Majska kRRčma (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Sanjica26 RR -> Majska kRRčma (1.5.2017 8:41:50)

Dragi forumasi, nastavljamo druzenje u maju. [sm=smiley1.gif]
[img]http://www4.slikomat.com/13/0501/5vh-201605.jpg[/img]

Posto chat teme sluze iskljucivo za caskanje, molimo vas da konkretna pitanja postavljate u za to predvidjenim temama.Ako ta pravila budu krsena, chat teme cemo zatvarati.
U skladu sa tim, predlazem da procitate ringerajin vodic za koriscenje foruma procitajte jos i opste uslove koriscenja foruma.




IvanaSK RR -> RE: Majska kRRčma (1.5.2017 9:29:42)

Da se cekiram i ovde :)
Aj da pijemo nesto[sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Majska kRRčma (1.5.2017 9:37:09)

Boze koliko su lepi ovi kokteli. Samo da nije neki cosmopolitan.[sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Majska kRRčma (1.5.2017 9:41:13)

Jutro u maju.Odoh malo na posao posle nemam pojma sta cemo,kisa opet pada.




suzi kju -> RE: Majska kRRčma (1.5.2017 11:44:15)

I ja da se prijavim da sam tu,pasulj skuvala, inekciju primila, još malo pa da decu uspavamo pa da malo odmorim. Kad se probude i rucaju idemo negde.




vocicana -> RE: Majska kRRčma (1.5.2017 12:37:04)

Dobar dan...neka je io Cosmo samo dajte na veselje![sm=smiley36.gif]
Dobar dan mace, kako ste?




emicaa -> RE: Majska kRRčma (1.5.2017 19:18:02)

Nema vas,gdje ste sve.
Mm i ja danas sredili stan malo detaljnjije,ja pravila buhtle i veceru ali nijedno od nas nece vecerati.Dora ode sad sa babom u setnju a nas troje gledamo pjesmice i mazimo se




suzi kju -> RE: Majska kRRčma (1.5.2017 19:29:42)

Mi smo malopre ušli u stan, nahranila decu, sebi napravila smoothie muž jeo pitu od juče sad odmaramo svi, deca iz stolica gledaju crtani a ja legla.
Jutros me ćurka(kad moram tako da kažem) bola 3 puta, očigledno ne ume da rastvori penicilin, zapuši joj se igla, nisam mogla da verujem.




Duškić -> RE: Majska kRRčma (1.5.2017 20:17:32)

Ja bih da nastavim sa jos jednom casom belog vinca..Hm.sad udjosmo u stan, beban zadremao.




emicaa -> RE: Majska kRRčma (1.5.2017 20:54:32)

Meni se pije pivo,nisam ga pila ne pamtim od kad ali ne smijem.Mene bi i casa osamutila a ceka me i nocas borba sa sreckom.Da ne zaspim uspavljujuci ga [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Majska kRRčma (1.5.2017 21:14:33)

I ja bih neki alkohol, ali meni verovatno trebaju antibiotici i krevet :)
Ako me nema sutra, roknula sam se jer se maca opet probudila u tri...




emicaa -> RE: Majska kRRčma (2.5.2017 9:38:03)

Gle ja prva [sm=smiley36.gif]
Ivana kako si?
Ovde sunce sija,konacno jedno suncano jutro [sm=smiley1.gif]




suzi kju -> RE: Majska kRRčma (2.5.2017 11:00:40)

Dobar dan,mi smo odavno ustali, ja bila za inekciju pa u nabavku pa doruckovali,sredili stan i šetali sat vremena. Sad će da spavaju pa posle ponovo u šetnju. Napolju je za majicu, bas je toplo.




emicaa -> RE: Majska kRRčma (2.5.2017 11:34:44)

Suzi ovde je juce bilo hladno,isla sam na posao u debljoj jakni a danas vec moze majica kratkih rukava.Nije normalno




vocicana -> RE: Majska kRRčma (2.5.2017 12:07:43)

