RE: Pričajmo o hrani... (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Kuvajmo zajedno



Poruka


jess021 -> RE: Pričajmo o hrani... (29.3.2020 15:54:58)

Hvala zene.


Pari, za mekike je odlican recept za onaj langos sto sam ja pravila, mislim da je na Kulinarici pod nazivom Međimurski langos, iako je dovoljno pola mere. 




mama Jo -> RE: Pričajmo o hrani... (29.3.2020 16:03:32)

Mi smo ovde pocele isto da razmisljamo [sm=smiley36.gif] ja par dana trazim recept za mrkanr vafle 😊
A isto imam aparat za sendvice nemam ttaj specijalno za vafle.
Danas ne stizem da pravim, pa ako neko danas nspravi nrka javi kakvi su.




flamingos -> RE: Pričajmo o hrani... (29.3.2020 16:06:45)

Pari,može taj recept.Tako i ja spremam.





vocicana -> RE: Pričajmo o hrani... (29.3.2020 17:58:51)

ari ako ovako nastavimo sa pricom o hrani, a s obzirom na 9 vitaminskih tableta koje uzimam svako jutro, mislim da cu explodirati do kraja ove situacije, slonica!!!
Ide fora, odgovori na pitanje kako cu izgledati nakon izolcije.
A. debela
B.trudna
C. alkoholicarka
D. moguci su svi odgovori.
Uzela rcpt za waffle, mi ga obozavamo, ako dobar ispadne javljam. Danas pravim neke mafine po novom receptu, a planirala sam i one poderane gace, kao krofnice cetvrtaste sa zasecenim sredisnjim delom.




flamingos -> RE: Pričajmo o hrani... (29.3.2020 18:36:35)

Voci,dobra je ova fora😁





pari -> RE: Pričajmo o hrani... (29.3.2020 18:58:55)

Voci, sve znam 😆 sta drugo raditi po ceo dan, ako imas malu decu...ja ne mogu da citam, ne mogu nista specijalno drugo da radim i eto, onda samo nesto isprobavam od recepata





Ana RR -> RE: Pričajmo o hrani... (29.3.2020 19:03:21)

Joj voci, obožavam poderane gaće (khm kako ovo čudno zvuči 😅 ) u Slavoniji smo stalno pravili. Mama se ne seća tačnog recepta a ni jedan koji sam probala nije onaj pravi.


Ja samo vikendom spremam slatko. Juče su bile palačinke.




vocicana -> RE: Pričajmo o hrani... (29.3.2020 19:09:01)

Poslacu ti rcpt, odlican je i msm da je onaj pravi. Moj mali obozava krofne, pa ce ovo biti adekvatna supstitucija za iste, kod moje mame se razbije.




vocicana -> RE: Pričajmo o hrani... (29.3.2020 19:15:49)

Ja se izv, mafini su prelepi, moze i neki coko preliv odozgo, znaci mekani, pufnasti, kao san.




branki* -> RE: Pričajmo o hrani... (29.3.2020 21:54:36)

Ja cu biti odgovor pod d.možda ne trudna,jedino.




vonavoj -> RE: Pričajmo o hrani... (29.3.2020 22:08:48)

Voci,ja cu pod a😂😂





flamingos -> RE: Pričajmo o hrani... (29.3.2020 22:15:09)

Voci,i ja ću pod a😁Trudna-u ovim godinama-ne.Alkoholičarka nijako-jer ne pijem alkohol.Ali,od hrane-debela-sigurno😁Mada,ponekad i nemam apetit od ovog razmišljanja o opštoj situaciji.Ali zato kad me uhvati da mi se jede nešto slatko-nemam mere.Opet-uspevam nekako svoju kilažu da održim





bubulence -> RE: Pričajmo o hrani... (29.3.2020 22:44:57)



IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Ide fora, odgovori na pitanje kako cu izgledati nakon izolcije.
A. debela
B.trudna
C. alkoholicarka
D. moguci su svi odgovori. 



