RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Mala Elena -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 10:21:42)

Voci, ima neka Kleopatrina cesma u podnozju Kosmaj planine, kazu da se pokazala kao dobra bas za bubrege i izbacivanje tih kamencica i peska. Pa ako budete isli na tu stranu...
Ja pijem kaficu uz belgijsku cokoladu dok su deca napolju sa babom. Dosli smo im u goste..
Uzivajte.




dddaca -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 15:36:13)

Ivana, super kad joj je bolje. Cim trazi da jede, to je dobar znak [sm=smiley1.gif]
Anck, Voci kako su vam muzevi danas?
Mi isle u park, istrcala se na igralistu, sva je bila mokra. Nije silazila sa tobogana, pocepala je pantalone na guzi, koliko se spustala [sm=smiley36.gif] Stigle kuci, ruckale i stavila je da spava. Sad polako citam teme, gledam sta se pisalo




Mariya -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 18:06:32)

Dan mame!
Obavili smo danas i uz kukova, sve u redu[sm=bravo.gif] Ja leškarim, za ne poverovati, čekam da hleb naraste pa ga bacam u rernu, mm naravno da nema. Kad dođe napraviću preliv za kolač. Kolač sam smutila sa sve L u rukama. L je sa drugaricama na igralištu, H se zatvorila u spavaću sobu i odmara, mnogo je slatka. Rekla mi je da će da zatvori vrata da niko ne uđe jer ona će sama da spava[sm=smiley1.gif] L malo kmeči,malo se smeje, malo sisa pa malo zvera, a danas baš dosta i spava. Do podneva je bio topao. Sad nije. Valjda je od vakcine.
Ivana, je li dobro sad malena? Jel' ručkala?
Milena, no way, ja više ne. Možda da su stvari drugačije ispale sa L, ali ovako...A i više je razloga protiv nego za. Troje od mene dosta. Žaliću ceo život za tom malom Hanom, mojom trećom devojčicom[sm=smiley1.gif]
Sanjice, rezultati su loši. Veliki zloćudni tumor. Zamrzli su joj jajne ćelije i od ponedeljka kreće na hemioterapiju, sledećih 6 meseci, 2x mesečno.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 18:49:17)

Hvala na pitanju moj super!
Bio u Indjiji u Fashion Parku i kupio sebi kosulju i meni dve majice..dusa moja kako misli na mene. Cak mi je i ukus pogodio [sm=jezicek.gif]




degu -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 18:50:15)

Joj Marija, bas mi je zao seke, dace Bog da bude sve u redu.
Tako i ja zalim za Magdalenom kao ti za Hanom, svaki dan sebi ponavljam razloge protiv, pogotovo zbog onakvog porodjaja, ko zna kakva bi ta trudnoca bila, pa alergija, dojenje, dijeta...a opet znam kad bi makar jedno od nas naslo stabilan posao, brzo bi nasli razloge ZA.
P.s. Marija pampers pedijatar ti je u temi postavio pitanje, nisam videla da si odgovorila




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 18:52:43)

Mariya prevideh od tvog kilometarakog posta..
Bas mi je zao za seku...dace big da se izbori!




Duškić -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 19:33:46)

Marija, mora da bude seki bolje. Imaju dobre Imiluno fan ampule i obavezno Sodu bikarbonu onu medicinsku pre primanja svake hemio terapije da pije.
Kako ruzno vreme danas, cas oluja , cas kisicaa.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 20:16:41)

Mi danas bili do Biga, kupovali nesto za neki rodjus A usput i za nas po nesto.... V gurali u kolicima ipak jer nam jedino tako nesto mozemo i da pogledamo [sm=jezicek.gif]
On gricka covek plazmu i u jednom momentu kaze Tara , on se daaaavi. A njemu stalo pa krenuo da povraca..ispovracao ceeelog sebe i kolica. Pa je bio onako golisav 10 tak minuta dok ja nisam skoknu;la do C&A da mu kupim nesto.
Taman imala one vaucere pa mu kupih i trenerku i paket bodica [sm=jezicek.gif]
E zuuurke sa decom!




dddaca -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 20:36:48)

Mis mali, odgrizao veci komad.
Marija, mora joj biti bolje. Samo je bitno da pozitivno razmislja bez obzira na teskoce na koje ce nailaziti. Iz glave mnogo toga ide... I vi oko nje, trudite se da budete pozitivni, da ne vidi koliko ste zabrinuti. I nek radi na imunitetu sto vise, jer hemioterapija dosta utice na njega




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 20:53:22)

Mariya, jako mi je zao tvoje sestre [sm=smiley13.gif] Ne znam sta da kazem...
Moje macence je dobro danas, hvala sto pitate. Nije nesto mnogo, ali je jela.




dddaca -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 21:44:50)

Mackica mala, nek jede koliko moze, da ne preoptereti stomacic. Znaju oni najbolje kad im je dosta




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 21:59:17)

Maryia, mnogo mi je zao zbog sestre [sm=smiley13.gif][sm=smiley19.gif]
Bas teska situacija.
Moje su legle. Samo luduju. Ja cekam mm da dodje, pa da legnem. Karlica me boli ceo dan.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 21:59:49)

Mariya, jako mi je žao, nadam se da će sve biti kako treba... da li si se ti kontrolisala?

