RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


branki* -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 8:34:10)

eco,divna je!
moja se probudila i bas je kritikujem..trazi crtani na tvu i ja joj pustim,ona cacka onaj adapter,poremeti nesto i ja ne umem da namestim.to dete stalno tera svoje i nista joj ne mogu dokazati,da toliko ne slusa,neverovatno.sve se mislim da je samo kod mene ovakva,toj da su joj drugi roditelji,da bi bila bolja,ne znam.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 8:37:32)

Branki, mozda ona samo trazi paznju. To sam provalila kod Sofi. Cim pocnem s njom da igram ona je takva dobrica.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 8:41:41)

Da, moguce da trazi paznju..
Eco, tvoja maza je divna. Moja beba uopšte nece da se mazi, kako je uzmem u narucju ona se migolji da je spustim[sm=smiley36.gif]




eca89 -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 8:44:45)

Branki, moja nije više onako tvrdoglava, teta je nahvali u vrtiću u petak, kaže da sve sluša, da joj je dovoljno samo jednom reći.
A, vidim i kući da je drugačija, mirnija, da popusti i posluša.

Možda će i tvoju proći, to su faze, moja je skontala da plač i bacanje ne pali, ja je samo pustim i vidi da nema vajde!




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 8:45:38)

Ivana, takva je bila T. Kakvo mazenje to je gubljenje vremena. [sm=smiley36.gif] Zato sad voli. Ovo malo mace voli.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 8:49:08)

Kaze muz, hteo sam devojcicu da se mazim sa njom, a ova kao Stefan 😂😂
Mojoj deci je sve gubljenje vremena, i mazenje i jelo [sm=zz_banghead.gif]




eca89 -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 8:58:22)

A moja je sva umiljata i tačno vidiš da uživa kad se mazi, naveče pred spavanje, zove nas da legnemo i da sve troje mazimo [sm=smiley27.gif]!
Ja sam takva, a i mm, sjećam se kao dijete kako sam samo za mamom trčala, grlila je i ljubila[sm=smiley36.gif]!




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 9:41:50)

Eco, zavidim ti[sm=smiley36.gif] Izmazi je i za mene :)
Maca zaspala, ja odoh kosu da operem.




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 10:40:18)

Moji su oboje mazonje.Dora nece sa svakim,uglavnom samnom i sa babom.David ne bira [sm=smiley36.gif]
Slomljena sam,opet me malac bojkotovao.




suzi kju -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 12:48:02)

Maze naše lepe. Moje mackice vole da se maze. Ima već par dana kako su počele jedna drugu da ljube, maze.
A malopre su sve jastuke sa ugaone spustile na pod legle i zaspale. Istopila sam se kad sam ih videla.
Inače bas vole da se maze, pogotovo ovih dana otkad sam počela da radim.
Kad uđemo u stan odmah sedam sa njima na pod i igramo se mazimo pa onda sve ostalo.




Milena18 -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 14:15:25)

Dobar dan!
Ivana, maca ti je prava slatkica. Zauzeta je ona sada hodanjem, zato se migolji, maziće se kad malo poraste.
Suzi, sva sam se raznežila čitajući tvoj post. Sestre [sm=smiley22.gif]
Kod nas duva neki hladan vetar, ne verujem da ćemo danas napolje, možda samo po dvorištu da prošetamo. M je nervozna, desni su joj otečene, kad će taj zub više...
Kad smo već kod zuba, nisam videla da li je Anck pisala jesu li njenoj devojčici radili onu intervenciju pod opštom anestezijom?




Skockica -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 20:56:12)

Dobro vece društvo drago.
Ja nikako da se javim, telefon mi je ili rezervisan za belu buku da bekac mirno spava ili Vasi igra neku igricu ili mi je predaleko dok bekac siki i tako prolaze dani. Vidim svasta se izdesavalo, sad cu iscitati.
Ja sam se isto prehladila grlo mi se nadulo, usi me bole, nos zapusen, grozno. Ipak drago mi je kad ima vani sunca da mozemo bekca prosetati kao danas. Inace smo dobro, uhodavamo se lagano. Stavili smo i novi ticker danas [sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 21:18:57)

Vece mame. Ja namazala nokte , pa da vam se javim sada . Ja sutra krecem da radim posle porodiljskog. Moja mama ce cuvati L. Valjda cemo on i ja podneti ok "razdvajanje".




suzi kju -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 21:25:01)

Srećno sutra Maraj, videćeš ništa se nije promenilo. Sve je mnogo gore nego ranije. Prvi dan će ti biti ok,drugog ćeš poželeti bolovanje [sm=jezicek.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 21:33:54)

Suzi, rekoh ja da ce te da pozelete odmah da idete na bolovanje[sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 21:44:54)

Maraj srecno sutra [sm=smiley1.gif]
Milena i kod Davida ima tacka samo ne probije ali tako stoji vec par dana,on smo grize,ne bira sta ce staviti u usta.Mm mu pred spavanje stavio cepic,kaze mozda ce spavati bolje [sm=smiley36.gif]




eca89 -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 21:48:32)

Maraj srecno sutra[sm=bravo.gif]!




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 21:54:59)

Emice, moja sestra je uzimala u Nemackoj neke cepice koje smiruju bebu, homeopatske valjda, nemam pojma tacno.
I macu urnisu zubicu, danas me je ugrizla za jagodicu prsta, vrisnula sam[sm=smiley36.gif]
Maraj, srecno sutra. A ja mislila da si vec pocela da radis.




