Kako lenjo a inteligentno dete navesti da vise uci i vise se trudi? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


Dragce86 -> Kako lenjo a inteligentno dete navesti da vise uci i vise se trudi? (20.6.2017 19:00:10)

Mame, ima li ko iskustva? Nedavno mi se brat od tetke zalio da mu je na roditeljskom rekla uciteljica da mu je kcerka bistro dete ali lenja - ne radi domaci a kad hoce da prati, super je, sve lako i brzo upamti. Nema poremecaj paznje, nego prosto je nezainteresovana cesto...




Anck Su Nmaun -> RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da vise uci i vise se trudi? (22.6.2017 11:58:47)

Hah nikako, ja sam bila lenja za ucenje, nisam volela da ucim i kraj. Al kad je nesto trebalo da se popravi neka ocena i potrudim se , uvek je bilo bez problema.




IvanaSK RR -> RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da vise uci i vise se trudi? (22.6.2017 14:15:53)

Sumnjam da tu ima neke velike pomoci... Imam slicnog takvog.. Jednostavno je nezainteresovan za skolu i to je to.




Sanjica26 RR -> RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da vise uci i vise se trudi? (26.6.2017 20:59:14)

Anck, takva sam i ja bila. [sm=smiley36.gif] Ali kad sam malo sazrela imala sam cilj da upisem fakultet koji sam zelala i zavrsila sam ga.




vikiveki -> RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da vise uci i vise se trudi? (26.6.2017 21:14:57)

I moj srednji sin spada u gore navedeni opis ...inteligentan ali neće da uči...ima sve 5 ali ja sam svesna toga da kada pređe u 5 razred to neće biti tako...nadam se da će za godinu dana još malo sazreti pa da će krenuti da uči




Dragce86 -> RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da vise uci i vise se trudi? (30.6.2017 14:18:01)

Znaci, pomoci nema, pomiris se sa onim sto imas i naviknes da zivis sa tim [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Peace* -> RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da vise uci i vise se trudi? (4.7.2017 10:27:40)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

I moj srednji sin spada u gore navedeni opis ...inteligentan ali neće da uči...ima sve 5 ali ja sam svesna toga da kada pređe u 5 razred to neće biti tako...nadam se da će za godinu dana još malo sazreti pa da će krenuti da uči


Neće. I ja sam se tome nadala pred IV razred.
Nek mu je Bog upomoć dogodine u V-om. [sm=smiley13.gif]




IvanaSK RR -> RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da vise uci i vise se trudi? (4.7.2017 12:41:20)


IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: vikiveki

I moj srednji sin spada u gore navedeni opis ...inteligentan ali neće da uči...ima sve 5 ali ja sam svesna toga da kada pređe u 5 razred to neće biti tako...nadam se da će za godinu dana još malo sazreti pa da će krenuti da uči


Neće. I ja sam se tome nadala pred IV razred.
Nek mu je Bog upomoć dogodine u V-om. [sm=smiley13.gif]

Peace, bas ti hvala [sm=smiley36.gif]
Mislim, i moj sin kao od vikiveki :)




krin 40 -> RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da vise uci i vise se trudi? (11.8.2017 10:44:42)

Stvoriti mu takmičarski duh,kupiti auto za peticu a ako uspešno završi osnovnu školu stan u Bgd[sm=jezicek.gif]




IvanaSK RR -> RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da vise uci i vise se trudi? (29.5.2018 11:41:57)


IZVORNA PORUKA: krin 40

Stvoriti mu takmičarski duh,kupiti auto za peticu a ako uspešno završi osnovnu školu stan u Bgd[sm=jezicek.gif]

Ovog mog ne interesuje auto ni stan [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da vise uci i vise se trudi? (29.5.2018 13:14:14)

Hahhahahaha moja cera je rekla da ce se udati bogato tako da ne moram da brinem [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




IvanaSK RR -> RE: Kako lenjo a inteligentno dete navesti da vise uci i vise se trudi? (29.5.2018 13:20:36)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Hahhahahaha moja cera je rekla da ce se udati bogato tako da ne moram da brinem [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Nista, moracu onda i ja da trazim bogatu snajku[sm=smiley36.gif]




Stranica: [1]