RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


mati -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 13:17:45)

Sanjiće, ovo mi je sada nesto poznatom kao da sam čitala, tj da si pisala nekada o tome.
Muziku si imala cele noći. Joooj zamisli da si ga pipnula u mraku... Ufff...




smeško -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 14:33:37)

Јој, ја ништа не убијам 😬 Кукам мм па се он мучи док их не избаци. Ја пајам зидове тако што пауцима скинем мрежу, а њих пустим да побегну. И они за пар сати направе нову. Али, нека их, жива бића као и ми. Ја сам, Иванка моја, сита кукњаве. Дођем као упијач, а немам времена ни за себе. Тренутно сам избацила све такве особе. А кошење траве и цепање дрва ноћу пријави комуналној полицији. Ја бих одлепила на твом месту.




Ana RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 15:40:10)

Smeško, ti si luda 😅😅 bube ne računam u žive duše 😅





mati -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 16:40:27)

Anci slažem se. Mada ne skroz... [sm=smiley36.gif] Išle koleginica i ja u neku zgradu, a ono bubamara, pa vi ne znate koliko. Uzela ja metlu i lopticu, a ona me gleda, pa jednu po jednu kroz prozor. Reko, ako tako nastaviš nećemo do mraka da ih izbacimo. Još ne naljutila na mene kako sam bezdusna. I ja sam ih izbacila kroz prozor, samo po više komada...




smeško -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 17:57:11)

Шта ћете, брат и ја сахрањивали бубе као мали, кад их случајно згазимо.😂





Sanjica26 RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 18:04:29)

Омашисмо скроз тему. [sm=smiley36.gif]

Смрдибубе су једна напаст. Улетела нам је у климу. Једва ју је мм избацио. [sm=hudicek1.gif]




smeško -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 18:11:40)

Инстант освеживач😂. Нећемо више, Сањице❤





Ana RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 20:27:27)

E mati, bubamare volim, ne bih imala srca da ih ubijem.





mati -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 20:29:25)

Ma nisam ih ja ubila, samo metlom u lopticu, i kroz prozor, one su tvrdokorci preživele su. Bilo i je preko dvesta sigurno. Da sam bacala jednu po jednu ne bi ni spavale...
A sad prebaci ova naša dva posta u temi o insektima da ne mašimo... Da nas ne peć peć Sanjica..




vonavoj -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 21:24:23)



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Smeško, ti si luda 😅😅 bube ne računam u žive duše 😅




Hahaha,ni ja..tamanim sve😂😂pogotovo smrdibube,koja im je uloga🙄




Sanjica26 RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 21:26:49)


IZVORNA PORUKA: mati

Ma nisam ih ja ubila, samo metlom u lopticu, i kroz prozor, one su tvrdokorci preživele su. Bilo i je preko dvesta sigurno. Da sam bacala jednu po jednu ne bi ni spavale...
A sad prebaci ova naša dva posta u temi o insektima da ne mašimo... Da nas ne peć peć Sanjica..


мати, сви модератори ће пец, пец. [sm=smiley36.gif]




mati -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (4.4.2021 21:38:43)

To sam i kazao. Al ti si nam najazurnija. Neću više.
Evo, da iatresem negativu.
Sa nekim se ne vidiš mesecima, i kad se vidiš, sutradan ti javi da ima koronu. Ej srećo.




milicicak -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (16.4.2021 8:51:34)

Ono kad te oće onda te baš oće...


V je u izolaciji,dete iz grupe ima kovid. To i ne bi bilo tako strašno da on nema neke vezikule koje možda jesu, možda nisu varičela. U dz neće niko da ga pogleda do ponedeljka... Srećom pa je on super, samo se povremeno počeša. T nije preležala
Ja polomila zub, srećom spasivo je ali u sredu idem na službeni put pa to treba rešiti pre toga, zubarku viđam češće nego muža.
Na poslu posla koliko hoćeš a meni komp izduše pa secam laptop kroz pola grada.
Umorna sam ko pas.




dddaca -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (16.4.2021 9:04:39)

Svasta, sto nece dete da pogledaju do ponedeljka? Zato sto je u izolaciji? Sve mogu da razumem, ali da dete nece da pregledaju, e to mi nikako nisu jasni




vonavoj -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (16.4.2021 11:21:12)

Mili,pa on je svakako za izolaciju i sa boginjama🙄svasta...a ti bila iskrena i rekla da je u izolaciji,sto je ok,ne treba kriti.ali eto problema.





dddaca -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (16.4.2021 19:00:46)

pisala ma pogrenoj temi, pa brisem zbog toga...




nata11 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (25.5.2021 10:21:11)

Detetu skocila T. Zovem jednog dr na odmoru, drugog- iskljucen tel.

