RE: Penjanje... (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


veselicaa -> RE: Penjanje... (6.3.2015 11:05:36)

Pa to,ne treba ogranicavati decu,treba naci neku sredinu.




acalukic -> RE: Penjanje... (10.3.2015 13:39:22)

jaooo moj srednji unuk je bio vise na nebu nego na zemlji nema gde se nije penjao




mila83 -> RE: Penjanje... (10.3.2015 22:34:41)

Od devera mali je takav,nema mesta gde se nije penjao.Da ne pricam sta sve moze,sad je napunio 5 godina,sitan,zilav,okretan...ali je i bio cesto u modricama.




Bibilib -> RE: Penjanje... (10.3.2015 22:58:50)

Marko bas ne voli visinu tako da se igra po zemlji i podu...ali i mene je strah kada vidim decu da se penju negde visoko,imam osecaj da ce svakog trenutka pasti dole....




vikiveki -> RE: Penjanje... (7.7.2015 0:13:51)

Što se tiče penjanja moji su šampioni,srednji sin se popenje gde god pomislim,kao majmun je,vere se i nikad do sada nije pao,pre neki dan je bez problema prešao onu spravu gde odrasli vežbaju ,one prepreke koje treba da se pređu samo sa rukama a iznad zemlje su...ljudi koji su bili tu nisu mogli da veruju da on tako mali to tako lako prelazi




Klarita -> RE: Penjanje... (7.7.2015 9:51:34)

Mi u fazi penjanja[sm=smiley5.gif] N vec neko vreme pokusava i ladno uspeva da se popne bilo gde. Kad zapne, ne mozemo ga otrgnuti[sm=hudicek1.gif] Privuce sebi covek stolicu, pa pored stolice stolicicu tj foteljicu pa lagano i na sto...ne smemo ni na sekund samog da ga ostavimo. Penje se i na krevet pa na ivicu od kreveta, pa pokusava da se popne na police na zidu[sm=zmeden.gif] stocic u dnevnoj je odavno prevazisao, i bas me nervira to. Mm hteo pre neki dan da izbaci stocic. Stepenice je odavno savlladao. Kod K u sobu ode (i to je problem, sad dohvacuje brave i sam si otvara vrata) i popne se na stepenik od kreveta i doziva nas od tamo, "aaaaaaaaaaaaaaaaa, mmmmmmmmmmmmmmmmm, aaaaaaaaaaaaaa" i onda kad se neko pojavi na vratima on u trk i za cas se popne u njen krevet[sm=zmeden.gif] Jedva cekam da porastu, jedva




mila83 -> RE: Penjanje... (12.7.2015 10:20:37)

Evo i T je pocela malo da se penje [sm=smiley1.gif] moze na neku malu deciju fotelju bas lepo da se popne,avantura pocinje !
A Mima je vec velika,penjanje dolazi u obzir samo na igralistu,sto obozava,po onim penjalicama,voli negde usput na stepenicama da skakuce.
D i sada voli po namestaju nekad,iako ne odobravam.Zato kada tata nesto majstorise gore u potkrovlju(koje tek treba da sredimo)oboje trce,samo bi kod njega. Ili na dvoristu kada se nesto radi,pa bude tu merdevina..uh.




Mariya -> RE: Penjanje... (21.7.2015 19:50:31)

H se danas popela na ugaonu, koja je visoka oko 40 cm[sm=bravo.gif] i kad je shvatila da je savladala penjanje, otad ne prestaje, popne se pa siđe[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Penjanje... (21.7.2015 21:53:08)

Bravo za drugaricu [sm=bravo.gif] ista stvar i kod nas,penje se na garnituru u dnevnoj...za par dana mi se dete preobratilo iz mirne vesele bebe u malog djavolka koji svasta radi i ljuti se kada joj promenimo pravac kretanja ili sputamo nameru[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Penjanje... (21.7.2015 23:04:16)

Mariya i Mila [sm=bravo.gif] bravo za male penjačice...samo tako nek nastave




jovana jojo -> RE: Penjanje... (22.7.2015 9:33:33)

I meni je sin već odavno savladao penjanje uz krevete i fotelje,sada savladava tehniku silaženja[sm=smiley36.gif] na dupe uvek najlakše da aterira




Mariya -> RE: Penjanje... (22.7.2015 11:12:48)


IZVORNA PORUKA: mila83

Bravo za drugaricu [sm=bravo.gif] ista stvar i kod nas,penje se na garnituru u dnevnoj...za par dana mi se dete preobratilo iz mirne vesele bebe u malog djavolka koji svasta radi i ljuti se kada joj promenimo pravac kretanja ili sputamo nameru[sm=smiley36.gif]


