RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (28.3.2017 12:24:57)

Ја имам сад паузу, али одох да са децом вежбам за такмичење.




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (28.3.2017 17:18:40)

Ivana kod njega gornjih nema ni u najavi,ne bih rekla ni da ce desna donja jedinica bas brzo ali lijeva samo sto nije.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (28.3.2017 17:40:51)

Emice, nas je leva donja jedinica zezala tri meseca, belila se, a desna izbila pre nje. I u roku od tri nedelje dobismo tri zubica. A ova gornja leva naduta i vidi se vise od dve nedelje...
Tako da nista ne mora da znaci.
Devojke, ja i danas imam slobodno dva sata, mama dosla, ja odoh po sina i na trening [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (28.3.2017 17:46:25)

Ivana, mama ti je super. [sm=smiley1.gif][sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (28.3.2017 20:57:26)

cao,mame!meni tata opet u bolnici,jucem ga jedva naterasmo da ide kod dr,bole ga pluca i ne moze uopste da dise.ali,nece da ide kod dr.pukla neka cista na plucima,rade mu drenazu grudnog kosa,na intenzivnoj nezi je,juce smo ceo dan bili na trijazi,pa na intenzivnoj,cekamo do sutra da vide ako ide na blje,ako ne,salju ga za bgd..ljubim vas sve!




mati -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (28.3.2017 21:18:37)

Zdravo majke...
Branki, drzi se.[sm=smiley31.gif]
Matija izvadio gornju jedinicu, obe donje je promenio, ali donja dvojka je nema nigde, a izvadio je pre dva meseca. Sve se plasim da nema mesta, njegovi zubici su duplo manji od ovih novih




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (28.3.2017 21:23:35)

Branki, ti i ja uvek u istoj muci. [sm=smiley13.gif] Sta da ti kazem samo sekiracija sa ocevima.
Deca spakovana. Sad. Je mm kod njih. Gladna sam. Cekam. Da bude gotova. vecera.




branki* -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (28.3.2017 21:32:10)

sanjice,da znas bas[sm=smiley13.gif]
odoh i ja u krevet,sutra rano ustajem..tek ce sreda,a umorna sam ,umorna....
mati,ma mora da nikne.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (28.3.2017 21:46:31)

Sanjice, jeste, mama je divna. A ustala u pola pet i radila...
Branki, samo nek bude sve u redu, drzi se.
Mati, i sinu su ovi zubi mnogo veci od prethodnih, sledece nedelje idemo za protezu da snimamo.




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (28.3.2017 21:51:18)

Branki draga nedaj se,nadam se da ce biti sve ok [sm=smiley31.gif]
Dora ima sitne zubice ali su rijetki,imace komotno mjesta za nove,ali mislim da ce ona imati rijetke i stalne zube kao ja.
I moji su u krevetu,idem i ja.Laku oc




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (28.3.2017 22:02:58)

E, pa ja bas necu da idem u krevet i ako sam ovih dana lipsala zbog nespavanja. [sm=smiley36.gif] Moracu da navijam sat da inhaliram Sofi. Mukica vec tesko dise.




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (28.3.2017 22:04:53)

Sanjice ja najradije ne bih ustajala iz kreveta.Danas mi Mirjam sto radim kod nje kaze da je imala nesrecu sa kolicima,ima potrs mozga i mora mirovati.Stalno je bila u krevetu a ja kontam ooo kko ti zavidim.Ne na tom sto joj se desilo nego na tom sto mora biti u krevetu [sm=smiley36.gif]




Milena18 -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (28.3.2017 22:14:05)

Veče!

Branki, nadam se da će tata biti dobro [sm=smiley31.gif]

Mariya, bravo za spavalicu, neka tako i nastavi.

Ivana, baš je lepo to od tvoje mame. Žene, da li verujete, moja M ima već skoro osam meseci, nikad nije ostala sama ni sa kim osim sa mnom i mojim mužem. Ma ni na deset minuta. Tu mislim na dedu i babu, naravno (moj tata i mama mm-a). Mislim da bi ona bez problema pristala, ali njima ni na pamet ne pada da se ponude. I samo non stop pričaju kako su stari i kako je M mnogo nemirna, kao da se plaše da ćemo ih pitati da je nekad pričuvaju. Ovih dana mm i ja baš padamo na nos. On ima gomilu nekih izveštaja da piše, naporan raspored u školi, ja sa njom sama po ceo dan, a ona nervozna zbog zubića. Raspadam se. Uh, kako se izjadah [sm=smiley36.gif]

Evo uspavala se moja vrištalina. Da probam i ja sada da se malo opustim. Laku noć!




