BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (23.1.2018 19:55:36)

Atopija je nasledna sklonost ka burnijem reagovanju na uobičajene stimuluse (alergene) iz spoljašnje sredine.
Jedna od manifestacija atopije, atopijski dermatitis (često nazivan ‘’ekcem’’), posebno je učestao, a u poslednjih 30 godina broj obolelih se utrostručio.
Osobe sa atopijskim dermatitisom susreću se sa mnogo nedoumica vezanih za pravilnu dijagnozu, lečenje, negu kože i svakodnevni život praćen neprijatnim simptomima bolesti.
Nedoumice su dodatno pojačane kontroverznim natpisima u medijima, posebno na internetu.


Kako bismo obezbedili pouzdane informacije osobama sa atopijskim dermatitisom pozivamo vas da se prijavite u besplatnu ŠKOLU ATOPIJE, koja će se održavati nekoliko puta godišnje na Klinici za dermatovenerologiju Kliničkog centra Srbije, uz podršku francuske BIODERMA Laboratorije.
Za ŠKOLU ATOPIJE mogu da se prijave osobe sa dijagnozom atopijskog dermatitisa, kao i roditelji dece sa atopijskim dermatitisom.

Prijave se primaju posredstvom internet stranice atopijskidermatitis.rs. Broj mesta je ograničen.


[img]https://i.imgur.com/URDNxor.jpg[/img]


Bioderma laboratorija nagradiće 3 Ringerajina korisnika sa po jednim paketom, svaki sadrži Bioderma Atoderm Ulje za tuširanje 100 ml i Atoderm Intensive baume 45 ml.


Atoderm ulje za tuširanje za suvu i veoma suvu iritiranu kožu sa svrabom, dermatološki tetirano, sadrži biolipide iz biljaka, vitamin PP i patentiran kompleks Barier Skin koji čuva i obnavlja prirodnu lipidnu barijeru kože.

Atoderm Baume, emolijentni balzam namenjen je za svakodnevnu negu, suve, veoma suve, oslabljene i reaktivne kože. Umiruje i jača imunitet kože.

[img]https://i.imgur.com/3efMLu1.jpg[/img]


Šta je potrebno da uradite da bi ste osvojili jedan od 3 sjajna Bioderm paketa?


Budite što aktivniji na forumu, dakle pišite, pišite, pišite, što više postova, tim bolje!!!
Podrazumeva se da ste ulogovani i registrovani korisnici, i da poštujete opšta pravila portala i foruma.
Brojanje postova obavlja se programski, i biće pod stalnom kontrolom Ringerajinih programera.

Nagradni konkurs traje od 23.1.2018. do 4.2.2018.

Nakon završetka takmičenja, nagrade će biti poslate na adresu dobitnika, u Srbiji (poštarinu plaća pošiljalac).


Pročitajte više >>>





Sanjica26 RR -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (23.1.2018 20:03:05)

Super je nagrada. [sm=bravo.gif] Pisite zene.




milicicak -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (23.1.2018 20:12:54)

Bravo za RR i sponzore, super je nagrada [sm=bravo.gif]




vonavoj -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (23.1.2018 20:21:01)

Bravo za Rr!




Maraj -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (23.1.2018 20:47:37)

Jeee, [sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (23.1.2018 21:36:17)

Sjajnoooo [sm=bravo.gif]




lesica -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (23.1.2018 21:48:41)

Pišite devojke, Bioderma je u top 3 po pitanju atopijskog dermatitisa i nege kože.




isidora88 -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (23.1.2018 22:17:33)

Bravo za nagradu[sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (24.1.2018 6:24:22)

Ako uspem pisacu, nagrada je super !




Misha i Ljisha -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (24.1.2018 7:26:57)

nagrada je stvarno super, mi koristimo uljanu kupku od bioderme i atoderm kremu. Sjajni proizvodi. [sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (24.1.2018 13:33:56)

Divni proizvodi [sm=bravo.gif]




Mala Elena -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (24.1.2018 13:45:32)

[sm=bravo.gif]




dddaca -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (24.1.2018 17:27:29)

Sjajno [sm=bravo.gif]
Ne verujem da cemo imati vremena za pisanje, ali navijamo [sm=smiley36.gif]




Dragce86 -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (26.1.2018 19:18:08)

Lepa nagrada :)




mimica11 -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (26.1.2018 19:23:19)

jeeee...cula sam da je bioderma inace dobar brend




dddaca -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (26.1.2018 19:49:37)

Ne bih rekla dobar, vec odlican. Sve sto sam koristila od Bioderme je bilo odlicno




mimica11 -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (27.1.2018 3:12:19)

Jesi mozda koristila to ulje i balzam? Ja sam za sada onu kremu Cicabio




dddaca -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (27.1.2018 9:30:34)

Ne, nisam nista iz kolekcije Atoderm. Obzirom da je sponzorisana tema, ne znam koliko je u redu da ovde navodim nazive drugih proizvodjaca cije sam proizvode tog tipa koristila. Od Bioderma koristila sam micelarnu vodu i neke kreme za lice sa spf 50 koje su fantasticne i koje vec godinama unazad svakog leta kupujem. Obicno mi se od krema sa visokim spf zapuse pore i stvore bubuljice, ali od kad koristim Biodermu nemam taj problem




mimica11 -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (28.1.2018 1:01:38)

ja sam bas htela da kupim onu sa faktorom 50 ali obojenu




vocicana -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (28.1.2018 7:43:32)

Divne nagrade od divnog sponzora. Imam iskustva, zbog bele puti i sklonosti ka isusivanju. Samo reci hvale.




dddaca -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (28.1.2018 9:09:59)

Mimice, ja sam koristila photoderm spot. Verujem da je i ta tonirana dobra




Dragce86 -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (28.1.2018 23:37:31)

Ja isto nisam imala prilike da koristim nesto od Bioderme ali sam cula dosta toga pozitivnog i ljudi je hvale [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (29.1.2018 17:03:28)

Bravo za rr i sponzora[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




LauraAndrija -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (30.1.2018 11:39:57)

Odlicna linija za atopijski dermatitis. Mi koristimo od prvog meseca pp dermatologa uljanu kupku i balzam, odilicni proizvodi. Sve preporuke!




mama Jo -> RE: BIODERMA vam poklanja 3 poklon paketa proizvoda za negu kože sklone atopijskom dermatitisu (30.1.2018 14:45:13)

Meni su Bioderma i LaRoche olaksali i spasili... stvarno... ja licno koristim dosta toga od Bioderme vec dugo.
Nemam vremena ovaj put da kuckam za ovu nagradu, i zelim svima puno srece, vredi se raspisati za ovo!
Srecno drage 😊




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>