RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


dddaca -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (31.7.2017 15:21:19)

Joooj Anck, stapic iz kante [sm=zmeden.gif] Mislim da je bolje pitanje gde skloniti kantu, nego da li vratiti stocic [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (31.7.2017 15:30:39)

Pa ne kanta stoji tu gde stoji ona nam je potrebma a stocic bas nije. Inace nije nikad dirao kantu do jutros.




veselicaa -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (31.7.2017 15:41:45)

Nina zamalo da prevrne kantu na sebe,da je nisam zadrzala sve bi se prosulo po njoj[sm=smiley36.gif]
I meni je lakse da sve zastitim i sklonim nego da se nonstop brinem da se ne udari.




IvanaSK RR -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (10.8.2017 19:04:52)

I ova moja je postala djubretarka, moracu i taj deo gde mi kanta da vezem pertlom.
A frizider prosto obozava, sreca pa jos uvek nije skontala kako da ga otvori.




krin 40 -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (10.8.2017 19:07:30)

Kod nas je sve gde je i bilo.Videću kad krene u akciju😃




veselicaa -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (10.8.2017 21:04:08)

Ivana Nina obozava zamrzivac tj ono dugme dole,samo gleda da ga stisne[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (10.8.2017 21:21:18)

Pa da, o dugmićima mi nista ne pricaj. Ono za tv od iptv-a non stop pritiska[sm=hudicek1.gif]




krin 40 -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (11.8.2017 9:02:35)

Za tv ću i ja morati da nadjem rešenje kada bude u dubku




Ana RR -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (11.8.2017 9:31:13)

Mi smo jedino sklonili klub sto iz dnevne sobe jer je pao i udario se u njega.




IvanaSK RR -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (11.8.2017 9:36:47)

Jutros sklonjena kanta za djubre u vc. Pošto je djubre toliko zanimljivo da se vadi iz kante.
Ana, ja ne znam na sta se jos nije udarila. Jedino da predjemo da zivimo na livadu[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (11.8.2017 10:01:03)

Mi kad smo opremali stan vec smo imali bebace pa je njima sve uglavnom bilo prilagodjeno. Sem tog stola koji stoji u cosku. Nema gde da se udqari. Na fiokama sa komode smo skinuli one ruckice jer zamalo jednom na njih da se ubije.
A sto bih menjala za neki okrugli al dobro.




krin 40 -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (11.8.2017 10:13:00)

Ma meni je tv problem jer je ogroman a nije okačen na zid već je na komodi.Imam mnogo umetničkih slika i nikako mi ne ide uz njih tv na zidu




emicaa -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (11.8.2017 14:15:29)

Krin i nas tv je velik i nije na zidu.Nije on toliko lagan da ga povuce na sebe.David je par puta lupnuo po njemu ali nista nije bilo a i ne radi to vise.
sinoc sam morala sklonuti cvijece,kao macka samo zemlju vadi.




krin 40 -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (11.8.2017 14:22:55)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Krin i nas tv je velik i nije na zidu.Nije on toliko lagan da ga povuce na sebe.David je par puta lupnuo po njemu ali nista nije bilo a i ne radi to vise.
sinoc sam morala sklonuti cvijece,kao macka samo zemlju vadi.



[sm=smiley36.gif]

Videću kakav će biti.Ako ovako bude u dubku radio nogicama kao sad na krevetu visiće tv sa plafona😁




branki* -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (13.8.2017 8:29:06)

nista posebno menjali nismo.sve je onako kako bi bilo i da nemam decu.doduse,ja nemam ni jednu saksiju sa cvecem,nemam nikakve figurice,sitnice ukrasne koje bi mogle da se dohvate.




vocicana -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (13.8.2017 9:06:31)

Sve je isto i kod nas.
Samo sto sam istog trenutka kada je poceo stajati i hodati posklanjala sve sto bi moglo da se slomi i napravi neku katastrofu detetu. Navikla sam se sada na ;nelom; kako cemo posle videcemo[sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (14.8.2017 20:12:23)

Nina se sada hvata za sve i hoce da stoji.Moracemo jos nesto da prebacimo.
U kuhinji pocela da otvara sve,moram da uzmem one zastitnike za fioke.




IvanaSK RR -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (14.8.2017 21:24:06)

I ja moram da uzmem to za fioke. Sve sam premestila iz njih, sad nemam pojma gde mi je sta.




Tatjana.87 -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (14.9.2017 11:05:14)

Nama ce najveci problem cini mi se biti kaljeva pec,koju nikako ne mogu da izmestim iz prostorije [sm=smiley13.gif]
I te zastite za uglove od stola pod hitno moram uzeti posto me sto napada heehe ima nekako ostre uglove pa kad god prodjem ogrebe me.




Srecko47E -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (23.2.2018 1:17:42)

Kod nas polako dnevna soba gubi svoj smisao.




Duškić -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (23.2.2018 3:25:25)

Ma polako stizemo sve da promenimo kad dodje vreme. Svako od nas ce imati semu u glAvi kako ce biti.




Anck Su Nmaun -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (23.2.2018 7:11:16)

Nama jos sto nije na svom mestu u dnevnoj sobi jer je spicast. Jedva cekam da ga vratim al mi se ne da.
Jos je stakleni pa kad pocne rucicama, i da voza autice po njemu nece svakko imati svoju svrhu [sm=jezicek.gif]




mama Jo -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (23.2.2018 8:06:10)

I kod nas je sve dobilo novi raspored... posebno dnevna soba jer tu najvise vremena provodimo... pa to poatane soba za igranje... jedv cekam da imaju svoju sobu




Anck Su Nmaun -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (23.2.2018 8:08:51)

Nama je soba spas! Igracke ne dam po dnevnoj, bar nisam dala dok V nije dosao. Sad nam je dnevna soba vozni park [sm=smiley36.gif]




Srecko47E -> RE: Novi raspored u stanu kad stignu deca (23.2.2018 10:34:17)

Ja mislim jednu sobu da oslobodim i prebacim sve igracke tamo Samo jebznam kako to u praksi funkcionise i kada dete stvarno krene da se igra.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>