RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta) >> Rodili su se ...



Poruka


jess021 -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (20.4.2018 12:50:49)

Ljiso, super sto idete kuci[sm=bravo.gif]
Ja sam jedna od tih sto se zale na Betaniju, pa nije mala stvar da ti u sobi ne radi toalet, da nemas vode da se istusiras, da ne mozes podici roletnu pa si skoro u mraku 3 dana. ..a ne mislim da sam razmazena.
Izvinjavam se za off.
E da jel to nesto novo da mamama vade krv?




mama Jo -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (20.4.2018 12:55:14)

I meni su sad vadili krv kad su me primili... ali sa J.pre 2,5 god.nisu...
Ali ja sam skontala da si mi vadili krv jer su mi rezultati koje sam ponela bili stariji od mesec dana...




Rosita -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (20.4.2018 13:14:22)

Pa dobro, svi smo ovde dovoljno iskusni i ajde da kazem prosveceni da ne mislimo bukvalno decaci vs devojcice. Ali ja mislim, samo mislim, da statistocki cesce decki imaju grceve i td. Ne svako pojedinacno.
Ljiso, pa i toj situciji ok dohrana. Ali nije ok u ovoj sto navodi anck.
Ps a jeste primetili, kod opširne naše ljiše ode i tema opširno




Misha i Ljisha -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (20.4.2018 13:22:56)

[sm=smiley36.gif]cuti Rosita

Jess i ja bih se zalila na te stvari. Al eto mene ubolo oba puta da je sve ok. Toalet je bas nov novcat. Slavine se cakle. Sve funkcionise. Sve novo i uredno isto tako i sa D




isidora88 -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (20.4.2018 13:48:14)

Jess sve je renovirano, svako kupatilo je u funkciji, sve je novo, okreceno i u funkciji[sm=bravo.gif]
Ljiso uzivajte i bas mi je drago da si zadovoljna[sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (20.4.2018 13:56:36)

Hahahahah siroko nasiroko hahaha
Kod nas nije radio tus pa smo se svi tusirali u susednoj sobi, verujem da njima nije bilo drago sto im neko zvrji po sobi. Ne kazem da smo razmazene ali za dva dana ako je sve u redu idemo kucici pa se moze izdrzati. Bitnije mi je da su sestre i doktori ok vise nego da je sve kao u hotelu.




vonavoj -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (20.4.2018 14:16:36)

Vi bar imate kupatilo u sobi..nase sobe nemaju ni wc ni za tusiranje..nego je sve zajednicko[sm=smiley36.gif]i sve otvoreno..bez tus kabina[sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (20.4.2018 14:36:30)

Sad cemo dobiti packe 😂

Ljisho, javi kako ste se smestili kod kuce i jel malisa uziva sad u svojon kucici slobodici 😊




vonavoj -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (20.4.2018 15:20:04)

Necemo.ovo je njena tema[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (20.4.2018 15:50:39)

Hahaha bigami razvezale smo o svemu i svacemu hihihiii




Maraj -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (20.4.2018 16:06:13)

Gde je ljisa tu se pise nasiroko [sm=smiley36.gif]




lesli -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (20.4.2018 17:26:39)


IZVORNA PORUKA: Maraj

Gde je ljisa tu se pise nasiroko [sm=smiley36.gif]


Zato je chat tema skroz zamrla! [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (20.4.2018 17:56:38)

Chat se preselio ovde [sm=jezicek.gif]




minnica -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (20.4.2018 20:11:22)

Čestitam! [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (20.4.2018 21:57:34)

Lepo provedite prvu noc kod kuce ☺




Misha i Ljisha -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (21.4.2018 0:18:50)

tacno sam znala da ce deran da zeza nocu. Evo jos budna. Jojjj ala se namucio dok je prdeknuo. I isto kao kod Rosite sto kaze strcnuo i to je to.

Dunja odusevljena ali su pale i prve suze. Tata je bas ostar prema njoj. No to cu u adekvatnoj temi.[sm=smiley36.gif]

Ono sto je najbitnije SKAPIRAO je da treba da VUCE [sm=bravo.gif] i to tako sto sam mu dala dohranu na flasicu, napucao se. Prvo se izgubio isto samo vrh flasice, sav se umuljao imala sam problem da mu stavim flasicu u usta onda mozete zamisliti kolko nema pojma. I kad je skapirao naredni podoj bio ekstra. Meni je jako zao ali moje grudi ne mogu da se izmlazaju. [sm=smiley19.gif] ja nista ne izvucem, a jos ne ide u mlazevima kad ja stisnem dojku.

No naredni podoj cak mogu reci uspesan, bez dohrane a ovaj poslednji mu dadoh malo dohrane ali vidim ipak nije trebalo [sm=bravo.gif] nit je sve popio a i bljucnuo je. Znaci nadam se da je dohrana proslost.

Javljam sutra heheh...

Joj jadan ne zna sta ga je sve snaslo. Idem da se kupam. Ja operativna 100% Pravila sami proju za D i pravile smo modnu reviju danas, oblacila sam je u haljinice pa se setale i tako mazila sam je.

Sutra se vec javljam sefu na duznost [sm=smiley13.gif]
Ujutru dolazi patroSnazna [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (21.4.2018 6:36:41)

Spavao 5 i po sati[sm=bravo.gif] siskao samo u 6 i nisam dala dohranu. Jos cokce rukama ali mislim da se nasiskao. D moram da dam dorucak i spremim za izlet juhuu i onda on i ja 1 na 1 na svom terenu. Danas cemo da masteriramo siskanje.[sm=bravo.gif]




Maslacak15 -> RE: Porodila se Miša i Ljiša drugi put (21.4.2018 8:13:36)

ce da postujem komentar u temi o dojenju da ne edobijem packe...




vocicana -> RE: Porodila se Misa i Ljisa drugi put (23.4.2018 6:35:00)

Eto znala sam da sam propustila!
Ljiso, cesttam! Od srca. Pavle, dobro ti nama dosao, ljubimo vas drugariiii!!!![sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]