Odemo u deciji dispanzer.
Na spratu 20 roditelja sa decom, radi 1 dr.
U prizemlju 5 deteta, radi 2 dr.

E sad filozofija dispanzera - Vas karton je na spratu jer tamo radi vas dr i ne moze se spustati dole.
[sm=zz_banghead.gif][sm=zz_banghead.gif]

E gde mi zivimo.




smeško -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (31.5.2021 17:34:04)

Добар дан. Волела бих ваше мишљење о проблему у школи у првом разреду. У којој теми могу да пишем? Таман да мало избројим до 200000.




Milena18 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (31.5.2021 18:26:09)

Smeško, mislim da imamo više tema o tome. Šta se desilo? 





vonavoj -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (31.5.2021 22:12:14)

Ubi me pms i ja bi nekoga ubila!!





dunja RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (1.6.2021 13:51:20)

Smeško, istresi se.

Evo i ja ću, ja sam u poslednje vreme jako tužna što je ova korona Savi oduzela godinu dana vrtića, toliko nisu išli kada saberem početak prošle godine + krenuo u oktobru jer smo bili u Bosni zbog korone, ostali duže nego što smo planirali, pa došli u Srbiju, pa 10 dana izolacije, pa u vrtiću 2 puta bila grupa u izolaciji, pa se vaspitači razboleli, i tek februaru krenuli ponovo. Sve na preskoke išli. Prehlade ne računam. A u međuvremenu su svi išli, cela grupa, i tako se raduju, i grle se do besvesti svaki put kada se vide.

Bukvalno mu je oduzeto godinu dana igre sa drugarima. Ne samo njemu, znam. Ali me toliko boli to, i puno plačem zbog toga u poslednje vreme.

Možda to prolaze sve mame kada dete prelazi u školarce, ne znam, ali mene baš zdrmalo ovo. Plus sam generalno emotivna zbog raznih stvari koje mi se dešavaju, a od puno posla koji imam u furmi trenutno ne stižem sve te emocije da obradim kako treba. Baš sam u nekom haosu, generalno.


Juče poplava u kući, pukao neki stari ventil na kazančetu, vodoinstalater došao sa 5 sati zakašnjenja, do tada mi sami sve popravili, ja sve izribala, i zvala ga, nije se javljao, pa mu poslala poruku da ne dolazi, jer kasni, i samo smo završili, tj. mm popravio. Da smo majstora čekali, probilo bi do komšije, grrr. Ladno je došao sa 5 sati kašnjenja, ušao bez maske (mm mu otvorio), odmah sam vrisnula da je stavi, i tražio pare za gorivo. More beži bre. Mm mu dao čokoladu (ja ne bih ni to), i ispratio ga.


Posle godinu i po kašnjenja, infostan nam postavlja novi lift. Navodno, samo u Italiji se pravi (stara zgrada) pa smo zato čekali.
Pritom nam godinu i po dana naplaćuju korišćenje lifta svakog meseca, da li 800 dinara mesečno.
A 1.500 eura po stanu plaćamo novi lift! Evo danima lupaju na hodniku.





Ivanka 75 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.6.2021 17:35:44)

Slinavi nosevi, temperature,  prevrnut tanjir sa corbicom od spanaca za ruckom, sto, zid, tepih, ribala kupatilo pa Iva izbelela helanke na domestos. Divan dan! 





Milena18 -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.6.2021 18:01:43)

Drži se, Ivanka. Samo da temperature prođu, pa će i sve drugo biti lakše. 





flamingos -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (5.6.2021 23:21:43)

Ivanka,držite se.Da što pre sve prođe.❤





Ana RR -> RE: Tema za istresanje negativne energije- XII deo (9.6.2021 13:16:21)

Mrzim poštu i postexpress [sm=hudicek1.gif][sm=hudicek1.gif]

Po ko zna koji put mi pošiljku ne donose na kućnu adresu već je ostave u pošti ,a uredno plaćam dostavu! Svašta sam im rekla preko telefona!! [sm=hudicek1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  95 96 [97] 98 99   Sledeća stranica >   >>