RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (27.3.2018 21:15:51)

HIhii SaraV sanjaj [sm=jezicek.gif]

nego navijamoo Veeeseliceeee [sm=bravo.gif]
Veeeeeseliceee [sm=bravo.gif]
Veeeeeseliceeeeeeee [sm=bravo.gif]




dddaca -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (27.3.2018 21:16:37)

Pravila su stvarno super. Mnogo bolje nego sto je pre bilo.




veselicaa -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (27.3.2018 22:11:42)

Anck,mama jo ti unisti reputaciju[sm=smiley36.gif]
Ja samo kuckam,ne igram danas[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (27.3.2018 22:13:07)


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Anck,mama jo ti unisti reputaciju[sm=smiley36.gif]
Ja samo kuckam,ne igram danas[sm=smiley36.gif]

Soooooo? Nisam u toku [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (27.3.2018 22:15:05)

Pobedila te u prosloj,evo sada Sarav misli da moze i ona [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (27.3.2018 22:15:51)

Ovde je ludilo 😉
Cak ni ja ovo ne mogu da ispratim 😂




veselicaa -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (27.3.2018 22:16:50)

Mama jo tek krecu da klikcu,jel si videla listu[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (27.3.2018 22:17:12)


IZVORNA PORUKA: veselica RR

Pobedila te u prosloj,evo sada Sarav misli da moze i ona [sm=smiley36.gif]

Kad je mene MamAjo pobedila [sm=zmeden.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (27.3.2018 22:17:57)

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Mama jo tek krecu da klikcu,jel si videla listu[sm=smiley36.gif]

cEK VIDI SA DNA KAKO VIRE...NE ZNAM VREDI LI I IGRATI [sm=smiley13.gif]

Jaao sory za caps




veselicaa -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (27.3.2018 22:19:41)

Hahah pa za knjige,ona je bila N 1 [sm=smiley36.gif]
Anck svi stigli haha[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (27.3.2018 22:22:25)

Ih pa to su bila svih pet mesta ista cemu borba onda [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

A ... sve dobro poznati nickovi [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (27.3.2018 22:25:11)

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: veselica RR

Mama jo tek krecu da klikcu,jel si videla listu[sm=smiley36.gif]

cEK VIDI SA DNA KAKO VIRE...NE ZNAM VREDI LI I IGRATI [sm=smiley13.gif]

Jaao sory za caps


Ne znam iskreno 😉
Zuma me prestize za dva sata [sm=zmeden.gif]

I klikcem i pisem i lajkujem i komentarisem, ali dzaba kad oni krenu sa programom za skupljanje ikonica nista nam ne vredi. Samo cu izgubiti zivce. Ali fenomenalne su igracke, dobila sam jesnu dnevnu prosli put, stvarno su jako kvalitetne i lepe. Bas bih volela da uzmem nesto




dddaca -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (27.3.2018 22:58:44)

Evo, da vam bude lakse, ja imam celih 76 poena. I to sa sve ovom porukom [sm=smiley36.gif]




marketing RR -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (27.3.2018 23:06:36)

Nikakvi programi za prikupljenje ikonica (da uzmemo teoretski da se time neko služi) ne prolaze, jer je postavljen captcha, koji se pojavljuje, svako malo (nakon određenog broja bodova), tako da tu programi ne pomažu [sm=smiley1.gif]. Samo ručno hvatanje ikonica [sm=smiley2.gif]

[img]https://www.dodaj.rs/images/niQsp.png[/img]



IZVORNA PORUKA: mama Jo

I klikcem i pisem i lajkujem i komentarisem, ali dzaba kad oni krenu sa programom za skupljanje ikonica nista nam ne vredi. Samo cu izgubiti zivce. Ali fenomenalne su igracke, dobila sam jesnu dnevnu prosli put, stvarno su jako kvalitetne i lepe. Bas bih volela da uzmem nesto





Sarav -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (27.3.2018 23:17:16)

E ja dve teme otvorila da čitam i samo iskaču ovi kontrolni prozorčići, tako da sad programi nemaju šanse[sm=bravo.gif]




AnaTamara -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (27.3.2018 23:29:33)

Hahahahaha, za 20 min 800 bodova vise :)




dddaca -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (27.3.2018 23:42:57)

Realno, ne treba ni racunati mnogo na ikonice. Tesko da ce one bitnije promeniti rezultat. Zato pisite drage moje. I lajkujte ako vam je ostalo jos nesto za lajkovanje [sm=smiley36.gif]




Jekica86 -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (28.3.2018 10:35:19)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Tatjana.87 -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (28.3.2018 11:25:29)

Ljuta borba vidim.
Nadam se da cu uspeti bar nesto da osvojim..
Mada cu tesko ugrabiti vremena.
Srecno svima!




mama Jo -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (28.3.2018 11:53:08)


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Nikakvi programi za prikupljenje ikonica (da uzmemo teoretski da se time neko služi) ne prolaze, jer je postavljen captcha, koji se pojavljuje, svako malo (nakon određenog broja bodova), tako da tu programi ne pomažu [sm=smiley1.gif]. Samo ručno hvatanje ikonica [sm=smiley2.gif]

[img]https://www.dodaj.rs/images/niQsp.png[/img]



IZVORNA PORUKA: mama Jo

I klikcem i pisem i lajkujem i komentarisem, ali dzaba kad oni krenu sa programom za skupljanje ikonica nista nam ne vredi. Samo cu izgubiti zivce. Ali fenomenalne su igracke, dobila sam jesnu dnevnu prosli put, stvarno su jako kvalitetne i lepe. Bas bih volela da uzmem nesto





Jeste, tek posle sam povezala da to ima veze sa tim!! Izvinjavam se 😀
I bravo za to [sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (28.3.2018 22:04:29)

STA JE BRE OVO GDE SU SVI NESTALI?









mama Jo -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (28.3.2018 22:10:51)

😁 svi odustali?




Anck Su Nmaun -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (28.3.2018 22:17:42)

hahah izgleda [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (28.3.2018 22:34:54)

Jel si sigurna[sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: »WOW USKRŠNJA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke! (28.3.2018 22:36:42)

Vise ni za sebe nista ne garantujem 😂




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>