RE: Poradja se Miša i Ljiša drugi put (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta) >> Rodili su se ...



Poruka


Misha i Ljisha -> RE: Poradja se Miša i Ljiša drugi put (18.4.2018 14:02:59)

drage moje hvala. Porodjaj mi je bio bas tezak ali IZBEGLA EPIZIOTOMIJU[sm=bravo.gif] saga citava. Pisacu vam kasnije ne znam ja u kratko. Uglavnom izvinjavala sam se svim sestrama i dr na dranju [sm=smiley36.gif]




Rosita -> RE: Poradja se Misa i Ljisa drugi put (18.4.2018 14:07:28)

Ajde, ajde, ma super si! Bese li sa epijem? Neka si izbegla rez, pesma! Pisi nam za bebca, bucka[sm=bravo.gif]




lesli -> RE: Poradja se Misa i Ljisa drugi put (18.4.2018 14:12:18)

Au ja sam zivela u zabludi, da kod nas sve zene seku po automatizmu.
Ljisho, brz oporavak i da izadjete u petak! [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Poradja se Misa i Ljisa drugi put (18.4.2018 14:17:00)

Cestitam Ljiso 😊😊
Nek' ste zivi i zdravi, srecni i radosni svi zajedno!!
💗




Anck Su Nmaun -> RE: Poradja se Misa i Ljisa drugi put (18.4.2018 15:13:08)

Hahaha ma nek si se drala ko ih sisa!
Verujem da je bilo tesko al Savrseno kad je proslo bez epiz. To je posle mucenje.




vonavoj -> RE: Poradja se Misa i Ljisa drugi put (18.4.2018 15:18:36)

To vristanje ide nesvesno..ja sam na drugom porodjaju isto krenula da vristim...a ona babica kaze,super..ali dzabe se deres,gubis snagu na ustima[sm=smiley36.gif]




smeško -> RE: Poradja se Misa i Ljisa drugi put (18.4.2018 15:39:01)

Cestitam vam, Lhisho! Sada je red da malo uzivas i da upoznas to malo stvorenjce koje te je toliko namucilo. [sm=smiley27.gif]
Zelim ti brz oporavak.




emicaa -> RE: Porodila se Misa i Ljisa drugi put (18.4.2018 15:42:32)

Ljiso ma bas te briga,nit se ti poradjas svaki dan,niti si njima prva porodilja koja se dere [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Porodila se Misa i Ljisa drugi put (18.4.2018 15:44:36)

Sad si ih videla i nikad vise[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Poradja se Misa i Ljisa drugi put (18.4.2018 15:51:38)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

To vristanje ide nesvesno..ja sam na drugom porodjaju isto krenula da vristim...a ona babica kaze,super..ali dzabe se deres,gubis snagu na ustima[sm=smiley36.gif]

Ja jedino na drugom nisma jer sam dosla pred sam porodjaj . A prvi uzas iskukala se za medalju al je i bio mucan uzas.




vonavoj -> RE: Porodila se Misa i Ljisa drugi put (18.4.2018 15:59:28)

Ja na prvom nisam..bilo je puno doktora,bqbica..jer je T bila okrenuta kako ne treba..pa sam bila usredsredjena da dobro guram kad mi kazu,da bi je okrenuli[sm=jezicek.gif]
A na drugom sam se pitala sta mi je sve ovo opet trebalo..tako ce i na trrcem biti..sigurno[sm=jezicek.gif]




milicicak -> RE: Porodila se Misa i Ljisa drugi put (18.4.2018 16:34:15)

Ljiso, cekamo izvestaj :)
Ako si se drala, taman da izbacis svu negativu [sm=smiley36.gif]




Rosita -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (18.4.2018 18:08:19)

Nisam glas pustila ni jednom, alo nisam ni trpela strasne bolove pre epija. Jednu devojku sam tesila drugi put. Raspadala se od bolova. U kontaktu smp sad, druga osoba kad ju je prošlo[sm=smiley1.gif]. Svi kažu diši, ne viči, trošiš snagu. A kad zagusti prirodno je da kukaš.




