RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Mala Elena -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 9:28:32)

I ja htela u utorak ...[sm=smiley13.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 9:28:40)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: Sarav

Ajde, ako smo blizu puštam[sm=smiley31.gif] samo da nas ne oduva neki program[sm=smiley36.gif]

Da, da zato obe igramo. Trazicu da nam spoje glasove [sm=smiley36.gif]

Aj mozda vam se prikljucim da pojacam konkurenciju [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Sarav -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 9:32:02)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

I ja htela u utorak ...[sm=smiley13.gif]

Što da ne ME, biće zanimljivo [sm=bravo.gif] I Anck je živa vatra[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 9:39:12)


IZVORNA PORUKA: Sarav


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

I ja htela u utorak ...[sm=smiley13.gif]

Što da ne ME, biće zanimljivo [sm=bravo.gif] I Anck je živa vatra[sm=smiley36.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Sarav -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 9:42:42)

Znaš me, znam te[sm=jezicek.gif]




Mala Elena -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 9:53:15)

Anck, drzis nas u neizvesnosti?[sm=smiley36.gif]
Sarav, svi zelimo isto a bezveze da jedna drugoj uzimamo. E sada kada bi bila fer igra pa i hajde, ali verovatno ce uleteti neki program i kraj [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 13:37:49)

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: Sarav


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

I ja htela u utorak ...[sm=smiley13.gif]

Što da ne ME, biće zanimljivo [sm=bravo.gif] I Anck je živa vatra[sm=smiley36.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Ja odustajem. Sa vatrom se ne igram[sm=jezicek.gif]




Dragce86 -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 13:42:15)

Bravo, mama Jo, sinoc si bila sjajna! [sm=bravo.gif] A sto ti rece, vec mi sve lajkovano i iskomentarisano, ne znam kud cuuuu :)) A ovi neki novi skupili vec mnogo glasova i lista se samo pomera nanize :D




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 13:47:15)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: Sarav


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

I ja htela u utorak ...[sm=smiley13.gif]

Što da ne ME, biće zanimljivo [sm=bravo.gif] I Anck je živa vatra[sm=smiley36.gif]

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Ja odustajem. Sa vatrom se ne igram[sm=jezicek.gif]

Draga s obzirom da cu ovo danas verovatno osvojiti, ne moras se brinuti. [sm=jezicek.gif]




IvanaSK RR -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 13:49:57)

Nisam gledala listu rezultata.. Dug je dan.[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 13:51:01)

Evo ja sad pogledala Tatjana je tu..ajde Tatjana preuzmi vodjstvo [sm=jezicek.gif]
Sve jedno Ivana ja u utorak navijam za tebe [sm=zz_bounce.gif]




IvanaSK RR -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 14:45:35)

Moji verni fanovi [sm=smiley36.gif]




Tatjana.87 -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 15:56:20)

Hahaha jel to mene neko zvao!! [sm=jezicek.gif]
nemoj da se neko smeje, prosli put kada je bila nagradna igra ja glupava lajkovala forume [sm=smiley13.gif]
glupa nema dalje...a ne vredi,opet ce me neko prestici [sm=jezicek.gif]

Navijam za sve vas,stalne verne aktivne claove moje dRRugarice [sm=smiley31.gif]




marketing RR -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 16:00:08)


IZVORNA PORUKA: Tatjana.87

Hahaha jel to mene neko zvao!! [sm=jezicek.gif]
nemoj da se neko smeje, prosli put kada je bila nagradna igra ja glupava lajkovala forume [sm=smiley13.gif]
glupa nema dalje...a ne vredi,opet ce me neko prestici [sm=jezicek.gif]




Prošli put se bodovalo lajkovanje foruma [sm=smiley2.gif]
Malo smo promenili, da bude zanimljivije, sledeći put možda opet budu bodovani lajkovi na forumu, videćemo :)




Tatjana.87 -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 16:04:40)

Hahaha jupiiii nisam glupa hvala,hahaha[sm=smiley36.gif]
Ali one aktivacije sa pesmicama su moj favorit!! Sjajni ste,hvala na odgovoru vec tri dana sam ubedila samu sebe da sam prosli put pogresno radila pa sve idem i bogaram po kuci hahah [sm=jezicek.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 16:06:42)

Da daaa
Tatjana samo napred [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Tatjana.87 -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 16:10:47)

haha lepo zvuci ali se moja mala sirena upravo upalila, Pauzaaa hahaha hvala sto ste parlamenarni haha [sm=smiley36.gif]




dddaca -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 16:27:38)

Smo da se prijavim. Mozda i ja pokusam za Vocinu nagradu




Sarav -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 16:33:32)

Opa Dddaco, biće žurka[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 16:35:38)

Kako ce da vas presisa neki anonimus imam osecaj [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




mama Jo -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 16:38:17)

Znaci, dobro je da sam se ja malo sinoc igrala, bar sam obezbedila nagradu, svi vi ,,teski" igraci tek stupate na snagu 😊😊
Tatjana - izvini molim te, ali prosto se sinoc naslo vremena 😊😊 ali ako ti ae Frajla ogrlica bas jako svidela i ako je bas jako zelis - stvarno, ja cu ti je predati 😊 evo javno kazem... ako ti osvojis nesto, mozemo se zameniti, a cak i ako nista ne osvojis a htela si jako Frajlu - prosledicu ti 😊




IvanaSK RR -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 16:39:40)

Mama Jo, bravo [sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 16:40:42)

[sm=bravo.gif]
Evo meni se svidja torba ko ce da mi je prepusti [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Uvek sam bila skromna [sm=jezicek.gif]




IvanaSK RR -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 16:46:12)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

[sm=bravo.gif]
Evo meni se svidja torba ko ce da mi je prepusti [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Uvek sam bila skromna [sm=jezicek.gif]

Cccccc, ne moze, meni se vise svidja[sm=hudicek1.gif]




mama Jo -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 16:47:13)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

[sm=bravo.gif]
Evo meni se svidja torba ko ce da mi je prepusti [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Uvek sam bila skromna [sm=jezicek.gif]

Cccccc, ne moze, meni se vise svidja[sm=hudicek1.gif]


E ako ja osvojim torbu ne dam je 😂😂
Salim se 😊




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>