Cega vasa deca najvise vole da se igraju? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


Anck Su Nmaun -> Cega vasa deca najvise vole da se igraju? (25.7.2017 18:32:23)

Cega vasa deca naj vise vole da se igraju? Neke posebne igre, ili mozda igralista, ili igre sa drugarima...?
MOje devojke nesto bas u kuci ne mogu da nadju zanimaciju, sem ako se same ne zaigraju sa nekim sitnim igrackicama. Ali naj vise uzivaju napolju sa drugarima.
Trenutno je aktuelno pravljenje kucice na drvetu [sm=smiley36.gif]




krin 40 -> RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju? (25.7.2017 18:56:58)

Moja deca su svo slobodno vreme provodila napolju.I beba i ja sada ne ulazimo u kuću.Lopta im je bila omiljena.Ćerka trenira košarku.Sin je trenirao deset godina sada igra rekreativno.




veselicaa -> RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju? (25.7.2017 19:06:40)

Moje najvise vole da su napolju,Imamo veliko dvoriste pa uzivaju,evo upravo igraju sa tatom odbojku.




Sarav -> RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju? (25.7.2017 19:20:32)

Moja ženskica voli da se igra doktora i pretvara se da je majka. Nina bebu, doji je, dolazi sa lutkom kod mene u goste, kuva joj da jede, pa je onda vodi na pregled... Cele zime smo se toga igrale. E sad kad je leto pa sva deca budu na ulici iznesemo trotinet i loptu pa se ne zna koje dete za čim juri[sm=smiley36.gif]




Duškić -> RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju? (25.7.2017 19:25:27)

Moja trenutno obozava zmurke..A u stanu ima takodje bebu lutku koju uspavljuje kad i ja njenog bratica.




krin 40 -> RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju? (25.7.2017 19:32:13)

Baš mi je slatko kada se devojčice igraju sa lutkama.Moja N im čupala glavu pa sam odustala.A zaboravila sam njene omiljene Nikicu i Srećka pse koje joj baba čuva.Staforda i taksina.Uz staforda je odrasla.Kad ode na "onaj svet" biće frke velike




Anck Su Nmaun -> RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju? (25.7.2017 20:48:29)

Moje imaju dosta lutaka i ne dam im da ih cupaju i lome ali..stoje na policama, retko kad se igraju.
Naj vise vole da su napolju sa drugaricama, nista im vise ne treba. Danas su npr. od 10h jutros pa do malopre bile. Usle samo da rucaju.[sm=jezicek.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju? (25.7.2017 20:55:13)

To je bas Anck super. Moje bas pate, a i ja sa njima sto nemaju dvoriste. Ni ispred zgrade ne mogu da ih pustim jer samo ulaze i izlaze automobili.




Anck Su Nmaun -> RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju? (25.7.2017 21:04:37)

Znam sve Sanjice, dok su bile manje i nisam ih same pustala bilo mi je grozno jer nisam mogla napolju da sedim satima pa je i njima bilo malo. Spas nam je bilo ici kod bake jer imaju dvoriste. A sad nece nigde, imaju tu drugare, igra po ceo dan, ne interesuje ih ni odlazak na igralista, ni kod bake...samo da su tu.
Tupila sam muzu kako nam je los kvart , jer nemamo u sklopu zgrade neki kutak za decu a eto ipak ima nesto pozitivno jer je sam cosak ulice da tako kazem.




IvanaSK RR -> RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju? (25.7.2017 21:31:15)

Moj sin bi, naravno, po ceo dan fudbal igrao [sm=smiley36.gif] Voli biciklu, rolere, zmurke oko zgrade.. Nema nesto odredjeno.
Ako su mu tu drugari udje u kucu samo da jede, i to jedva.




veselicaa -> RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju? (25.7.2017 22:07:35)

E i moja A voli biciklu i rolere,a S samo biciklu.




Anck Su Nmaun -> RE: Cega vasa deca naj vise vole da se igraju? (25.7.2017 22:46:37)

Veceras smo igrali izmedju dve vatre. Mm i ja gadjali 7-8 dece izmedju. To je bila komedija. A kad su deca navijala za onog poslednjeg..i V je poceo da navija sa njima ...srecko moj [sm=smiley27.gif]




emicaa -> RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju? (26.7.2017 20:36:17)

Dora obozava da se igra doktora.Uzme svoj kofercic i udje u sobu,kaze medama "dobar dan,ja sam doktorica,sad cu a vas pregledam"




dddaca -> RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju? (26.7.2017 22:27:33)

Dusa mala [sm=smiley27.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju? (26.7.2017 22:52:50)

Igram se popodne sa decom izmedju dve vatre a komsije se odusevljavaju [sm=smiley36.gif] valjda sto sam jedina mama koja se igra [sm=jezicek.gif]




dddaca -> RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju? (26.7.2017 23:03:43)

Ako , to je bas lepo [sm=smiley1.gif]




medamisko -> RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju? (11.10.2017 19:50:32)

Gudbal na terasi, voznja trotineta, bicikla.




Mala Elena -> RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju? (11.10.2017 20:24:20)

Vrtica, doktora, sakrivanja ispod cebeta ili u satoru koji napravimo...




emicaa -> RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju? (11.10.2017 22:26:35)

David najvise voli da mi vadi stvari iz kuhinjske latice a ja da uspremam.Kod Dore i dalje plastelin.




Dragica Draga -> RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju? (11.10.2017 22:35:17)

Zmurke, kad krenu po kuci joooooj 😁




Mala Elena -> RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju? (12.10.2017 10:07:40)

Emice, Eleni je plastelin bio hit pre trece god. , ali nije ga ni tada mesila, divila se bojama, dete ko dete, a ja mesila i pravila sta zeli.[sm=smiley1.gif]
Dakle, bio je zanimljiv dok je bio nov u foliji i ono dok vadimo nove boje [sm=smiley36.gif]




Dragica Draga -> RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju? (12.10.2017 13:13:39)

I kod nas je plastelin jedno vreme bio glavni, jaoj pa kad ga onako izmrvi u sitne delove po celoj kuci, dobijala sam fras u jesnom periodu od plaselina 😁




Mala Elena -> RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju? (12.10.2017 13:51:50)

Ja nisam davala da se igra van stola i posluzavnika. Ali se desavalo da mala scepa na brzinu i pobaca po podu [sm=jezicek.gif]
Sada mi trazi da joj kupim tempere ili akrilne boje, trenutno boji flomasterima i vodenim .




Anck Su Nmaun -> RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju? (24.2.2018 23:19:33)

Danas su se igrale restorana. Cak je i Vuku bilo zanimljivo. T je bila konobar pravila sokice a posle im je nasekla i meze [sm=jezicek.gif]




mama Jo -> RE: Cega vasa deca najvise vole da se igraju? (2.3.2018 22:55:25)

Žmurke i dalje...
A igre sa vodom u svako doba dana - da kupa igracke 😄




Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>