Milena18 -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 22:04:58)

Skockice, da brzo ozdraviš! Super što bela buka uspavljuje tvog bebca, na moju M to uopšte nije delovalo.
Maraj, srećan ponovni početak!
I moja beba trpa svašta u usta, što tvrđe to bolje. Rajsferšluse obožava, a jede i ogradicu od kreveca [sm=smiley36.gif] Jadni oni, koliko ih to boli...




Mariya -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 23:35:34)

Veče mame!
Kod mene svi u carstvu snova, pokušavam da probudim mališu pošto je baš malo sisao ali ne da se, baciću a u krevetac i sebe u krevet, kad već imam priliku da zaspim pre ponoći [sm=smiley36.gif]
Pisaću vam u zoru kad me probudi.
Milena,ja se sećam kako su me boleli umnjaci kad su rasli, pretpostavljam da i njih to boli barem toliko[sm=smiley13.gif]




Mariya -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 23:48:14)

Aaaaaaaa, gnjavila sam ga 10 minuta kod sebe i ništa,spava kao top, kako sam ga spustila u krevetac tako je otvorio oči[sm=hudicek1.gif]
Moja H je maza, ona svako jutro dolazi kod mene,pomazi me i poljubi[sm=smiley1.gif] više puta dnevno iz čista mira dođe,zagrli me, poljubi i kaže da me voli! A Lu uopšte nije takva,nikad nije ni bila, ona retko kad hoće da se mazi.
Kod nas je bilo gadno vreme,sijalo je sunce i bilo je oko 16-17 stepeni ali je duvao ludački vetar, a moj pametni muž izveo devojčice i držao ih napolju skoro sat vremena, po onom vetru, sad čujem H da drugačije diše,valjda se neće razboleti..
Skockice, da ozdraviš što pre!

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR
Mojoj deci je sve gubljenje vremena, i mazenje i jelo [sm=zz_banghead.gif]

I spavanje[sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]




Skockica -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (26.3.2017 23:52:01)

Milena hvala na lepim zeljama
[sm=smiley31.gif]

Maraj srecno sutra! Mi ovde imamo samo 4 meseca porodiljsko i sto puta pomislim kako je dobro sto ne radim puno radno vreme nego samo 11-12 sati sedmicno.

Ivana maca je preslatka, steta samo sto ne voli da se mazi, prosto je da je poruckas. I ja ovo moje malo samo cmacem i kad se buni mislim se jos si mali sutra neces dati [sm=smiley36.gif] Vasi je maza kako mu dodje obicno hoce da se mazi kad ga zovnem ali ja i ne preterujem. Ipak je on decak. A nekad dodje sam me zagrli i vice sunceee ili nas ljubi sve po kuci, ima svoje momente.

Eco divno i za tvoju mazu!

Mariya bravo za rukicu! Nadam se da necete morati u bolnicu i da nije nista strasno kod sestre. Za muza ne pricaj i mene moj tako nekad iznervira ali on valjda racuna doveo mi je majku da mi pomogne, on radi po ceo dan i mora odmoriti. Sve ja to postujem, ipak smatram da se treba malo vise ukljuciti oko bebana. Ipak ide na bolje, barem kad je slobodan ali su mi prvi dani bili bas teski i puni strahova. Pre neki dan sam se isplakala, malo je specificna situacija kad ne znas da li ti je dete sasvim zdravo onda te milion stvari plasi. Dobro sam se zadrzala da ne izbije svadja...




Skockica -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (27.3.2017 0:18:20)

Hvala Mariya [sm=smiley31.gif]
I ja bih volela da imam jednu mazulju kao tvoja sto je ali sad kad me muz provocira kao da mami rodi jednu seku, ja kazem moze trece dete samo ako ga necu dojiti. Lepo flasica pa jednu noc ti drugu ja, a ne mama sto ima (*)(*) svaku noc sto puta skače.





Mariya -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (27.3.2017 5:56:01)

Jao,Skockice, identično je i kod mene sa mužem! Stvarno se baš baš kontrolišem da se ne svađam baš stalno sa njim i da ga ne zadavim nekoliko puta dnevno [sm=hudicek1.gif] i on misli da, kad je svekrva tu da pomogne ili kada odnese devojčice pa sam ja sama sa bebom. time je on sve rešio i nema obaveza. Prekjuče devojčice stigle kući a ja dojim malog. One vrište,srećne što su kući i što nas vide. I nikako da se utišaju. A on gospodin seo u kuhinju i večera na miru,a ja pokušavam da dojim malog dok one skaču po nama. Vičem mm da ih izvede iz sobe. I konačno, nakon poludnevnog kenjkanja i nosanja uspavam mališu i odem u kuhinju da večeram. I onda mama daj ovo ono,večera,žedna sam,plastelin,makaze , neću to da jedem, a mm zatvorio vrata od dnevne, on u fotelji,laptop u krilu,daljinski u ruci!![sm=hudicek1.gif] s ja se borim sa vrištalinama i spremam im večeru i igram se. Pošto meni znate ne treba ni odmor ni mir...




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (27.3.2017 7:58:39)

Dobro jutro.
Skockice, Mariya, drzite se. Sve razumem. Moj je mnogo vise pomagao kad se sin rodio, a sada, pa mislim da je za ovih deset ipo meseci bebu presvukao pet puta i isto toliko puta nahranio, uspavao mozda tri puta [sm=smiley36.gif] A evo danas je opet otisao na teren..
Mariya, da, da, hvala sto si me podsetila, i spavanje je gubljenje vremena [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  36 37 [38] 39 40   Sledeća stranica >   >>