Dobar dan krcmarice. KUm otvorio limenku piva, pa sam malo pre podneva udarila u alkoholisanje.[sm=smiley36.gif]
Mama danas slavi rodjendan, pa izvolite.
Kako ste nocas spavali? Iv sta je sa mackicom? Jel to ona nesto bolesna, rekla si i da je inhaliras ili sam prebacila ja nesto?




emicaa -> RE: Majska kRRčma (2.5.2017 16:53:22)

Ja bila na poslu pa smo otisli u setnju i sad se vratili.Ispusim pa cu uspavati Davida i da sredim stan.Kao da je tajfun proletio [sm=smiley36.gif]
Voci neka si,taman se malo opustis [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Majska kRRčma (2.5.2017 18:27:53)

Voci, maci je lose od petka, mada sad je bolje. Ja nekako izdrzavam, mama svratila pa me naterala da odem na utakmicu. I bilo bi mi zao da nisam otisla, sin dao dva gola :)
Aj pijemo Somersby.




Duškić -> RE: Majska kRRčma (2.5.2017 19:11:49)

Bravo za fudbalera Ivanaaaa!
Voci, popij jedno i za mene! Ja sad planiram za vikend organizaciju neku...Cerkici 9og rodj.a ja planiram za vikend da proslavimooo..
Uzivajteeeee .
E da dosla mi seka pa pijem kaficu i kuckam , milina...[sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Majska kRRčma (2.5.2017 19:22:49)

Hvala Duskic :)
Nama je 12.05. prvi rodjendanac, al necemo posebno nesto slaviti.




emicaa -> RE: Majska kRRčma (2.5.2017 19:45:36)

Ivana kad vec prije godinica,kao juce da smo kukale u trudnickim [sm=smiley36.gif]
Ja planiram popit somersby kad mi ovo dvoje zaspe.




Anck Su Nmaun -> RE: Majska kRRčma (2.5.2017 19:55:15)

Vecee..vid ja se ovde nisam.chekirala [sm=smiley36.gif]
Lezim pored V ..cekam da zaspe. Premoreni smo svi. Citav dan sam sama.
sa njima samo sam smisljala kako i sta. One su bile ispred zgrade celo popodne a za njega nisam imala.snage, malo proastala.pa sam ga popodne vozalaa na biciklu..to jako voli...bas uziva.




IvanaSK RR -> RE: Majska kRRčma (2.5.2017 20:14:21)

Emice, ja jos uvek nisam svesna da je godinica tu. Bez obzira sto znam da je za deset dana, cini mi se daleko, nemam pojma zasto.
Sad cu ja moju bebanu da inhaliram, pa ce nam stici i bata iz bioskopa.




veselicaa -> RE: Majska kRRčma (2.5.2017 20:37:25)

Gde ste drage,pije li se nesto?
Ja danas ceo dan radno,jutros sredjivali kucu,stavljali smo novi tepih i staze,pomerali namestaj pa posle uspavala Ninu i bili smizlama da kupimo baletanke i neke sitnice,Muz me castio kosuljom i dugom haljinom,bas mi se svidja sta sam kupila odavno se nisam castila.
Nina mi sada spava,smizle sredjuju knjige za sutra,kaslju mi obe nadam se da se nece prehladiti za slavu.
Ivana ja nemam reci za tvog lepotana,dva gola, svaka mu cast,ljubim ga onako lepog [sm=smiley27.gif]




suzi kju -> RE: Majska kRRčma (2.5.2017 21:50:13)

Evo mene, gotova sam da se uspavam ali čekam da mašina završi da stavim da se suši ono sa kolica smo skinuli da operem.
Deca okupana i uspavana, bili smo danas na Tašu dva ipo sata pa u avivu gledali neke polusandale za njih pa u nas park pa kuci, i njih dve su se bas umorile (valjda) .
Ivana bravo za fudbalera!
Vesi super za kupovinu, ja odavno nisam sebi ništa kupila, ne znam ni šta bih, nervira me stomak bas mnogo. ..
Laka vam noć drage i slatki snovi. ..




Anck Su Nmaun -> RE: Majska kRRčma (3.5.2017 7:12:46)

Jutrooo
Ja pijem kafu..ko je za...izvolite [sm=kava.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>