RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


mati -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.4.2021 23:55:45)

Zuji mi smrsibuba u kupatilu. Odakle li se stvorila. Ne podnosim ih.. A deca cvikaju




Ana RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (3.4.2021 23:57:15)

Mati, ja bih se odselila 😅😅 mrzim smrdibube!





Ivanka 75 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 0:05:44)

Komsija opet cepa drva... 😔





dddaca -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 0:06:10)

Uh, grozne su. A najgore je sto ne mozes da ih spljeskas lepo i izbacis jer usmrde celu kucu.




dddaca -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 0:11:43)

Ivanka sad videh tvoju poruku. Pisale smo izgleda u isto vreme. Cepa drva u ponoc? Svasta bih sad napisala, ali ne bih da dodatno dolivam ulje na vatru




mati -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 0:12:57)

Ispravite mi ovu smrsibubu...[sm=smiley36.gif]
Kud jadna da se odselim. Ovo me sad čudi jer im nije sezona. Inače u sezoni su normalna pojava. Kao helikopteri lete oko sijalice




dddaca -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 0:15:21)

Ugasi svetlo i pravi se da je ne vidis [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 0:16:24)

D, ima on svoje trenutke. A on i ne zivi u toj kuci.


Mati, meni se smrdibube danima pojavljuju na terasi. Poteram ih metlom kroz prozor. 





mati -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 0:19:09)

Gde da ugasim svetlo pa da ćorava udari u mene da precrknem.
Nemam gde da je proteram, prozor ic na kupatilu gleda u središte zdrade. Jedino da je posetam na ekskurziju sobama do terase.
Uhvatim ja to sa puno sloja papira i u solju. Pa pa...




Ivanka 75 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 0:39:09)

Eeeee, vidis da imas resenje 👍👍👍




flamingos -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 0:49:36)



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Komsija opet cepa drva... 😔


Završi li komšija sa cepanjem drva?





dddaca -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 7:57:12)

Hahaha mati, dobro si se snasla. Ja to ne pipam, jer ako pipnem mislim da ce da mi usmrdi celu kucu.




mati -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 10:23:49)

Ja ne vidim načina da je izbacim a da je ne pipnem. Čime god da je iznesem odletece.




Ana RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 10:25:47)

Mm odmah zna šta je u pitanju kada počnem panično da ga dozivam 😅 





mati -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 10:29:18)

Anci, ti ko moji muškarci. Kad izadjem do marketa ili negde vratim se, sva vrata zatvorena, ne igraju se u sobi(što je nemoguće ili retko), a oni se scucuruli u sobi i ne mrdaju. Pogase sva svetla.
Sledeći put ću da probam da je zamolim da izadje... [sm=zmeden.gif]




mati -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 10:32:35)

Anci izbrišite mi ovaj post. Nesto zabagovalo. Nije htelo da ode, a otišlo oba puta.




Ana RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 10:37:05)

Hahaha 😅😅 mene i dan danas zezaju jer sam u sred noći zvala drugaricu da se vrati kod mene da izbaci skakavca iz kupatila 😅 


A kada smo mm i ja počeli da se zabavljamo bilo je leto i najezda nekih crnih buba. I jedno veče dolazi on kod mene i donosi mi sprej za bube za sve crvenom mašnom 😅😅😅 




mati -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 10:39:51)

Pa nego sta... To je pravi muškarac kad zna šta ti treba. Ružu sa masnom može kad hoće...
To je poklon sa dušom. [sm=smiley1.gif]




Ana RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 10:42:45)

Haha da znaš, mati 😅😅





Sanjica26 RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 10:43:48)



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Hahaha 😅😅 mene i dan danas zezaju jer sam u sred noći zvala drugaricu da se vrati kod mene da izbaci skakavca iz kupatila 😅 


A kada smo mm i ja počeli da se zabavljamo bilo je leto i najezda nekih crnih buba. I jedno veče dolazi on kod mene i donosi mi sprej za bube za sve crvenom mašnom 😅😅😅 



Anci, da li sam ti pricala da mi je cele noci ba glavi bio skakakavac🤣 Celo noci sam ga trazila i ujutru kad je svanulo iskoci sa moje glave🤣




dddaca -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 11:47:52)

[sm=zz_eek.png] Sanjiceee

Hajde da vam kazem kako ja lovim te smrdibube. Malena ne moze, normalno. Mm bi je spljeskao i usmrdeo celu kucu. Onda moram ja, sta cu. Uzmem onu muholovku, pa lagano oko bube dok se sama ne popne na nju. Onda isto tako lagano do prozora, i aj cao [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 12:07:34)



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Anci, da li sam ti pricala da mi je cele noci ba glavi bio skakakavac🤣 Celo noci sam ga trazila i ujutru kad je svanulo iskoci sa moje glave🤣



Evo umrla sam 😱




mati -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 12:13:26)

Sanjiće bas mu je bilo udobno. [sm=smiley36.gif] Zamisli da je bio onak koji cvrci, i da počne u sred noći. Tačno te zamišljam i smejem se... Kod nas sada ima puno bubamara. Ne znam odakle samo ulecu. A ovi muškarci, kao slon da je uleteo.




Sanjica26 RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 12:28:45)

Pa cvrcao je cele noci[sm=smiley36.gif]
To je bilo kad sam bila student. To se desilo u jednom manastiru. Oka nisam sklopila.




dddaca -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 13:13:28)

Jooj, ne znam sta bi me vise izludelo. Da li to sto cvrci cele noci ili sto je prespavao na glavi. [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  94 95 [96] 97 98   Sledeća stranica >   >>