RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Duškić -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (25.7.2017 19:43:13)


IZVORNA PORUKA: krin 40

Anck i meni😃 Dok sam bila u temi skoro sve smo čekale treće.Nikiteki čeka četvrto❤


To je nesto najlepse. I ja da sam u boljoj finansijskoj situaciji rodila bih jos dva.
Nas je cetvoro , sad kad se skupimo puna kuca, prelepo, a svi priblizoh godista.
Svaka cast zenicama!




krin 40 -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (25.7.2017 19:47:21)

I meni je sada iz ove perspektive žao što se nisam ranije odlučila za treće.Ali ja do pre dve godine stvarno nisam želela.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (25.7.2017 21:12:39)

Ma bas mi je milo, u mom okruzenju je sve vise mama sa troje [sm=bravo.gif]
Krin, ja cu biti spremna za trece tek za koju godinu [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (26.7.2017 7:49:17)

Dobro jutro.
Mi smo sinoc imali povraćanje, dva puta je povratila, posle toga je vilenela po kuci do pola dvanaest. Nocas nije i nadam se da ce tako ostati.




Milena18 -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (26.7.2017 12:35:15)

Gde ste, mame?
Ivana, nadam se da je sada sve ok.
I moja beba je zaspala u pola dvanaest sinoć, a jutros je prvi put plakala od kad sam počela da radim. Mm je pokušavao da je smiri dok sam bila u kupatilu i čujem neko šuškanje, otvaram vrata, kad ona stoji ispred i pruža mi ruke da je uzmem. Srce mi je puklo. Srećom, čim sam otišla, zaspala je ponovo. I u toj žurbi jednu bretelu veš majice uopšte nisam obukla, nego mi je visila onako bez veze ispod bluze, primetila sam tek kad sam stigla na posao [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (26.7.2017 12:45:23)

Dobar dan. Moji spavaju. Ja pospremila kuci i legla da citam. Glava me boli.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (26.7.2017 13:19:37)

Milence, opet je jutros povratila. Dala sam joj smektu. Raspoložena je, vesela, videcemo danas...
A za tvoju lepoticu i meni zasuzise oci [sm=smiley13.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (26.7.2017 16:53:41)

Mi malo skitali..bili do BIG-a malo se izduvala od kuce.
Kupila nove naocare jer sam neki dan razbila stare.




emicaa -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (26.7.2017 19:46:50)

Ivana jel dobro maca sad?
Dora je zavrsila sa snimanjem ali u petak ide opet da nam reknu kakvi su snimci a do tad nastavljamo i sa sirupom.
Anck kako ti je muz?





Duškić -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (26.7.2017 19:52:45)

Ivana, kako je maca?
Milena , srce malo trazi mamu..
Mi bili do parka, izjurili i sad da ih sredjujemo.





vocicana -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (26.7.2017 21:31:05)

Ivana, kako je malena?
Joj sto me stomak boli, tako sam nesto nikakva.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (26.7.2017 21:41:08)

Ja sam u ovulaciji stomak me rastura citav dan [sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif]
Ivana kako je drugarica? Jel.povracala?

Emice muz je sad ok. Pije lekove ..kuvam mu razne cajeve... za sad dobro je.




vocicana -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (26.7.2017 21:46:21)

Ej da, pa ja sam zaboravila. Drago mi je da ti je muz bolje, moj je jutros ispiskio kamen, pooooveciiii. Dobro jebilo, kako je prolsi put bilo.
Ja sam Anck prokrvarila sada u ovulaciji i prosli mesec tako. Otkinuo me je stomak.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (26.7.2017 22:11:21)

I ja sam juce ujutru.
Voci a koliko mu je trebalo da ga izbaci?




dddaca -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (26.7.2017 22:13:48)

E bas ih hoce ti kamencici. Nadam se da ce proci sto bezbolnije. I moj se danas zali da ga ledja bole, ali mislim da je istegao neki misic




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (26.7.2017 23:19:05)

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Voci a koliko mu je trebalo da ga izbaci?

I jel.ga.bolelo kad.ga je izbacivao?




vocicana -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (26.7.2017 23:22:18)

Imao je bolove nisko u besici, ali je to bilo drasticno manje nego prosli put, jer je i u bolnici zavrsio. Izbacio ga je jutros za 10 minuta, ali je prvi nalet bolova imao pre 3 dana, kada se vratio sa treninga, bled je bio kao krpa. Pa je prestalo, juce ujutru i posle podne imao bolove, ali kazem dosta manje i jutros je osetio i izbacio. Znaci strasno kakvog je oblika.




