RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 16:49:50)

Hahaha vecito se ciganimo [sm=smiley36.gif]

Inace nisam ni pislaa tamo u temi. Ranac koji sam prosli put osvojila nosi moja cera u skolu i svim drugarima se jako svidja [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 16:51:58)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Hahaha vecito se ciganimo [sm=smiley36.gif]

Inace nisam ni pislaa tamo u temi. Ranac koji sam prosli put osvojila nosi moja cera u skolu i svim drugarima se jako svidja [sm=smiley36.gif]


Bravo! Taj ranac je bas divan bio, isto smo ga svi zeleli 😊 oni bas imaju strava torbe i ranceve, gledam ih na fb cesto, suoer su, izgledaju bas kao jako kvalitetni,a?
I u prave ruke je otisao onda, jednoj divnoj devojcici ☺😊




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 16:53:40)


IZVORNA PORUKA:
I u prave ruke je otisao onda, jednoj divnoj devojcici ☺😊

Da znas da jeste

I da ranac je odlican[sm=zz_wavespin.gif]




dddaca -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 17:02:10)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Kako ce da vas presisa neki anonimus imam osecaj [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Ha, ha, verovatno ce tako i biti.
Ma ne znam ni da li cu ucestvovati jer ne znam da li cu imati vremena u utorak, ali eto, ta mi se nagrada bas dopala.
Anck secam se ranca. Meni se nesto i nije dopao, pa sam kliktala da dobijem neku od glavnij nagrada. Kasnije kad sam ga nasla na fejsu, svideo mi se, ali onda nisam htela da se borim za njega jer je bas bilo ocigledno da si ga htela. Ali kakva je borba bila tog dana, do poslednjeg momenta :)




mama Jo -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 17:06:30)

Joj da, bas je bio haos tada... ja sam na vreme odustala od glavnih nagrada 😊
Videcemo kako ce ovaj put biti 😊




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 17:11:08)


IZVORNA PORUKA: dddaca


Ali kakva je borba bila tog dana, do poslednjeg momenta :)

Jao nema s pojma, kao da cu stan da osvojim, pred ponoc opsti haos sa kliktanjem [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Tatjana.87 -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 17:22:25)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Znaci, dobro je da sam se ja malo sinoc igrala, bar sam obezbedila nagradu, svi vi ,,teski" igraci tek stupate na snagu 😊😊
Tatjana - izvini molim te, ali prosto se sinoc naslo vremena 😊😊 ali ako ti ae Frajla ogrlica bas jako svidela i ako je bas jako zelis - stvarno, ja cu ti je predati 😊 evo javno kazem... ako ti osvojis nesto, mozemo se zameniti, a cak i ako nista ne osvojis a htela si jako Frajlu - prosledicu ti 😊



Mama Jo nema potrebe da se izvinjavas,igramo se pobedi ko u nasem slucaju ugrabi vremena da vise kucka [sm=jezicek.gif]
Hvala divna si ali nisam od onih koji po svaku cenu zele nagradu,ali je divno kada ustupite nekome nesto,to je zaista retko u danasnje vreme [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 17:27:15)


IZVORNA PORUKA: Tatjana.87


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Znaci, dobro je da sam se ja malo sinoc igrala, bar sam obezbedila nagradu, svi vi ,,teski" igraci tek stupate na snagu 😊😊
Tatjana - izvini molim te, ali prosto se sinoc naslo vremena 😊😊 ali ako ti ae Frajla ogrlica bas jako svidela i ako je bas jako zelis - stvarno, ja cu ti je predati 😊 evo javno kazem... ako ti osvojis nesto, mozemo se zameniti, a cak i ako nista ne osvojis a htela si jako Frajlu - prosledicu ti 😊



Mama Jo nema potrebe da se izvinjavas,igramo se pobedi ko u nasem slucaju ugrabi vremena da vise kucka [sm=jezicek.gif]
Hvala divna si ali nisam od onih koji po svaku cenu zele nagradu,ali je divno kada ustupite nekome nesto,to je zaista retko u danasnje vreme [sm=bravo.gif]


