RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Tatjana.87 -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 0:19:40)

Teško mm radi drugu smenu, ujutru idemo kod lekara i u nabavku a posle podne sam sama kući sa bebanom, juče je odspavao neka dva sata posle podne pa sam i uspela nešto a danas je zaspao u pet i spavao sat vremena ali pored mene, vodeću koliko budem mogla!! Opet drago mi je što je neko koga "poznajem" uspeo realno i pošteno da osvoji[sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 0:23:06)

Ovo je stvarno maksimum maksimuma.... znaci kliktala sam non-stop, i nocas odmah posle ponoci, ceo dan, bukvalno do sad do ponoci.... samo sa jednog uredjaja, i to uglavnom sa telefona, nekih sat vremena sam mozda sa lap-topa, nisam mogla vise trebao bratu....
Tako da- svaka cast ko moze vise da nakucka ...




Misha i Ljisha -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 7:27:41)

Jao ja zaboravila na to kliktanje [sm=smiley36.gif] jos se nerviram sto ikonica nece da se skloni pa sve citam oko nje. Debil.[sm=jezicek.gif]

Ja nikad ne bih u tom kliktanju mogla pobediti. Nemam tolko zivaca. Ja volim da citam.

mama jo svaka cast. A ko je ta legendarna pufnica? Ona aktivni clan?





IvanaSK RR -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 9:18:09)

Koliko znam nije aktivni clan.
Mama Jo, super [sm=bravo.gif]




medamisko -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 10:16:18)

Koliko kliktaca. Svakog dana.
Predobre nagrade za decicu.




mama Jo -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 10:46:04)

Ja isto ne znam od lre za Pufnu, cak sam i tu noc posle ponoci bila budna sigurno vise od sat vremena, i nije je bilo, kad ujutru u 9h Phfna viseod 30.000 poena 😂😂
Zato smonse svi zacudili jer bas izgleda neverovatno... ali sve je to igra, i ja stvarno nigde u pravilima nisam videla da je zabranjeno kliktanje sa vise uredjaja.... tako da je to meni sve prihvatljivo postalo 😊
Ko je meni kriv sto mi se ukucani smeju i nece da klikcu sa mnom 😂😂
Ko igra jos danas i sutra od ,,poznatih" mi - drzim vam fige 😊




mama Jo -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 10:47:39)

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ja isto ne znam od pre za Pufnu, cak sam i tu noc posle ponoci bila budna sigurno vise od sat vremena, i nije je bilo, kad ujutru u 9h Phfna vise od 30.000 poena 😂😂
Zato smo se svi zacudili jer bas izgleda neverovatno... ali sve je to igra, i ja stvarno nigde u pravilima nisam videla da je zabranjeno kliktanje sa vise uredjaja.... tako da je to meni sve prihvatljivo postalo 😊
Ko je meni kriv sto mi se ukucani smeju i nece da klikcu sa mnom 😂😂
Ko igra jos danas i sutra od ,,poznatih" mi - drzim vam fige 😊



Uvek pritisnem uredi a ono mi iz nekog razloga klikne na citiraj valjda pa zato ovako jedan za drugim postom... izvinjavam se adminima, slucajno to uradim, a nemam onda opciju da izbrisem.... znam za pravilo uredi a ne da se post za postom pise....

Ljisho, sve ikonice su crvene a mozda te bas sreca potrefi pa ti se pojavi plava na nju obavezno klikni jer ona automatski donosi igrackicu, ako vec ove crvene ignorises plavu nemoj - svi vijaju plavu 😂




medamisko -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 10:53:24)

Ja predlazem da vi ove ili sledece specijalne nagrade prebacite lepo da ima 10 glavnih nagrada. Jer ovako neki dobiju po tri igracke a neki nista.
A kako uspeju ovoliko da klikcu , extra brzi net, mob .komp...




Misha i Ljisha -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 10:59:37)


IZVORNA PORUKA: mama Jo


Ljisho, sve ikonice su crvene a mozda te bas sreca potrefi pa ti se pojavi plava na nju obavezno klikni jer ona automatski donosi igrackicu, ako vec ove crvene ignorises plavu nemoj - svi vijaju plavu 😂

dobro da znam[sm=smiley36.gif] mislim cak da mi se pojavila par puta plava ikonica[sm=jezicek.gif]




mama Jo -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 11:04:12)

Ahahahahahaha 😂 ti si potpuna carica 😂😂
Danas i sutra klikni molim te 😊😊




medamisko -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 11:28:20)

Ko ne bi zeleo plavu ne igras i buljis u tel ceo dan. Udjes i eto je plava WOW.