Hehe mila, ovo mi je baš poznato[sm=smiley36.gif]
A je li zna da siđe? Moja H uvek krene glavom, pa kad vidim da hoće da siđe onda joj kažem "Leno kako silaziš?" i onda se okrene guzicom i spušta noge ia tako siđe. Valjda treba da je podsećam kako se silazi[sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Penjanje... (22.7.2015 11:39:14)


IZVORNA PORUKA: Mariya

H se danas popela na ugaonu, koja je visoka oko 40 cm[sm=bravo.gif] i kad je shvatila da je savladala penjanje, otad ne prestaje, popne se pa siđe[sm=smiley36.gif]

Bravo za malecku,sada ce to da joj bude najzanimljivije[sm=smiley36.gif]




jovana jojo -> RE: Penjanje... (22.7.2015 13:25:23)

Moj D. zna kako se silazi ali mu mnogo zanimljivije da padne na dupe nego da se dočeka na noge[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Penjanje... (22.7.2015 14:50:13)

Jovana[sm=smiley36.gif] on to trenira guzne mišiće hahaha




jovana jojo -> RE: Penjanje... (22.7.2015 15:26:00)

Šta trenira ne znam,samo mi je mnogo smešan zato što znam da ume normalnom da siđe a neće nego samo centrira na dupe da padne[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




amdn -> RE: Penjanje... (22.7.2015 17:04:27)

ovaj nas ne da je lenj nego bi samo da vozi autice po celi dan, penjanje, trcanje i razne decije igre tog tipa skroz su mu nepoznate, ja pokusavam da ga animiram na sve moguce nacine, kad treba malo duze da se trci odma se da u plac jao boli me noga, a kad ga uhvate bubuce onda bi da se popne na drvo koje nema ni jednu granu nego golo stablo 2m, i onda kuka kako ne moze da se popne,
ma cirkus




jovana jojo -> RE: Penjanje... (22.7.2015 18:14:01)

amdn[sm=smiley36.gif] a moj mali bi da se penje samo da bi posle mogao da se spusti i to na dupe[sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Penjanje... (22.7.2015 18:33:11)

IZVORNA PORUKA: veselica


IZVORNA PORUKA: Mariya

H se danas popela na ugaonu, koja je visoka oko 40 cm[sm=bravo.gif] i kad je shvatila da je savladala penjanje, otad ne prestaje, popne se pa siđe[sm=smiley36.gif]

Bravo za malecku,sada ce to da joj bude najzanimljivije[sm=smiley36.gif]


Hehe, da znaš kako joj je zanimljivo, evo i danas ceo dan, samo piči na ugaonu, popne s za 4 sekunde[sm=smiley36.gif]. Pa je ja spustim a ona opet gore, super se igramo!

Amdn, ima takve dece kao što je tvoj sin, to su ti umni radnici, ne fizikališu[sm=smiley36.gif]Bar je miran pa ne moraš da se brineš da će da ljosne i da se razbije.




jovana jojo -> RE: Penjanje... (22.7.2015 20:16:49)

Svako dete je posebna priča[sm=bravo.gif]moja devojčica nije uopšte bila kao mali sin sad.Ona bi se obično popela na krevet i tamo bi sedela i igrala se a ovaj mali zvrk ne može ni minuta da sedi na miru.




Bibilib -> RE: Penjanje... (22.7.2015 20:20:58)

I moj Aki je skontao kako da se popne na krevetu pa sad non stop penje se i silazi....kao igracka na baterijama samo sto se njegove ne trose brzo....[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Penjanje... (22.7.2015 22:16:32)

[sm=bravo.gif] za naše penjače, a vi mame to vam je tako svima nama suđeno da samo trčkaramo za decom i strepimo da li će pasti i povrediti se.




amdn -> RE: Penjanje... (22.7.2015 22:44:24)

Mariya ma bilo bi dobro da je umni radnik, al njega samo autici zanimaju, evo malo pre kao ucimo pesmicu i samo treba da ponavlja reci, kad se on raskuka kao gladan je, mrzi ga cak i da ponavlja, nije on toliko miran cak i kad jede ne sedi sekunde mirno , ali nekako te decije vratolomije, trcanje, penjanje... sve ono sto smo mi radili i sto isad druga deca rade njemu tesko. ma idi bre dete, ajde napolje da uzivas ,
kad je bio mali nisi mogao da ga zaustavis, a sad bi samo da vozi autice, [sm=zmeden.gif]




veselicaa -> RE: Penjanje... (22.7.2015 22:47:00)

Moja A iako je veca obozava da se pentra svuda pa posle da skoci,posebno kada idemo negde ulicom i vidi neke stepenice obavezno mora da se popne pa skoci sa druge ili trece,a ja ludim.




jovana jojo -> RE: Penjanje... (23.7.2015 8:05:46)

amdn,to je verovatno samo takva faza, opet će on jurcati i skakati,onda ćeš ga moliti da se malo smiri[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>