Pa da, bas tako - kad se ugrabi vremena 😊
Kada sam gledala spisak nagrada Frajla mi je bila u uzem izboru, ali nisam se uopste nadala da cu ista osvojiti... sto zbog vremena, sto zbog nemanja gde da uzmem bodove jer mi je skoro sve izlajkovano πŸ˜‚
Ni ja nisam u fazonu po svaku cenu da uzmem nesto, zato i nije problem da prosledim, ako se predomislis - samo kazi 😊




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 17:43:43)

[sm=jezicek.gif] Pa naravno da nikom nije po svaku cenu osvojiti nagradu. Al kad se vec mucis i kuckas po citav dan naravno da se trudis jer ti je cilj da osvojis nesto. Logicno




mama Jo -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (23.2.2018 17:57:03)

Naravno, mislim vise na to da se ne razocaram kad ne osvojim a htela sam - zato kazem kao ne po svaku cenu... ali, lep je i osecaj kad nesto osvojis




Srecko47E -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (25.2.2018 22:28:12)

Navijam za Veselicu i pratim..kako je moguce da neko osvoji 2611 poena za 6minuta.Toliko je proslo od mog refresovanja stranice




mama Jo -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (25.2.2018 22:32:46)

Ucestvuj sledeci put u navradnoj gde se sakupljaju ikonice pa ces da vidis da je za 6 min.moguce osvojiti ihahaj




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (25.2.2018 22:34:05)


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Navijam za Veselicu i pratim..kako je moguce da neko osvoji 2611 poena za 6minuta.

[sm=smiley3.gif][sm=smiley3.gif]

Moguce moguce sasvim ako kuca vise njih sa vise aparata.




veselicaa -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (25.2.2018 22:34:32)


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Navijam za Veselicu i pratim..kako je moguce da neko osvoji 2611 poena za 6minuta.Toliko je proslo od mog refresovanja stranice

Hvala za navijanje [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (25.2.2018 22:37:00)

Ako je to dozvoljeno vesi posalji podatke u pp da kuckam i ja za tebe 😊




Mala Elena -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (25.2.2018 22:37:25)

Mama jo, dobro poznato![sm=smiley36.gif]




Srecko47E -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (25.2.2018 22:38:35)

Meni nije jasno kako.Al ajde.
Zar nije bilje da se ovde mame dogovore nego da se otima




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (25.2.2018 22:38:41)

Dozvoljeno je sa iste IP adrese




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (25.2.2018 22:39:30)


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Meni nije jasno kako.Al ajde.
Zar nije bilje da se ovde mame dogovore nego da se otima

hehhe uvek ce biti nezadovoljnih, zato lepo aktivirajte prstice i ko prvi njemu devojka [sm=jezicek.gif]




Mala Elena -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (25.2.2018 22:40:18)


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Meni nije jasno kako.Al ajde.
Zar nije bilje da se ovde mame dogovore nego da se otima



Niko se ovde ne moze dogovoriti, dolaze i novi clanovi.




mama Jo -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (25.2.2018 22:40:36)

Dàaaa, kad se setim samo one novogodisnje wooow avanture 😀




veselicaa -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (25.2.2018 22:42:04)

Ja sam mislila nece niko danasnju,ti si Anck imala poene ali se nisi mnogo trudila i krenuh,kad naidje posle i ona i bas ne staje,nije je ni blokiralo,nista.




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (25.2.2018 22:42:47)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena


IZVORNA PORUKA: Srecko47E

Meni nije jasno kako.Al ajde.
Zar nije bilje da se ovde mame dogovore nego da se otima



Niko se ovde ne moze dogovoriti, dolaze i novi clanovi.

Pa koja je car onda nagradne igre [sm=jezicek.gif]

Nisam Veselice, ja ovde kuckam a tamo broji [sm=jezicek.gif]




veselicaa -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (25.2.2018 22:43:57)

Cekas ti tvoju,cekas[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: U susret 8. martu - sjajne nagrade za Ringerajine dame! (25.2.2018 22:44:37)

Hhahahahaa jooj kako ste ssasave [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   SledeΔ‡a stranica >   >>