Mariya -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (29.3.2017 0:45:15)

Veče mame.
Ja još uvek ne spavam. Motam po glavi šta još da spakujem, šta mi treba,šta ne. Sutra u bolnicu. Nervozna sam i zabrinuta i nemirna i tužna. Danas sam već barem 20 puta plakala[sm=smiley19.gif] Mislim se kako da izmolim dr da ne ležimo.




Milena18 -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (29.3.2017 2:44:55)

Mariya, evo jednog grliše za tebe [sm=smiley31.gif] Nadam se da ćeš nekako ubediti lekare.
Jeste li bili u savetovalištu juče?

Edit: Sada videh da si pisala u temi o napredovanju. Bravo za vas!




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (29.3.2017 6:45:01)

Dobro jutro.
Mariya, srecno, nadam se da necete ostati u bolnici.
Milena, stvarno znaci kad neko pricuva bebu malo. Prekjuce sam isla kod ginekologa, čak i sama otisla na kafu :)




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (29.3.2017 7:25:31)

Dobro jutro. Ispratila sam decu. Sofija je malo zaglibila. Krenuli smo inhalaciju. Mozda cu kasnije da zovem dr da nas primi.
Meni je suntavno u glavi. Opet sam legla.
Maryia, javljaj sta se desava.
Milen, cuvanje za izlazske je misaona imenica. Ne daj Boze da bi mi neko cuvao decu za te stvari. Jedino da izmislim da nije izlazak. Mama da je blize cuvala bi i za te stvari. A ovi drugi bi to osudili kao i sve ostalo sto nije deo posla.




Maraj -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (29.3.2017 7:56:51)

Jutro mame. Ja radim vec dva dana. Ne stizrm da se jabim. Radim neku medju smenu. Dodjem kuci izmedju 17 i 18 h. Pokupim L od mojih i celo vece budemo napolju. Bas se ne vidjam sa njim . Ostavim ga kod mojih ujutru i uvece ga pokupim [sm=smiley13.gif]
Mariya , saljem ti zagrljaj




emicaa -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (29.3.2017 8:40:01)

Mariya nadam se da ce vas pustiti da ne ostajete u bolnici..




Ana RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (29.3.2017 9:37:18)

O branki, nadam se da će sve biti ok. Gori su od dece. Dete barem uzmeš za ruku i odvedeš kod lekara a oni matori i ne paze se. Uh.

Mati, ako mu ne izbije uskoro, vodi ga da mu urade snimak. Ja recimo nasledno nemam dvojke, ali moja drugarica je u srednjoj školi slučajno saznala da su joj trojke mlečne a da joj stalne nisu izbile. Radila je snimak i vidi se kako trojke stoje u desnima i ako krenu da rastu napraviće haos. Pa su joj vadili te trojke i uz pomoć proteze usmerili ove da izrastu gde treba. Kad se samo setim koliko su nas ti njeni zubi izvlačili sa časova [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (29.3.2017 11:31:22)

Cao devojke, ne stizem da pisem ovih dana, lepo vreme pa gledam pre podne sve da pozavrsavam jer popodne obicno skitamo, uzivamo u lepom vremenu!
Bebanu je inace nosic katastrofa, slini i dalje, evo vec mesec dana [sm=smiley13.gif] jedna nozdrvica mu je vise raskrvavljena od briskanja. za sad nam Dr. nista nije dala sem Gentokulin ako ima sta da os=cisti ali dvojke su na putu pa i nosic ne prestaje. Nadam se da ce uskoro, cim vidi da uzimam maramice pocinje vriska!




Mariya -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (29.3.2017 15:23:54)

Dan mame!
Presrećna sam jer nismo ostali u bolnici [sm=zz_bounce.gif]
Od ponedeljka krećemo sa terapijom, 2x po 15 dana. Dr je baš optimistična, kaže da je sve ovo što radi sa rukicom super,šaka ima punu pokretljivost što je odlično, sve manje je krivi, kaže "Zamislite kad je ovoliko napredovao samo od vežbica, koliko će tek od terapije[sm=bravo.gif]" kaže da će biti super! Tako da sam[sm=zz_dance.gif] Sad samo moram da se raspakujem!
Jeste li videle koliko je napredovao moj bebeljko, 1300g i 6 cm za mesec!




eca89 -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (29.3.2017 15:31:09)

[sm=bravo.gif] Marya, baš mi je drago, biće to sve ok!
A, [sm=bravo.gif] i za napredovanje, on baš kao moja A., i ona je prvi mjesec dobila 1310g i 7cm porasla, debeljuce male!




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (29.3.2017 19:13:04)

Maryia super za bebana.
Moji su se vratili od dr. Sofi se malo spustilo na pluca. [sm=smiley13.gif] Dobila je inhalacije i AB.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 03/17 [chat] (29.3.2017 19:16:03)

Mariya, drago mi je sto niste ostali u bolnici.
Sanjice, mica mala, ljubim je.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  38 39 [40] 41 42   Sledeća stranica >   >>