emicaa -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (18.4.2018 18:35:14)

ja sam se prvi put u pocetku drala kao magarac,onda je dosla nova babica i ona mi je tako fino sve objasnjavala pa vise nisam glasa pustila.Ali kad kazu da se trosli snaga stvarno su u pravu.Drugi put sam galamila na babicu pa sam i na to trosila [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (18.4.2018 18:44:46)

Cestitam draga [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




vonavoj -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (18.4.2018 18:59:55)

Ljisha nam.izgleda spavka[sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (18.4.2018 20:18:59)

Nema ljise ceo dan. Jel se cuo neko sa njom , privatno?




mama Jo -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (18.4.2018 20:20:23)

Bas virkam da vidim da li se javila...
Ljisgo cekamo te da cujemo da ste dobri 💗




jess021 -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (18.4.2018 20:31:59)

Ljiso, cestitam!
Znam kako ti je. Ja sam se oba puta izvinjavala [sm=smiley1.gif]




Duškić -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (18.4.2018 20:35:23)

Ljiso, proslo je duso grli bebicu..




madre -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (18.4.2018 21:11:25)

Ljiso, cestitam!




dunja RR -> RE: Poradja se Miša i Ljiša drugi put (18.4.2018 21:53:12)

Ljišo, bravo, čestitam mamika, da je živ i zdrav lepotan [sm=bravo.gif]


Lep završetak jedne vrlo turbulentne trudnoće [sm=smiley36.gif] [sm=smiley27.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Poradja se Miša i Ljiša drugi put (19.4.2018 5:59:26)

Hvala vam mame.

Agonija je prilicno trajala. S obzirom na to sa sam ja kuci imala kontrakcije na 2 min ja sam otisla misleci ok brzo ce biti gotovo. Ja stizem a ono otvorena samo prst i po. Kaze dr necemo vas staviti na indukciju registruju se bolne kontrakcije. Odradili klistir tusiranje. Jel mi verujete jedva sam stajala na nogama kad krene kontrakcija. Setala sam do 7 i nesto i ondA me oko 8 stavili na indukciju. Ijuuu...bolovi na dva min a kraj ni blizu. I pitala sam jedno 5 puta za epi. Kaze dr ne moze beba nije bi pocela da se spusta. Ja 6 prstiju otvorena i krecu naponi i MOLIM ih za epi. Jel sta sa guram kad beba nije ni blizu izlaza otprilike i nisam sjroz otvorena. I dosla neka dr Sharp sa Mayo clinic u Minesoti haha...i bukvalno sam se drala da hocu epi da se odmorim. Sve sam je poslusala. Kaze s obzirom na bolove sedela sam i u turskom sedu nisam se pomerala ali sam zato sve vreme gundjala i drala se. [sm=smiley36.gif]

I konacno dobih epi. Bar pola sata da se odmorim. Dala mi dr Sharp i lidokain i uspeh malo da se odmorim. Medjutim kad su me sledeci put pregledali bebi se vec videla glavica a ja nisam osecala napone. Sve sam ih slusala i sve je proslo brzo. Nisam secena nije modar td i td.

Da sam krenula da guram kad sam.dobila napone sa 6 prstiju samo otvorena pa ja ne znam. I to kao moze epi ali mole Boga da ga ne uzmu zene. Meni su epi dali eto na pola sata. A kapiram bolje da su me.resili bola i istu dpzu dali o osecala bih napone na kraju ovako...

Inace deran nema pojma da sisa. Vec sam muza poslala o po silokonske bradavice. Ali ne vredi. I tek je sad kakio. Lep je. Kaze mm lepsi je od D na rodjenju heheh...

Inace sestra napisala RAZDRAZLJIVO na kartonu. E onda mozete misliti s kim imam posla




jess021 -> RE: Poradja se Miša i Ljiša drugi put (19.4.2018 6:14:13)

Ljiso, bitno da je to sad iza tebe. Uzivaj sa bebom i ljubi ga puno.




Anck Su Nmaun -> RE: Poradja se Miša i Ljiša drugi put (19.4.2018 6:21:59)

Razdrazljivo [sm=zmeden.gif] zasto?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>