RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


eca89 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (30.7.2017 8:14:54)

Sanjice, pa ona nije sva svoja, kako ce tako nesto reci djetetu, e svakakvih nas vala ima.




vocicana -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (30.7.2017 14:44:49)

Ako Sanjice ta vise ne radi verovatno je malo da nije u vbinklui.
Kako je to ruzno, nemam reci. Zasto se napucavaju roditelji tako preko dece.
A ni onu od Sara V ne razumem, majka prisla roditeljima da kaze kako njihovo dete ne da trotinet njenoj cerki da proba. Boze me sacuvaj!




Sarav -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (30.7.2017 15:59:04)

Voci, ma daje joj trotinet moja svaki dan, ova mala dolazi na igralište gde idemo i mi, ali tog dana nije htela i ova je plakala. Pa šta da joj radim, da je izlupam po guzici zbog toga? I ovi kad su već provalili da dete hoće trotinet lepo za ruku pa u prodavnicu ili ne smaraj okolo.
Nego danas sam odlepila od pešaka, najviše mrzim kad vide da ih čekaš a iz inata se preklackavaju preko ulice po 5min[sm=hudicek1.gif]




vocicana -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (30.7.2017 16:55:48)

Ma da, tvoje dete je u stvari super, nego majka tog drugog ocito zali da kupi. Ali stvarno svacega ima.




Duškić -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (30.7.2017 22:39:02)


IZVORNA PORUKA: eca89

Sanjice, pa ona nije sva svoja, kako ce tako nesto reci djetetu, e svakakvih nas vala ima.


Ovo si bas lepo rekla. Bezobrazluk.




Sanjica26 RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (30.7.2017 23:14:04)

Eco, ima nas svakavih. Samo trebamo na vreme da shvatimo da nisu svi dobri kako ih zamisljamo.




vocicana -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (10.8.2017 20:00:24)

Toliko sam umorna , iscrpljena od vrucine, od posla, obaveza, od nonsalancije, nemam snage da se pomerim, jedva cekam odmor da se odavde sklonim, da sve ostavim za sobom.
Ide mi se bilo gde gde mogu da budem sama, da nikoga ne vidim i nikoga ne cujem!




krin 40 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (10.8.2017 20:04:47)

Voći osmeh na lice.Prolazna faza.Verujem da si preumorna.




vocicana -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (10.8.2017 20:07:42)

Osmeh je tu, ali najvestackiji koji mozes da zamislis.
Uh kakobi iz koze izasla!




krin 40 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (10.8.2017 20:11:14)

Verujem ti.Ja pred bolovanje ljude nisam mogla očima više da gledam




vocicana -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (10.8.2017 20:12:59)

Sve znam. Narogusena sam kao u trudnoci kakva sam bila, ma bas jednako.




Sarav -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.8.2017 8:01:50)

Znači ovako, ne spavam danima i onda još gore, kad imam priliku ne mogu da zaspim jer sam premorena[sm=zmeden.gif] i ovako je već napeta situacija kući jer su mi živci kao strune i onda mi zabiberi moj "dragi" komšija. To je zapravo jedna šljokara koja je neosetljiva za to da postoje i drugi ljudi u ovom univerzumu i lepo gospodin odvrne svoj tv i tako po celu noć. Trešti cela zgrada ali je soba u kojoj je on pojačao tv spojena sa našom spavaćom sobom[sm=smiley13.gif] Zvali smo policiju do sad dva puta i reše oni problem sa njim za tu noć, ali ja više ne znam kako da stanemo bezobrazniku na put.[sm=smiley19.gif]




krin 40 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.8.2017 9:25:56)

Sarav tu pomoći nema.Sa takvima se ne isplati kačiti.Samo pogoršaš problem.Dpk tu živi živeće i problem sa njim.Mi smo imali neke što se tuku u stanu.Sve grmi kada oni polude.Srećom bili su podstanari pa su se iselili posle šest meseci




Sarav -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.8.2017 10:31:19)

Blago tebi Krin, podstanari odu kad tad, a ovaj će zauvek da bude tu. Još je to psihički izmenjena osoba od višedecenijskih poroka. [sm=smiley13.gif]




krin 40 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.8.2017 11:17:04)

Mogu zamisliti.Zato sam ti i napisala da tu pomoći nema




degu -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (26.8.2017 6:06:38)

Sarav savet za komsiju nemam, a za nespavanje imas mije apsolutno razumevanje. Poreed silnog nespavanja, na kraju kad deca spavaju konacno, ja ne mogu da zaspim ili se razbudim na nekom od budjenja ili se budim jos cesce od bebe, jerme je istrenirao,isprekidao san pa i kad sastavi 2 sata ja se uredno budim na sat vremena [sm=hudicek1.gif] sve te razumem, ali PROCI CE!!!




isidora88 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (26.8.2017 11:31:56)

Crkao nam tv[sm=smiley19.gif], sad treba da registrujemo auto, gomila troskova oko skole i sad jos ovo[sm=hudicek1.gif]




krin 40 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (7.9.2017 9:32:45)

Ja sam stvarno pozitivan lik i u nemogućim situacijama ali sam sada stvarno popiz...a.Nemam vode od juče.Nestalo je ujutro u 8.Više od 24h.Sad zovem..kažu danas posle 15h!!!To može da bude i noćas.U 21 veku u Srbiji popravljaju jednu cev dva dana.Kupam bebu iz balona.Nismo se tuširali od preključe.Koristimo vlažne maramice.Užas!!!




krin 40 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (16.9.2017 10:25:06)

Takav maler me je poterao sa kolima da sam stvarno poludela.Prvo me je stoka udarila na parkingu i pobegla.Peglanje,farbanje,limar.Juče neće da upali.Ode mm kod majstora.Crkao mi akomulator.Još 14000.Popizdela aam.Šta bi bilo da vozim lošiji auto??Daa i registracija pre neki dan.Dala sam za mesec dana jedno letovanje na
auto[sm=zz_banghead.gif]




Sarav -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (16.9.2017 11:30:19)

Kad krenu zafrkancije sa autom, to tera do u nedogled. 🙁




Dragce86 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (16.9.2017 11:32:16)

Uh, sa kolima uvek neko sr**e! Muz juce pukao para i para na popravku auta, dolivanje ulja, zamena nekog puknutog fara..svasta nesto, pare se same izvlace a gorivo da ne racunam koliko na to pukne. A komsije preko puta 2 narkomana, po celu noc se svadjaju oko para i lupaju vratima :(




krin 40 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (16.9.2017 11:34:23)

Ništa mi ne pričajte.Besna sam već celo jutro.Više smorena nego besna




Tatjana.87 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (16.9.2017 20:42:18)

Sarav postoji spravica koja ometa signal televizora moglo bi da pomogne mislim da ima negde na netu online prodaja,moracu da potrazim
pa dam imas bar po koji dan-sat mira od komsiluka!




Ana RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (24.9.2017 13:24:57)

[sm=zz_timebomb.gif]




Milena18 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.9.2017 14:13:15)

Toliko sam se iznervirala da ne mogu da se skoncentrišem na posao. Otišao moj otac po M u vrtić danas i napravio scenu u vrtiću jer mu je vaspitačica rekla da sačeka u hodniku dok deca završe sa ručkom. Čovek se posvađa gde god da ode. A treba on da je uzima svakog dana ove nedelje. [sm=zz_banghead.gif][sm=zz_timebomb.gif][sm=zz_banghead.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>