Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


lesica -> Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (30.6.2017 19:46:36)

EvyBaby pelene sa unapređenim jezgrom imaju veću moć upijanja dok istovremeno površinski sloj, koji je u dodiru sa nežnom bebinom kožom, ostaje suvlji. Anatomsko prianjanje i fleksibilne trake za zatezanje omogućuju idealno postavljanje pelene te veću udobnost za bebu. U površinski sloj dodata je aloja vera, pa koža normalno diše, čim se sprečava nastanak osipa i iritacija.

EvyBaby pelene dolaze i u novom, redizajniranom pakovanju, i to u nekoliko veličina: standard, džambo i džajant. Za potpunu higijenu i negu pri presvlačenju preporučujuemo i EvyBaby Natural vlažne maramice u pakovanju od 60 komada.


[img]http://i.imgur.com/kLU2eT4.jpg[/img]

U julu mesecu Keprom nagrađuje 5 Ringerajinih korisnika sa paketom EvyBaby pelena u željenoj veličini i pakovanjem vlažnih maramica!





Komentari i rešavanje ankete se smatraju prijavom za konkurs, a prijave primamo od 1.7. do 24.7.2017. Članovi Ringeraje će nakon objave svih komentara, svojim glasovima izabrati pobednike na forumu!
Glasanje traje od 25.7. do 31.7.2017. (zaključno sa 31.7.). Pravo glasanja imaju svi Ringerajini korisnici registrovani do i zaključno sa 30.6.2017.

U slučaju izjednačenih glasova, pobeđuje komentar koji je prvi poslat!


Pobednici će svoju nagradu dobiti na kućnu adresu (u Srbiji), poštarina je o trošku sponzora.

PROČITAJ VIŠE >>>





mali_mis -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (30.6.2017 20:01:19)

Bravo za RR i sponzora [sm=bravo.gif]
Ne ucestvujemo, ali cemo da glasamo [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (30.6.2017 20:31:53)

Super,ove pelene su odlicne[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (30.6.2017 20:39:26)

Divno! Mi uglavnom Evy koristimo :)




veselicaa -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (30.6.2017 20:42:05)

Ivana ti si mi ih prva nahvalila[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (30.6.2017 20:58:30)


IZVORNA PORUKA: veselica

Ivana ti si mi ih prva nahvalila[sm=smiley36.gif]

Daaa, secam se :)
Meni se svidja i sto im nije velika cena, a i često su na sniženju.




Mariya -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (30.6.2017 20:59:43)

RR i sponzori, najbolji ste!!!




Sandricak -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (30.6.2017 21:00:37)

Glasacemo...[sm=bravo.gif]




Dragce86 -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (30.6.2017 21:02:37)

Ja nisam ove probala, pa evo prilike ;) Do sad smo bili verni Pampersu :D




Anck Su Nmaun -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (30.6.2017 21:16:34)

Jaoo divna nagradica [sm=bravo.gif]




veselicaa -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (30.6.2017 21:17:19)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: veselica

Ivana ti si mi ih prva nahvalila[sm=smiley36.gif]

Daaa, secam se :)
Meni se svidja i sto im nije velika cena, a i često su na sniženju.

Uvek je super to snizenje,isplate se bas.I one mirisljave su odlicne [sm=smiley1.gif]




Duškić -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (30.6.2017 21:21:32)


IZVORNA PORUKA: veselica


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: veselica

Ivana ti si mi ih prva nahvalila[sm=smiley36.gif]

Daaa, secam se :)
Meni se svidja i sto im nije velika cena, a i često su na sniženju.

Uvek je super to snizenje,isplate se bas.I one mirisljave su odlicne [sm=smiley1.gif]


Ako verujes na nju sam pomislila kad sam videla ove pelene. Bas ih je hvalila!




emicaa -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (30.6.2017 22:31:40)

divno [sm=bravo.gif]




Viksica -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (30.6.2017 22:39:00)

Jedva cekam da se igramo opet [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (30.6.2017 22:39:23)

Obavezno se devojke prijavite. Bravo za sponzora i za RR.




Dragica Draga -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (30.6.2017 22:46:04)

Ja nemam reci... pa zasto ranije nisam otkrila Ringeraju? 😊😊
Zaista ste sjajni, divne aponzore imate i divne moderatore... treba ovo sve i osmisliti!! Jedno najvece BRAVO 😊😁❤💙




branki* -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (30.6.2017 23:15:04)

Jos jedna nagrada,diivno[sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (1.7.2017 10:13:58)

Sjajno 😊😊 bravo Ringeraja, veoma nas motivisete i inspirisete... izmedju ostalog, zato ste i najbolji ❤💙




vocicana -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (1.7.2017 14:02:25)

vala divnoj RR na ovako divnim poklonima, sto nam svakog meseca dajete jos vecu motivaciju za pisanje, za citanje i druzenje koje je najvrednije!




veselicaa -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (1.7.2017 14:14:56)

IZVORNA PORUKA: Duškić


IZVORNA PORUKA: veselica


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: veselica

Ivana ti si mi ih prva nahvalila[sm=smiley36.gif]
Pelene su super stvarno,odlican odnos cena-kvalitet.

Daaa, secam se :)
Meni se svidja i sto im nije velika cena, a i često su na sniženju.

Uvek je super to snizenje,isplate se bas.I one mirisljave su odlicne [sm=smiley1.gif]


Ako verujes na nju sam pomislila kad sam videla ove pelene. Bas ih je hvalila!

Ivana nasa je Evy baby promoter[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Ali pelene su stvarno super,odlican odnos cena-kvalitet.




IvanaSK RR -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (1.7.2017 14:22:50)

Hahahahahaha
Ma,ja sam njih koristile pre devet godina sa sinom, a i sada. :)




bojana92 -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (1.7.2017 14:30:21)

Pelene su odlicne.Igracemo i glasacemo :) Bravo za najbolji RR i sponzora .[sm=bravo.gif]




Sarav -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (1.7.2017 14:33:52)

Stalno delite nagrade, divno! Glasaću obavezno [sm=bravo.gif]




dddaca -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (9.7.2017 21:56:31)

Necemo ucestvovati, ali glasacemo [sm=smiley1.gif]




LuBo -> RE: Osvoji paket Evy Baby pelena i vlažne maramice! (14.7.2017 22:52:05)

Sve pohvale za vaš sajt i nagrade koje stalno poklanjate :-) Moja beba koristi ove pelene,pa eto pokušaćemo da ih dobijemo .. :-) <3

Evy baby prava stvar kada se napravi dar-mar :-D
Za batu i mene nema problema jer tu je Evy baby pelena
Kutiju celu kupim,i mogu da piškim do mile volje da propusti neće one su super za malo dete :-)
Moja mama u njih ima poverenja i nikada problema nema.
Zato mame i tete za vaše dete pelena prava neće vas boleti glava :-Kada se uk*kim osipa nema,ma nema pLobLema <3




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>