RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (17.12.2017 14:38:43)

Sutra cemo objaviti rezultate, kao i uvek programeri odmaraju vikendom, opasno ste ih izmorili ovih dana [sm=smiley1.gif]




tacadj -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (17.12.2017 16:20:52)

Znamo svi ko je dobio.Ne ocekujem da pravda pobedi. Ne shvatam zasto postoje pravila kada se podrzava krsenje istih.Sada su se odmah znala prva tri dobitnika,cim su se pojavili i uspeli za 3 sata 35000 da skupe a svima nama je za isto trebalo 2 dana, i na kraju se borba vodila samo za 2 mesta.Ko zna mozda se u narednoj igri pojavi vise njih pa zauzmu svih 5 mesta predvidjenih za glavnu nagradu.Ja igram fer kao i skoro svi vi ali nazalost ove igre(za glavnu nagradu) su gubljenje vremena,zivaca i snage,bar dok se ne organizuju malo bolje igre i daju se fer sanse svim ucesnicima,jer niko ne moze da pobedi armiju ljudi ili program.




Tatjana.87 -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (17.12.2017 16:32:37)

Bila sam juče u apoteci, pa sam iznenadila kada sam videla cene igračaka[sm=smiley13.gif] zato me i ne čudi zašto su se toliko borili da ih osvoje [sm=zmeden.gif]




marketing RR -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (19.12.2017 13:20:54)

Dragi korisnici,

Nakon višednevnog konsultovanja sa našim programerima, koje je trajalo do malopre, želimo da znate da osnova za diskvalifikaciju nismo imali.
Što se tiče nagradnog konkursa sa ikonama, sistem je isti za sve i svi su ravnopravni, kao što je i do sada uvek bilo. Nemamo dokaz da je neko učestvovao protivno pravilima konkursa, tako da ne možemo diskvalifikovati nikoga bez dokaza.


Zahvalni smo sponzoru - WOW što je još jednom baš na Ringeraji odlučio da u ovom najlepšem periodu godine obraduje mališane divnim poklonima.
WOW igračke će sigurni smo doneti bezbroj osmeha na licima mališana, i to i jeste bio cilj ove lepe kampanje.


Nadamo se da druženje nastavljamo u lepoj atmosferi [sm=smiley1.gif]




marketing RR -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (19.12.2017 13:46:26)

[img]https://s18.postimg.org/vaod21c89/image.jpg[/img]


Glavna nagradu - WOW igračka kamion Tow Truck Tim & Rolling Ray, osvojili su:


gala011
ranac
lokicagagica
alfaomega
Dunja Neca




[img]https://s18.postimg.org/mfnirj2vd/image.jpg[/img]


Specijalnu nagradu - WOW igračka kombajn Harvey Harvester, osvojili su:

lokicagagica
Dadadespotbukvic
GagaEna
Ziziza
ranac




[img]https://s18.postimg.org/knujwpr95/image.jpg[/img]

Dnevnu nagradu - WOW igračka Farmer Clipetty Clop, osvojili su:

GagaEna
Dunja Neca
Njegovamama
Semajlirana pufna
lokicagagica
Ziziza
tacadj
mama Jo
bojana92
Valkira1
Dadadespotbukvic
NinaVukovaMama
gala011
ranac
alfaomega



Čestitamo!


Molimo vas, na pp nam do 22.12.2017. pošaljite podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.




marketing RR -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (24.12.2017 23:10:43)

Čekamo još Semajliranu pufnu da pošalje podatke :)




marketing RR -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (27.12.2017 13:24:28)

Igračke su krenule ka dobitnicima, tako da, biće osmeha na licima mališana uskoro [sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]