Školske sekcije (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


lesica -> Školske sekcije (18.1.2018 11:16:09)

Kakva su vam iskustva?
Da li vam deca idu na neke dodatne, vannastavne sekcije koje su organizovane u školi?

I pre svega, da li su deca zainteresovana i zadovoljna?

Zašto pitam? U našoj školi ima nekoliko različitih sekcija, doduše kreće se sa njima od drugog razreda, pa kako idu ka starijim razredima tako se proširuje obim.
Sa jedne strane ovo mi deluje kao sasvim ok opcija za još malo dodatnog angažovanja, a sa druge strane me zanima da li zaista rade nešto konkretno ili je čisto da se ispuni forma.




Anck Su Nmaun -> RE: Školske sekcije (18.1.2018 11:22:54)

Kod nas se jos nista nije pricalo o tome. Verovatno kasnije.




Ana RR -> RE: Školske sekcije (18.1.2018 12:18:58)

Les, ja sam obozavala te sekcije. Isla sam na hor, recitatore i literarnu sekciju. Bilo je super.

Juce sam gledala sajt skole u koju ce Marko ici i imaju razne sekcije, on je vec izrazio zelju da ide u likovnu sekciju. Iz mog iskustva to je super stvar.




lesica -> RE: Školske sekcije (18.1.2018 12:44:58)

Anči, pa baš to. I kod nas u školi ima dosta sekcija, mislim toliko da mogu da obuhvate većinu želja dece.

Al me iskreno zanima trenutno iskustvo mama da li se zaista odvijaju onako kako je zamišljeno.
Kod nas u školi, realno, posećenost je onako,pa nemam neke info iz prve ruke.




Didy -> RE: Školske sekcije (18.1.2018 13:03:27)

Stefan ide na matematičku od drugog razreda. Imaju svakog četvrtka. On baš voli. Prošle godine je bio 1. u opštini na takmičenju, tako da pretpostavljam da ima efekta. E, sad opet mislim da sve to zaisi od konkretnog učitelja/nastavnika koji vodi koliko je zainteresovan i motivisan, ali u principu mislim da većina radi valjano.




madre -> RE: Školske sekcije (18.1.2018 13:30:27)

Kod nas u prvom razredu ekološka i likovna sekcija. Ili je to samo za B odeljenje, jer te sekcije drzi njegova uciteljica.




lesica -> RE: Školske sekcije (19.1.2018 11:35:49)

Didy, hvala.
Verujem i ja da se ipak radi, al mi po pitanju L škole deluje da deca tj. roditelji uopšte nisu zainteresovani.

Ovde isto kreću sekcije od drugog razreda, izuzev šaha koji je sad od prvog, al je i tu onako, nema mnogo dece.




lesica -> RE: Školske sekcije (12.9.2019 10:54:12)

Ja opet 😂

L je prošle godine išla na umetničko-likovnu sekciju, ove godine planira ponovo. Ali sada je pridodala uz to i sekciju iz engleskog. Doduše, pominje i ekološku, ali se bojim da joj ne bude previše uz treninge i školu slikanja.

Eto, nisam pametna.




flamingos -> RE: Školske sekcije (13.9.2019 7:39:14)

Lesi,dosta je to obaveza,ali ako uspe sve i voli neka ide.Mi smo na likovnoj sekciji i treniramo košarku.Likovna kreće krajem oktobra,pošto su na odmoru,a košarka subotom i nedeljom.





jane1 -> RE: Školske sekcije (13.9.2019 19:27:47)

Jel krenula celodnevna nastava u nekoj od beogradskih skola?




Stranica: [1]