RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


IvanaSK RR -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (11.12.2017 7:15:30)

Divno, devojke. Bas mi je drago sto vam znaci nagradica i pomaže malisanima.




isidora88 -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (11.12.2017 8:45:36)

Pojavilo mi se perutanje ruku, moram uzeti stik danas. Mazem i beume up kremu isto od lrp




Sanjica26 RR -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (11.12.2017 9:02:19)

Uzmi Isidora. [sm=smiley1.gif]




MamaNecaVo -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (11.12.2017 12:29:38)

Nase iskustvo cu napisati za jos par dana.
Volim da prodje neko vreme od aktivne primene bilo kakvog preparata na kozi A.Jer ga zimi bas uhvati dermatitis.
Ono sto primecujem za sada-nema svraba,obicno ga je lice svrbelo i pored aktivnog mazanja krema pre izlaska napolje.
Jedan deo kozi koji je bio suvlji,stedio se za dva dana.

Generalno,izbacila sam sve kreme i losione koji redovno koristimo (bukvalno) i bazirala se samo na primeni stika.




isidora88 -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (11.12.2017 12:36:23)

Da li je stik za svakodnevnu primenu vise puta? Meni su ruke grozno suve, a cesto ih perem pa ne znam smem li stik mazati toliko cesto ili samo jednpm dnevno.




Duškić -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (11.12.2017 23:06:05)

Ja sam skontala da je samo za svrab, bas cu da izguglam.




MamaNecaVo -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (12.12.2017 0:32:22)

Smanjuje lezije+obnavlja lipite.Po meni nesto idealno za svakodnevnu upotrebu po potrebi naravno.Deluje na nadrazenu kozu,makar ponasem testiranju.Za sada sam bas zadovoljna.Svakako nesto sto cemo kupiti po potrosenom stiku.




mama Jo -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (12.12.2017 10:54:00)

Koliko sam ja procitala moze da se koristi i vise puta dnevno... ja za sada samo detetu mazem uvece posle tusiranja, ali moze i vise puta, posebno kod nas starijih...
Svrab momentalno nestaje, a i umiruje nadrazenu kozu. Mojoj J.su nogice bile kao smirgle bukvalno, pri hladnom vremenu odmah joj krene perutanje, svrab i onda ona to rascese. Jedino je stick odmah umirio svrab, i stvarno se vidi poboljsanje posle kratkotrajne upotrebe. Umiruje kozu sklonu atopiji i obnavlja. Mi cemo, takodje, nastaviti da ga koristimo i dalje...




medamisko -> RE: La Roche-Posay vam poklanja 2 Lipikar Stick-a AP+ (14.12.2017 10:57:13)

Nevena, posi iskustvo bas sam se zagrejala za ovaj stik.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]