Dobro veče inače. Ja sam ovih dana u haosu, mm na odmoru ali nismo nigde išli jer smo planirali da krečimo, pritom spremamo rođendanac u subotu. Toliko smo se istrođili da smo mogli na more da odemo i da uživamo. Jbg.

Kako ste svi? Baš sam van tokova.




Milena18 -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 22:08:33)

Mariya, mnogo mi je žao zbog sestre, nadam se da će biti dobro. Grliša za tebe.
Ivana, možda je bebićka pokupila neku bakteriju. Verovatno sad stavlja sve što dohvati u usta jer joj izbijaju zubići. U svakom slučaju, super što je brzo prošlo. Moja uzima sve nešto što ne treba, sinoć je zapela da uzme pikavac sa ulice, pa se još ljutila što joj ne dam.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 22:36:27)

Milena, ona inace stavlja sve u usta. Sta god da nadje u kuci zavrsi u njenim ustima. Da, i pikavce na ulici, kamencice... Sve to hoce, pa ludim kad smo napolju.
Jos uvek nije zaspala, trci kao nenormalna po kuci. Tri puta sam pokusala da je uspavam.




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 22:55:20)

Ivana drugar je postao isti, juce sam mu vadila pikavac iz usta. A jutros mi pocupao neko cvece na terasi a posle 5 minuta vidim zvace li zvace [sm=smiley29.gif]




degu -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (27.7.2017 23:00:40)

Anck pa zalila si se kako nista ne stavljavu usta [sm=smiley36.gif]
Dete te poslusalo [sm=smiley36.gif]




Milena18 -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (28.7.2017 6:21:16)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

A jutros mi pocupao neko cvece na terasi a posle 5 minuta vidim zvace li zvace [sm=smiley29.gif]

Ja sam noćas sanjala da M jede cveće [sm=smiley36.gif]

Jutro mame!
Spremam se za posao i radujem se vikendu. Lepo provedite dan [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (28.7.2017 7:23:48)

Jturooo
Eto vidis Dego, bolje ja da cutim [sm=jezicek.gif]
Ovaj mali vudan od 6.20 [sm=smiley13.gif] sad me trenira




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (28.7.2017 8:16:54)

Dobro jutro.
Evo moja je uzela patiku i zvace pertlu. Uzas. Samo idem i krijem stvari, vise ne znam ni gde sam sta stavila.
Anck, dobro dosli u klub [sm=smiley36.gif] Drugar misli da je i pikavac plazma :)




Anck Su Nmaun -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (28.7.2017 8:23:20)

Hahaha on kad krene da zvace...zvace sve pred sobom.
Sad nece da izadje iz decije sobe, sve mu zanimljivo i sareno.
Ima li neko predlog kako se.prave punjene tikvice?
Nisma.ih nikad pravila a imam dosta mlevenog mesa?




Mariya -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (28.7.2017 14:55:23)

Dan mame!
Hvala vam svima[sm=smiley31.gif]nadamo se dobrom. Ona je pozitivna, lekar je optimističan, pa valjda će biti dobro. Evo sad je čekam, treba svaki čas da dođe. Kad je mama išla na hemioterapiju nisam se ni približno brinula koliko sad za sestru. Želudac mi je u čvoru i inače, a tek sad od brige.
Ana nisam bila ali ići ću obavezno. Trenutno jednostavno nemam vremena. Sa terapijama i svakodnevnim odlascima u Ns ja sam srećna kad uspem da operem kosu. Još mesec 2 da L poraste pa kad mogu da ga ostavim na nekoliko sati pa ću i ja na preglede. Ovako još svuda moram da vodim i njega.




dddaca -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (28.7.2017 15:32:03)

Gde ste mame
Ja sam mislila da je moja trpala svasta u usta, ali sad vidim da je bila amater pored mace [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (28.7.2017 17:45:56)

Mi smo bili na pecanju [sm=smiley36.gif] Sad idemo na trening :)
Dddaco, moj sin i dan danas svasta stavlja u usta. Nadala sam se da će maca to preskociti, ali jok.
A mene to toliko uzasava.




dddaca -> RE: Razgovori mama 07/17 [chat] (28.7.2017 17:56:09)

Verujem, i mene. Kad je prvi put jela sa poda, kad se nisam srusila. A onda je to postalo kao dobar dan [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>