Kod mene je jedino C pod znakom pitanja, mada mi je muz uzeo zalihe vocog piva 😁, sve ostalo ce biti 100%.




Mirko Svirko -> RE: Pričajmo o hrani... (29.3.2020 22:55:45)

Moj odgovor je pod D 😂😂😂

Salim se. Retko pijem alkohol, al debela sigurno 😥




princezica1 -> RE: Pričajmo o hrani... (29.3.2020 23:00:02)

Naravno pod a. Ostalo moze skupo da me kosta[sm=smiley36.gif]




gagana83 -> RE: Pričajmo o hrani... (30.3.2020 22:23:26)

Cure, koliko  dugo mogu da stoje prazne krofne od princes krofne?





flamingos -> RE: Pričajmo o hrani... (30.3.2020 22:48:07)

Gagana,mislim da par dana možeš da ih držiš u frižideru.Ako misliš na pečene,samo da ih kasnije filuješ?.Doduše,nikad ih nisam spremala pa da stoje-već ih nafilujem i očas nestanu😁Pozdrav❤





gagana83 -> RE: Pričajmo o hrani... (30.3.2020 23:27:34)

Jeste, na pečene mislim. 


Dete filovalo, pa natrpala fila a krofnice pretekle. 




mati -> RE: Pričajmo o hrani... (30.3.2020 23:33:53)

Gagana, ja bi rekla da mogu da stoje, znam da ne treba kada su filovane, fil se brzo ukvari, ali ovako, ja ih kupujem, gotove, samo fil pravim... Ko zna koliko to tek drze prodavci.




flamingos -> RE: Pričajmo o hrani... (30.3.2020 23:36:54)

Slobodno ih drži par dana u frižideru,pečene su,neće ništa da im fali.A možeš ih i nečim drugim filovati,ne moraš tim filom koji ide u krofne-improvizuj nešto.U krajnjem slučaju ako ti nisu mnogo njih ostale,namaži ih nečim što dete voli da jede(krem,džem...)i uz čokoladno mleko eto doručka.Nadam se da sam bila od koristi😁Ljubim vas❤





jess021 -> RE: Pričajmo o hrani... (31.3.2020 7:52:28)

Dajte predloge za dorucak /veceru.

Pizzu, ustipke, mekike, pancerote.... Pravimo vec. 




pari -> RE: Pričajmo o hrani... (31.3.2020 8:59:07)

Palacinke, proja, griz, palenta, tortilje sa sirom ili sa necim ili prazne pa grickaju, kiflice, pogacice, naseckam im hleba i sira na male komadice pa to grickaju...

I ja sam prilicno bez ideja




branki* -> RE: Pričajmo o hrani... (31.3.2020 9:01:56)

Doručak, vecera... Uz nabrojano gore, moji jos jedu namazanh pastetu argeta junior, nju jedino vole. Frankfurt virsle. Popara. Przenice, njih bas vole. Kacamak. 




jess021 -> RE: Pričajmo o hrani... (31.3.2020 9:03:45)

Branki, vole i moji kačamak, przenice, pravim i to. Pastetu, virsle, salame... Nece. Samo nekad slaninu. 





flamingos -> RE: Pričajmo o hrani... (31.3.2020 9:53:19)

Moje dete od sveg suhomesnatog voli čajnu i viršle,i to viršle u zadnhe vreme.Pre samo kad rolujem.Paštete-ni jednu nije pojela,probala i ne voli.Salama,šunka to kad pravim picu pa da stavim.Karneksovu salamu može-topli sendvič da joj napravim.Sve u svemu-jede suhomesnato,ali nije baš neki preterani ljubitelj.Najslađe to jede kada smo na nekom slavlju-pa servirano fino na taniru,a ona ogladni😁





Stranica: <<   < Prethodna stranica  59 60 [61] 62 63   Sledeća stranica >   >>