Mariya -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 0:44:11)

Veče mame.
Muče se muževi, muče se deca[sm=smiley13.gif]moj dečak se prevrće po krevecu, danas je dobio 2.dozu pentaxima, toplikav je ali nedovoljno za eferalgan. Još uvek ne spava, a ne mogu ni ja od njega kad kmeči. Baš mi ga je žao [sm=smiley13.gif]
Mi smo bili u ponedeljak na kupanju, mališa po prvi put, uživao je, a i umorio se, spavao je kao top! Devojčice su isto, rekla sam mm da moramo bar jednom nedeljno na kupanje, svi smo uživali. Onda smo u utorak odmarali, baš nismo bili ni za šta. Danas smo bili u savetovalištu, Lu i L, primili vakcinu i izmerili se, pa smo predali papire za putne troškove, pojeli sladoled, obišli kineze i obavili nabavku,sve sa njih dvoje, baš su dobri bili.
Sutra uz kukova, u petak dolazi sestra, u subotu slavlje kod druga mm a u nedelju rođendan. Znači nema odmora ni ove nedelje, a od ponedeljka novi turnus terapije. Nekad se pitam otkud mi snage.
I kod nas se dosta parova sad odlučilo za treće dete. Mi plenimo gde god se pojavimo, svi su oduševljeni kad nas vide. U ponedeljak je neki čika došao do mm i kaže mu "Ti si srećan čovek! Sa njima imaš sreću za ceo život" misleći na našu dečicu. A kad sam rodila H, nisam mislila da ću imati još dece. Ali eto, predomislih se i drago mi je. Da nisam, kajala bih se celog života. Ali pretpostavljam da ću kad ostarim, žaliti što nisam rodila i četvrto[sm=smiley36.gif]
Mališa zaspao najzad. Odoh i ja. Laku noć.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 8:06:25)

Dobro jutro.
Hvala, devojke, sto pitate, Andrea je dobro. Juce nije mnogo jela, ali je pila vodu. Jutros je vristala koliko je bila gladna[sm=smiley36.gif]
Valjda se nece nastaviti.
Anck, drago mi je da muz nema velike bolove.
Mariya, super za kupanje :)




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 8:49:48)

Dobro jutro
Ivana drago mi je da je maleckoj bolje!
Mi ustali gledamo Nindza Kornjace




krin 40 -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 9:02:17)

Jutroo.Ivana Maca ozdravila😃 Mariya ja ću sledeće leto živeti na bazenu😃




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 9:03:21)

Anck,i sin voli Nindža kornjace, dovedi ih kod nas da se druze :)




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 9:17:42)

Dobro jutro, Moje doruckuju. Ja sam krecem u akciju raspremanja kuce i da barem ocistim babure za rucak,
Anck, samo ga kljukaj cajevima.
Maryia, ne pises nam kakvi su sestri rezultati ili ja nisam videla.




Milena18 -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 9:31:04)

Jutro!
Ivana, drago mi je da je maci bolje, neka tako i ostane.
Mariya, imaš ti još vremena da se odlučiš na četvrto [sm=smiley36.gif]
M je jutros ustala u 7:20, to je za nju jako rano, juri je mm po kući već dva sata. Ne znam da li sam pisala, bila je opsednuta jedno vreme kantom za smeće, po ceo dan je bacala svašta u nju, nismo mogli da je odvojimo od kante [sm=jezicek.gif] Sad je tako sa kuhinjskim elementima, otvori vratanca, ubaci celu glavu unutra i vadi tanjire. Cirkus sa njom po ceo dan.
Juče sam kupila patike za trčanje, sad samo još nekako da uglavim i to u dnevni raspored. Baš mi je potrebna neka fizička aktivnost i da malo isključim mozak, makar na 15 minuta dnevno.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 9:39:31)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Anck,i sin voli Nindža kornjace, dovedi ih kod nas da se druze :)

T gleda sve te crtace decacke , i ako je navodim na drugu stranu tesko. Bice muskaraca kad poraste..na mamu [sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sledeća stranica >   >>