RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


isidora88 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (3.2.2018 21:24:59)

Joj smesko bas ti to nije trebalo. Stvarno su bezobrazni.
Von izdrzi, uzimaj sto vise tecnosti, sutra ce vec biti bolje.
Moji zavrsili krecenje, sad rasklanjaju krs, treba da pokace slike, zavese, tv, ormarice i da sve oribaju. Do ponoci ce valjda biti gotovo. Mene zezaju kontrakcije ceo dan, valjda su pripremne, bole ali nisu redovne. Samo da sam krenula da se otvaram, bas mi je frka od porodjaja.




vonavoj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (3.2.2018 22:01:59)

Isidora.to su pravi majstori.kad sve i oribaju!!
Ana.probala sam i koka kolu...posle me pekao zeludac,i morala sam da povracam..
Jela sam dvopek,supicu i popila 3dcl orosala..i pijuckam vode.znam da ne sme..ali organizam trazi..jos jedan dan..kazu 3 dana traje..




isidora88 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 0:07:30)

Super su majstori, sve su sredili. Sutra ce mm malo detaljnije da prebrise, sad po mraku se ne vidi bas sve. Odoh i ja polako u krevet, sutra me ceka vracanje stvari u komodu i ormarice i tako neko lickanje stana[sm=bravo.gif]
Inace je ekstra ispalo, pravili smo neke strafte na dva zida. Vrhunski izgleda, boje sam odabrala odlicno. Bas sam zadovoljna[sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 7:20:37)

Jutro drage
Super isi sto ste zavrsili. Ma veliki je to posao.
Mi danas opet idemo da gledamo tv za sobu koju cemo tek kreciti
Juce bili u par radnji i nismo ga nasli




Duškić -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 7:59:19)

Cao trudnice, Isi slikaj kad bude gotovo da vidimk tvoje strafte!




smeško -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 9:46:05)

Bravo, Isi, bas si veliki posao odradila i to u sred zime![sm=bravo.gif]
Von, super sto piješ Orosal. Odvratan je, ali je dobar.
Maraj, mi smo ceo spisak napravili![sm=jezicek.gif] Brat Nikijevog druga iz vrtica nam je zveknuo tv nekom igrackom i tu je ostetio ekran i sada se siri uzduznom linijom. Poludeli smo i vise ih ne zovemo kod nas, a cimaju nas redovno i Niki trazi. Tako da i mi imamo kupovinu tv-a u najavi.




isidora88 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 9:56:47)

Dobro jutro[sm=bravo.gif]
Von jesi li bolje?
Maraj kakav tv trazite kad niste nasli? Ja razmiljam gde bih uopste stavila tv u sobu, naspram kreveta mi je prozor, levo je krevetac a na desnoj strani nemam uticnicu a i ti trrba orman da dodje.
Nikako da neke stikere polepim iznad krevetica.
M mi bolestan, jutros se probudio sa bolnim grlom i kasljom, gde bas sad[sm=smiley13.gif]




vonavoj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 10:02:07)

Bolje sam..ustala gladna..a jos danas dijeta! Svi smo dobro spavali..samo nas spopao sad i neki kasalj..divota!
I mm boli grlo i kaslje.ali pije amoksicilin zbig zuba,pokriven je..




Maraj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 13:21:09)

Evo i nas. Kupili tv. Neki android mm zapeo za android. I ok je. Zbog L. Ima izlazak na internet.... nama je taj tv za sobu koju sredjujemo sledece nedelje. Nije za dnevnu. Isi nama ce on stajati naspram kreveta. Imamo tu uticnicu ali je nisko , a L vuce kablove tako da ce mm morati da ukopava kablove u zid i da dize uticnicu iza tv-a da stoji
Tako da moz misliti koji ce to posao biti, uz krecenje sledece nedelje...




smeško -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 14:02:09)

Maraj, a sto krecite zimi?




Maraj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 14:23:08)

Smesko kupili smo dusek za tu sobu. Tu ce preci L da spava sa tatom. A ja cu u drugu sobu sa bebom [sm=smiley1.gif]
Tako da sredjujemo sobu dok ne stigne dusek a i beba [sm=smiley2.gif]
Treba se i L navici da tu spava...




smeško -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 14:27:41)

Ma, ok. Samo vam je komplikovanije zimi. Ja bez promaje ne racunam da sam osusila zidove. A termini su nam letnji, zato pitam. [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 14:41:01)

A sad ja sa pitanjem. Maraj, zasto stariji decak ne spava sam? [sm=smiley4.gif] Gledam njegov uzrast. T je u tom periodu (u kom je vasa decak) a stize beba, sama spavala. Dobila je i svoju sobu. Bas je bila srecna.




smeško -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 15:04:44)

To nisam primetila. Niki je imao 2,5 kad se Maki rodio. Spavao je sam u sobi, a suprug i ja sa bebom pored naseg kreveta. Objasnili smo mu da je tako bolje za njega da ga bata ne budi nocu. Sada njih dvojica imaju svoju sobu, a treca beba ce opet sa nama.




Maraj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 16:30:13)

Pa otkud znam. Ima L i svoju sobu al je za sad prazna [sm=smiley1.gif]
Pojima nemam. Nece L da spava sam. Bar za sad. Nismo ni probali ali budi se nocu. Pipa da l je neko pored njega. Kad nas "opipa" nastavlja sa spavanjem. Uvece isto. Dok neko ne legne sa njim , nista od spavanja




smeško -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 16:32:37)

Sva deca su razlicita. Tebi ce biti lakse da imas muza pored sebe. Meni jeste bilo. On je ustajao i prinosio mi bebu.




isidora88 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 16:36:24)

Maraj ja sam i pricala za spavacu sobu, tamo bas i nemam gde da ga stavim a bas bi mi trebao za noci kad se beba bude budila. U dnevnoj imamo smart tv i super je, klinci sami znaju da puste yt preko tv.
Jako me boli glava i pritisak me opet zeza, jedva cekam kontrolu u cetvrtak.




smeško -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 16:38:25)

Isi, jesi li uzbudjena? Jos malo i druzite se sa malenim batom.




