RE: Pregled dojki (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


pari -> RE: Pregled dojki (22.9.2018 21:40:41)

Ja sam sigurna da ce biti sve u redu Ivana!




vocicana -> RE: Pregled dojki (24.9.2018 18:13:32)

Ivana, nisam razumela, isla si na kontrolu koju ovako redovno obavljas, pa su ti nasli cistu ili si napipala nesto pa se javila? U svakom slucaju bice to sve dobro, nemoj da se sekiras. Znam kako ti je, ali potrazi bar dva misljenja, ali ne verujem da ima prostora za brigu.[sm=smiley31.gif]




IvanaSK RR -> RE: Pregled dojki (25.9.2018 8:37:13)

Isla sam na kontrolu.
Za deset dana mi je zakazano na VMA pa cu videti sta ce tamo reci,jer sada nisam dobila nikakvu informaciju.




emicaa -> RE: Pregled dojki (25.9.2018 9:24:34)

Ivana ja sad tek vidim.Bice sve u redu,vidjeces 💜




Sanjica26 RR -> RE: Pregled dojki (29.9.2018 15:00:05)

Evo ako neko zeli da napravi sebi melem od cuvarkuce i meda. Ja sam sebi napravila. Imam neke cistice po grudima. Nista strasno, ali sam citala dosta o tome, pa sam pocela da koristim. Bas je slatko. Prvi dan mi je bilo muka. Sad je vec lakse. Kaze mi Sofija brzo, brzo vodu da pijes mama[sm=smiley36.gif] Voda ne sme da se pije posle toga pola sata, a ni da se jede. Navikla sam se. Evo ga recept




vocicana -> RE: Pregled dojki (29.9.2018 22:25:14)

Ivana ovo sto t je Sanjica dala, obavezno da napravis i uzimas.
Bice sve ok[sm=smiley31.gif]




dunja RR -> RE: Pregled dojki (29.8.2023 10:33:19)

Ja sam negde u februaru radila redovni ginekološki privatno, sa UZ dojki, sve bilo ok, osim što oopet imam cistu na jajniku koju za sada prate, pa će je verovatno operisati u nekom trenutku, kažu da je bolje da operišu kada uđem u klimaks (da se cista ne bi opet vraćala), a ja ni blizu klimaksa.

I rekoše da uradim mamografiju preventivno, zbog godina, iako je uz dojki bio ok. I ja tada otišla do DZ da lepo zakažem tamo kad već plaćam zdravstveni, kad ono prvi termin početak avgusta. Odradih ja to tada, par dana pre mora, a rezultati su tek za 2 meseca. Znači ako ideš preko države, daj Bože da si zdrav, ne daj Bože da neko stvarno ima problem, i da njih mora da čeka.




17 joka -> RE: Pregled dojki (30.8.2023 18:24:32)

Da i ovde se bas ceka i stvarno je veliko rasulo.Probaj mesavinu cajeva za ciste meni je pomagalo a i virak.Uz dojki sam radila privatno  pred vto tako su trazili imala sam neku cistu  pre dve god sad je nije bilo.Nazalost  zdravstveno placamoskoro za nista i samim tim nas teraju da idemo privatno i placamo




Srecko47E -> RE: Pregled dojki (2.9.2023 11:16:10)

Ja idem privatno oduvek.
Lepsi pristup,kada sam napipala kvrzicu,nisam ni hteka da gubim vreme cekajuci na termin u drzavnoj ustanovi-omiljeno mi je kad kazu,nemamo termin.


Jeste cifra,ali jednom godisne za svoje zdravlje....To je najmanje sto mogu da ucinim.

Idem na onaj aparat sa elastinografom ,laicki pricam.
Odradim snimanje i pazusnih jama i mirna sam.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]