Anck Su Nmaun -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 11:39:58)

Meni je igracka za specijalnu nagradu jos naj lepsa [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 11:49:27)

Jeste 😊
To je cista sreca, ja sam juce oslepela kliktajuci, bukvalno ceo dan ali nisam imala srece da nju ulovim 😊
A moze da se potrefi da udjes par puta i da je slucajno nadjes 😊




bojana92 -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 11:51:09)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Ovaj danasnji dan cu da zapisem u kalendar da me podseti da vise nikada ne pocinjem da igram nagradnu igru sa ikonicama ovim 😂
Pocnem nocas jer imam nesanicu a vidim nije niko krenuo zestoko kao prethodnih dana....
Probudim se - ja i dalje prva, aj' da nastavim dokle se ne smorim.... pa kao aj" dok se ne pojavi specijalna ikonica- kazu zene dva dana je bila u toku jutra, pa kad vec kuckam mozda da je uzmem... ko za inat specijalna danas u 21:00... u momentu kad sam napravila jednu od dve 15.minutne pauze 😂😂
Oci su mi ispale, ruke ukocile, zuljevi na prstima 😂
Uzeh bar dnevnu, aj' kao nisam za dzabe citav dan kliktala kao sumanuta 😂

Juce od 10 ujutru klikam.ne bi lih pronasla plavu ikonicu.Kayem nek je neko pronadje i da ne klikam vise.Drugarica mi kaze da je gagaena taman usla i posle dva klika dobila specijalnu,jer je ona klikala sebi od ponoci.Poludela sam.




mama Jo -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 12:00:11)

Bojana prvo da i tebi cestitam na dnevnoj nagradi 😊
U istoj situaciji smo bile, ja sam rekla samo dok se ne pojavi specijalna cu da klikcem i kad vec klikcem ajde molim te boze da je nadjem 😊
Em je izasla skroz uvece em je nisam nasla 😂
Ali dobro, bar je dnevna igrackica tu....
Ma da, specijalna ikonica je bas sreca stvarno, super ko god da je nadje, kontam da je bas presrecan jos ako se potrefi tako da je ne trazis nego ti slucajno izadje - milina 😊




bojana92 -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 13:31:20)

Hvala na cestitkama,cestitam i tebi :) Kad smo vec klikale skoro ceo dan,ti si duze od mene,makar nesto da smo dobile .[sm=smiley36.gif] Cini mi se da mi je jednom promakla specijalna ikona[sm=smiley13.gif].Al makar smo dobile nesto,pa klikanje nije bilo uzalud.




Anck Su Nmaun -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 13:40:53)

Jao mamaJo sad procitam.ovaj citirani post i nasmejah se. To je to ceo dan.klimces ina kraju poludis [sm=jezicek.gif]
Nikad se ne zna kad ce i gde iskociti...
Ja nemam zivaca vise za kliktanje.




mama Jo -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 15:57:12)

Od kada sam ja na RR ovo je druga nagdadna igra sa ovim pravilima... prva je bila kada su se osvajale Milami vauceri... tada sam jos probala i rekla da necu to da radim vise, tada nista nisam i uspela da osvojim cak... a sada kao aj'....
😊




Sanjica26 RR -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 16:07:21)

Mama jo bravisimo. [sm=bravo.gif]
Bojana takodje[sm=bravo.gif]




dddaca -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 16:31:46)

Bravo devojke jos jednom [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 16:36:11)

😁
Kontam da je poseban osecaj kad dobijes specijalnu, a? 😁
Je l' moze neka dojava od vas dragih RR? Pls, samo jednom 😂




Sanjica26 RR -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 16:44:33)

mama jo, nema dojave. [sm=smiley36.gif]To samo ako naletis na nju. [sm=smiley1.gif]




bojana92 -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 16:51:29)

Hvala na cestitkama [sm=smiley1.gif] Jedne godine sam uspela da pronadjem lino specijalnu ikonu,osecaj je odlican.Ne mozes da verujes da si imao toliko srece da je bas ti pronadjes [sm=smiley1.gif]




mama Jo -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 16:54:10)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

mama jo, nema dojave. [sm=smiley36.gif]To samo ako naletis na nju. [sm=smiley1.gif]


Aaaaaaa 😣
Salim se naravno, skontala sam da niko ne zna kad ce se pojaviti, sali se ja naravno, vidite da mastam o specijalnoj i zamisljam je kao neki vatromet 😂
Ali super je fora, bas ste to lepo smislili 😁




dddaca -> RE: »WOW NOVOGODIŠNJA AVANTURA« - Osvojite fantastične WOW nagrade (14.12.2017 16:57:31)

Ko zna koliko puta smo je i promasili. Ocekujes crvenu i ne obracas paznju na ove druge boje. Meni se desavalo dok sam kliktala da se otvori strana, ali da nema ikone. Hm, ko zna, mozda se negde i plava krila, a ja je nisam registrovala




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>