Maraj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 17:06:46)

Pa ja sa L vuse nisam mogla nocu da ustajem pa sam ga tako i "ubacila" kod mene u krevet. Lakse mi je bilo. Spavali smo zajedno. Kada se probudi samo ga okrenem ka meni, dam mu da sisa i tako se uspava. A ja ne ustajem iz kreveta. Probacu sada da budem dosledna i da bebu ne ubacujem u krevet...al ako mi opet bude tesko....vec znam sta me ceka....
Zato je L i navikao da spava sa nama. A i neka ga. Deca brzo rastu. Posle ce mi faliti da spavam sa njim...




Misha i Ljisha -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 17:09:45)


IZVORNA PORUKA: Maraj

Evo i nas. Kupili tv. Neki android mm zapeo za android. I ok je. Zbog L. Ima izlazak na internet.... nama je taj tv za sobu koju sredjujemo sledece nedelje. Nije za dnevnu. Isi nama ce on stajati naspram kreveta. Imamo tu uticnicu ali je nisko , a L vuce kablove tako da ce mm morati da ukopava kablove u zid i da dize uticnicu iza tv-a da stoji
Tako da moz misliti koji ce to posao biti, uz krecenje sledece nedelje...

[sm=smiley36.gif]Maraj to iz dva puta resi packa. Ne da tuces L al packa i da vidis. Ne razumem zasto niko decu danas ne kaznjava. Snajka sa muzeve strane sve posklanjala sa polica niskih sve zakamuflirala da deca ne diraju podigka sve na visinu i sta kad dete ode kod nekog (npr kod nas ili kod nekog ko nema decu ili ima starinu decu) i tamo sve krene da uzima cacka i razbija? Sto se vec desilo X puta. Mislim deca treba da se nauce da ne diraju to sto ne sme da se dira. Ja nijedan steker nisam prelepljivala niti sam kablove sakrivala niti bilo sta slicno a nisam bas delila packe sakom i kapom. Ma.mozda je pet puta dobila D packu i to je to. I onda kad kazes NE diraj nema poteebe vise za packama ili bilo sta slicno. Moja D nigfe nista razbila nije nitj otvarala ili pipala nesto bez dozvole. Pa moraju deca da nauce sta je NE. Moj tata naredja na stolic u dnevnoj sve sto ne sme da se pipa pa trenira svu decu[sm=jezicek.gif], njegove naocare, telefo i sl. A vi cete sad da podizete uticnitu stemate zid i sta ka znam zbog deteta.Veruj mi bolje 300 puta reci Ne i nauciti ga da ne dira jer kod drugih nisu kablovi ukopani.

Nas dve bile do mojih. Rucale provele se i evo dosle kuci. Juce smo otisle i grozno sam spavala. Neka mene mog duseka[sm=jezicek.gif]

Kad smo dosli kuci a mm sav svez heheh obrijan odmoran. Neka smo ga ostavili na dan i po. Cak je dobrovoljno i ves prao i susio od dosade valjda[sm=jezicek.gif].

Bile smo i na salasu. Bas mi se uvek srce cepa i rekla sam tati sta ce nam sad bata ruckati. Ovde nemam.mesta za bastu. Kaze tata sejacemo i za batu[sm=jezicek.gif]. I tako svasta nesto. Videli malo komsije i bratance. I tako.

Odoh da operem sudove hehe.. To je mm poslednja stavka pa ga mrzelo.




smeško -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 17:12:57)

Maraj, nece nedostajati, veruj mi.[sm=smiley36.gif] Mi uzivamo kad ,,oteramo" decu u krevet.[sm=zz_dance.gif] Spavaju sa nama samo kada imaju temperaturu i nije im dobro. I ujutru kada se probude pre nas, sapucu i kikocu se zajedno dok ih ne cujem. Ja ustajem izmedju pola sedam i sedam, ali oni su na nogama cim svane.




Maraj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 17:16:26)

Joj ljiso videces. Doci ce i tebi decak. Ne mozes ni da zamislis sta sve njima padne na pamet. Derem se i ja. I to me jako nervira. Kad od ranog jutra krenem da se derem... uh poludim. A nemam bas glas za dranje...
Devojcice su mnogo poslusnije od decaka. Mirne. Sto kaze jedna moja prijateljica"Ja joj nalakiram nokte, i ona mirna" . A sa decacima treba da trcis, juris, sutiras loptu. Ma njihovoj energiji nema kraja. Retko kad da sam videla mirnog decaka i poslusnog. Ima ih. Ali retko...




smeško -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 17:19:11)

Moj Niki! Dusa od deteta. Ali, zato Maki, ljubi ga mama, nadoknadjuje sve Nikoline propuste.[sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 18:32:35)

Ja A milion puta kazem ne i ne vredi. Moja deca su bas energicna i treba im dosta paznje da ne bi pravili haos. Stariji je bio kpliko toliko poslusan dok nije bata stigao, ali sad zajedno prave cirkus. Ne smem ni da zamislim sa trecim kako ce biti kad se udruze protiv roditelja[sm=smiley36.gif]




smeško -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 02/18 (4.2.2018 18:42:35)

Ma, jok. Uozbiljice se kao najstariji i veliki bata, velika je to odgovornost.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>