RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


mama Jo -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (20.11.2017 14:08:34)

Sjajno 😍
Ja sam zaista presrecna zbog ove nagrade, i vise nego potrebna nam je...
A bog''me smo se svi bili bas raspisali, nisam bila sigurna ko ce dobiti nagradu 😊
Nadam se da vas nisam smorila 😂
Ja sam bas pretrazivala i konacno sam se bas detaljno upoznala sa forumom, mislim da sam sve zive forume iscitala 😊




Anck Su Nmaun -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (20.11.2017 18:05:53)

Hehe cestitam!
Nisam ni sumnjala da ce neko drugi osvojiti, ovih dana kako udjem na forum neka od vas dve kucka [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (20.11.2017 18:46:11)

😂
Sad cemo malo o'laditi 😊




emicaa -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (20.11.2017 18:50:14)

odmorite prstice [sm=smiley36.gif]
Cestitam vam [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (20.11.2017 20:42:15)

Mama jo, ne moras da oladis. Slobodno kuckaj i bez nagradne igre. [sm=smiley1.gif]
Cestitke.[sm=bravo.gif]




Sarav -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (20.11.2017 23:05:13)

Bravo za obe[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (21.11.2017 1:33:18)

NevenaAleksejmom čekamo podatke :)

IZVORNA PORUKA: marketing RR

2 najvrednije Ringerajine korisnice koje osvajaju po jedan Lipikar Stick-om AP+., poklon kompanije La Roche-Posay su:

mama Jo
NevenaAleksejmom




Čestitamo [sm=bravo.gif]


Pošaljite nam do 23.11. podatke na pp: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.

IZVORNA PORUKA: lesica RR

Dragi roditelji,

Stiže jesen, a sa njom i hladnije vreme. Ovaj period, poznat po nižim temperaturama, nije najdraži porodicama koje se bore sa atopijskim dermatitisom i ekcemima na oset___ljivoj koži. Kako je jedan od najvećih i najneprijatnijih problema svrab, koji izuzetno narušava kvalitet života, La Roche-Posay je lansirao idealno rešenje! Proizvod koji pomaže protiv svraba, iritacija i češanja - Lipikar Stick AP+, koji je pogodan za sve uzraste. Njegovo praktično pakovanje omogućava da ga veliki, ali i mali, koriste i primene u trenutku kada se svrab pojavi. Proizvod se može nanositi na sve delove tela, trenutno smiruje napade svraba, i idealan je jer se može nanositi bilo kada i bilo gde!


[img]https://i.imgur.com/dHWwoiH.jpg[/img]


Kompanija La Roche-Posay će nagraditi 2 Ringerajina korisnika sa po jednim Lipikar Stick-om AP+.







IvanaSK RR -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (21.11.2017 8:11:28)

Cestitamo [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (21.11.2017 9:07:31)

Hvala puno svima 😊

Ja sam poslala podatke juce kad sam videla da sam dobitnik, na Marketing RR, proverih sad stoji mi poruka u poslatim... nadam se da vam je stiglo? 😊




marketing RR -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (21.11.2017 12:10:04)

Bez brige, stigli su Mama Jo, Nevenu smo još čekali, ali i ona je poslala jutros pa šaljemo sponzoru :)

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Hvala puno svima 😊

Ja sam poslala podatke juce kad sam videla da sam dobitnik, na Marketing RR, proverih sad stoji mi poruka u poslatim... nadam se da vam je stiglo? 😊





mama Jo -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (21.11.2017 12:11:13)

E, super 😊
Sjajno, javljamo cim stigne ☺




veselicaa -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (22.11.2017 18:33:54)

Cestitam[sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (23.11.2017 10:12:37)

Bvala jos jednom svima 😊
Nagrada je fenomenalna!!
I malopre mi je i stigla!! Ubacicu sliku u toku dana...

Ne znam tacno koja kurirska sluzba je u pitanju ali su skroz korektni, juce nisam podigla paket i covek rece da ce doneti danas u 9h, i tacno u 9h je bio na vratima. Eto pohvala i za njih!!

Naravno najvece moguce hvala za RR i sponzora!!




Dragce86 -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (23.11.2017 19:25:04)

Cestitam, mama Jo! Javi utiske kad probas preparat :)




mama Jo -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (24.11.2017 14:07:32)

Ostadoh duzna slicicu 😊
Hvala puno!
Veceras cemo prvi put isprobati stik, po nogicama je vec krenulo crvenilo, svrab... uvek joj u ovo doba krene... suva koza. Javljam utiske posle par dana koriscenja 😊

[img]https://s17.postimg.org/qz68qax57/20171124_125514.jpg[/img]




MamaNecaVo -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (24.11.2017 14:54:54)

Da se zahvalim i ja.
Juce je stigao i uredno odlozen.
Danas je vec upotrebljen,nazalost.
Sve sam mislila da nas ekcem nece do zime hvatiti,kad vec mora.
Pa smo namazali stik i jos jednu kremu,svraba nema.
Ranica se stvorila,ne znam kako ranije nisma videla da je taj deo koze suv,ali sustina je bitna-beba se ne cese!!
Hvala vam!




medamisko -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (8.12.2017 18:50:34)

Prelepe nagrade, ovo moram da pogledam.




dddaca -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (8.12.2017 19:13:21)

MamaJo i Nevena, mozete da napisete iskustva i na sajtu sponzora. Ja uvek volim da procitam i iskustva korisnika, narocito kad kupujem nesto sto ide na kozu




mama Jo -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (8.12.2017 20:50:07)

Ja sam pisala prosle nedelje bas za ovaj proizvod... slucajno sam videla da moze da se napise misljenje :) htela sam svakako da im posaljem poruku zahvalnosti jer moja J.od svraba je rascesala cele noge koje su joj bile u krasticama... jedino je ovaj stok smirio svrab od kada ga koristimo, evo nekih nedelju dana recimo!
Zaista je stick za svaku preporuku!
Ja koristim jos neke La Roche proizvode i jako sam zadovoljna




medamisko -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (8.12.2017 21:44:05)

Dobri su im proizvodi.




dddaca -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (8.12.2017 22:29:37)

Jesu, mi smo probale Lipikar Syndet i mleko i prezadovoljna sam.




isidora88 -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (8.12.2017 22:32:53)

Moram kupiti taj stik, ruke su mi uzasno suve i pitanje je dana kada ce se pojaviti ekcem, a ne smem kortiko da koristim. Verujem da ce mi ovaj stik pomoci [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (10.12.2017 13:23:44)

Isi - ja sam stvarno prezadovoljna, a vidim i mnogi koji su probali. Stvarno mislim da neces pogresiti i da ces resiti problem!




Dragce86 -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (10.12.2017 15:33:44)

Extra, onda treba probati ako ste zadovoljne, posebno sto ide zima, koza je suva i krecu problemi sa svrabom [sm=smiley13.gif]




mama Jo -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (10.12.2017 15:49:08)

Ako koristite bilo sta od njihove kozmetike, skoro je na njihovom sajtu bilo da se napise misljenje o odredjenom proizvodu i najbolja i najkreativnija dobijaju poklon... ne znam sad tacno da li jos uvek vazi, ali u svakom slucaju sajt im je bas pregledan, puno misljenja korisnika i mozete da pronadjete sta vam treba za vas tip koze...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>