RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (26.4.2017 14:29:49)

Kao da jedino ja zivim u ovoj zgradi pa svi postari i ovi sa reklamama samo kod mene zvone..komsije kad zaborave kljuc pa i svi ostali! Pozelenecu i svaki put mi dete probude. A malo puta im je receno da ne zvone kod mene! Odoh sad da odstampam i zalepim na moje prezime da je Zabranjeno da pozvone [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (26.4.2017 21:07:31)

Anck, kod nas isto, samo kod nas zvone jer nam je firma u stanu, a piše na interfonu [sm=smiley29.gif] i onda kontaju da uvek ima nekoga.
Danas mi neki tip 3 puta zvoni i nekim tihim glasom - molim vas iz opštine sam, imam neki materijal da podelim, i 3 puta sam mu rekla da neću da otvorim. Posle videh da mu je već neko drugi otvorio, puni sandučići koječega. Šta će nam onda vrata od zgrade pitam se, kada i dalje svako svakoga pušta.




17 joka -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (26.4.2017 21:16:02)

ASN,Dunjice, to su sad poceli i kod nas u cacku da rade[sm=hudicek1.gif][sm=lev.gif]
covek ni u svojoj kuci vise nije siguran




choopa choops -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (26.4.2017 22:20:11)

Ja ne živim u zgradi, nego u kuci i svako malo nam dostavljajun nekakve materijale izborne (izbori su brzo). A stranaka koliko nećeš. I što jedan reče: Koliko mi često zvone na vrata ovi iz političkih stranaka, tačno sam se uželio Jehovinih svjedoka [sm=jezicek.gif]




Buba Mira -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (26.4.2017 22:49:20)

Mrzim kad mi dete prave lažovom.
[sm=hudicek1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (27.4.2017 7:09:11)

Buba Miro, ko pravi dete lazovom?
Anck, mi imamo interfon od oktobra i ja ludim. Nema nas mnogo u zgradi, ali kad god neko zaboravi kljuc zvone kod nas. A pored nas zivi zena koja je slepa i kad joj je problem da ustane,njeni posetioci na nas interfon, par puta i u deset uvece.




Anck Su Nmaun -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (27.4.2017 7:12:36)

Nalepila sam juce na interfon ma stvarno mi je dosta.
Ne znam ko je komsinica ali redovno je zvonila ..uvek ista, i ja pustala dok minije prekipelo i jedan dan je ne pustim od tada vise ne zvoni [sm=jezicek.gif]
A ovi sa reklamama vecito[sm=hudicek1.gif]




suzi kju -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (27.4.2017 7:15:19)

Možete li da utisate interfone? Ja sam moj smanjila skroz jedva ga čujem jada neko zvoni.
Mada kod mene retko zvone, valjda su videli da sam baba roga pa se ne petljaju[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (27.4.2017 7:31:26)

Moj je utisan skroz, ne može vise. Ali ako vise puta zazvone moj pas počne da laje [sm=smiley36.gif] Juce je zena sto obilazi ovu komšinicu i zvonila i kucala na vrata, a kad je neko ispred kuce me odmah "obavesti" :)




suzi kju -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (27.4.2017 7:54:59)

Haha duša,koliko je dobro imati ga toliko i ne valja pošto lajanjem sigurno probudi malenu.




IvanaSK RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (27.4.2017 7:57:25)

On stvarno ne laje mnogo, u stvari, samo u tim situacija i zalaje, inace matori bezobraznik po ceo dan spava na svom mestu [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (27.4.2017 8:03:12)

Mislim da moj ne moze , ali zato smo zvonce na vratima iskljucili cim smo uselili. Tada sam imala dve bebe [sm=jezicek.gif]




IvanaSK RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (27.4.2017 8:11:51)

Anck, mora da se otvori interfon da bi se smanjio, pretpostavljam da je tako i kod tebe.




suzi kju -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (27.4.2017 8:22:38)

Kod mene je dugmence sa strane, i ima tri ili četiri nivoa jačine pa sam smanjila na najtise.




vocicana -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (27.4.2017 12:03:31)

Ja sam u stanu izvukla zicu iz slusalice interfona, a inace se cuje graja od dece u dvoristu, bas mi je fino ovako, obicno od onih koji nas posecuju, zovnu me na mobako su vrata zakljucana.




nata11 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (19.5.2017 10:31:53)

Na grobu da mi pise: " Umrla radeci statisticke izvestaje" [sm=zz_furious.gif][sm=zz_banghead.gif][sm=zz_timebomb.gif]




vikiveki -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (22.5.2017 12:47:45)

Ja sam danas u potpuno negativnoj fazi....sve mi nesto smeta...a dodje mi da uzmem nesto da lomim,da me pitaju za razlog ne bih znala reci.[sm=zmeden.gif]




suzi kju -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (22.5.2017 20:01:32)

Sama sa decom već tri dana i bicu još tri, njih dve em bolesne em nemoguće, po ceo dan ja izigravam sudiju, non stop se svadjaju, otimaju za igračke, kenkaju, mozak me boli, na poslu posla preko glave kuci ništa manje.
Danas sam bas u minus fazi!
Još sam noćas imala noćnu moru, probudila sam se guseci se i vise nisam spavala, imala sam aritmije baš.
Tako... Izjadah se malo.




jess021 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (22.5.2017 21:02:54)

Suzi, izdrzi mila[sm=smiley31.gif]




eca89 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (22.5.2017 22:02:38)

Suzi moja draga, drzi se. Ja samo mogu da zamislim kako ti je.




Milena18 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (22.5.2017 22:38:12)

Suzi [sm=smiley31.gif]




vocicana -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (22.5.2017 23:10:19)

Suzi ljubim te, da smo samo malo blize, tako bi ih uzela i odmorila te, imala bi vremena i da dremnes i da sve zavrsis.




IvanaSK RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.6.2017 18:52:24)

U pm nek se nose i skola i skolstvo i uciteljice! Povraca mi se od svega. I u pravu je onaj ludak sto kaze da to nije skola nego debilana!
Svim roditeljima cija deca krecu u skolu savetujem da sto cesce idu u skolu i da UVEK budu na strani svoje dece!




Sanjalicaaa -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.6.2017 19:44:10)

Ivana, sta se dogodilo? Ja zadnjih par nedelja imam problema sa vaspitacicama. Isto bih rekla, budite u toku i uvek na strani svog deteta.




IvanaSK RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (6.6.2017 20:02:57)

Napravila sam gresku i skoro na pocetku školske godine "napljuvala" svoje dete. To mi se sada vraca.
Uvek o svom detetu samo pozitivno govorite drugima, jer onako kako vi pricate za dete tako ga i drugi pocnu gledati.
Od sledeće skolske godine nece moci tako. Pa necu im izlaziti iz skole.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>