RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


vonavoj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 7:12:14)

Ispisem post i istekne sesija..a uvek kopiram.
Ljisha.isto sam kao i ti popakovala i ne treba vise.
Pari i ja sam u 31oj imala i imacu u 37oj..moram da da vidim kako stoji,koliki je..evo non stop se rotira..ali sam sama trazila..a mene je juce stomak i od jagoda boleo..




pari -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 7:20:04)

Ja cu danas traziti pa cemo videti...Doduse moja dr je na odmoru pa ce mi danas biti drugi dr ali cu ipak pitati. Sa M sam se porodila u 38.nedelji




Maraj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 7:40:45)

Jutro drage.
Von a mrezaste gace? Meni je i to obavezno za poneti.
Ja ustala gladna. Istrajala sam sinoc da ne veceravam pa sad pojedoh bananu. Al uvece mi kao i krene neka gorusica. A da l i zbog onog trckanja u wc , sinoc me opet zeludac mucio...




pari -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 7:43:26)

Treba zeludcu neko vreme da se oporavi...probaj sa laganijom hranom danas...




Misha i Ljisha -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 9:02:13)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Ispisem post i istekne sesija..a uvek kopiram.


[sm=smiley36.gif] sta da ti kazem mene voli rr. Hahhaha...

Dobro jutro trudnice moje. Znam kako vam je sa tim spavanjem.

mene su toliko puta gledali na UZ da sam ja pitala pa zar mora jos? [sm=jezicek.gif]




Maraj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 9:06:04)

Ja se topim [sm=smiley19.gif]
Toliko mi je vruce da hocu iz koze da iskocim. Skinula sam se samo u brus. Samo se prskam sa vodom...




milicicak -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 10:06:49)

Primila sam bocu i nisam plakala sad mogu da dobijem sladoled sto bi rekla mini buba [sm=smiley36.gif] napolju nije mnogo toplo, pirka neki vetric.
Kod nas u stanu je za duge rukave, srecom.
Opet sam se zeznula pa sam prosla pored Onkologije na putu do dz, strasno koliko tu ljudi ulazi i izlazi. Mada ni pored Tirsove nije bolje, svaki put se rastuzim. Drmaju me hormoni definitivno




Maraj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 11:42:02)

Mili moj stan je okrenut ka istoku. Tako da kako sunce izadjw nama je 100 stepeni u stanu. Evo stigla sam iz dz. Primila injekciju. Topim se. Opet sam u brusu pod klimom. Toliko mi je vruce u stanu. A i moji hormoni. Samo ja kukam da mi je vruce....




vonavoj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 13:34:58)

Isla sam do firme.pripremila obracun porodiljskog, predala sve..samo kad se porodim da javim da uzmu izvod iz maticne knjige rodjenih za bebu..
Ala sam se iznervirala i vise ne idem..dosao gazda i kao da sam non stop tu,usao i kao cao uradi mi to i to i nemoj da odes dok to ne zavrsis.a treba da ja napisem odluku o promeni direktora..ja nisam advokat..niti to znam..i da vidim u Apru sta sve treba..reko ali ja to ne znam..kaze nadji...
I nadjem na sajtu..odradim i rekla sam vise ne idem..ja sam na porodiljskom..
Isla sam posle na buvljak,kupila spavacicu za 700din i deci bebi dol i papucice..




pari -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 14:32:01)

Bila sam kod dr...kaze da je sve super...ctg dobar,radio mi i uz...oko 2700g je beba [sm=smiley1.gif] sve je dobro...kaze nece jos skoro...osim ako ne pukne vodenjak. Ali ja ne mislim da oni to bas mogu da procene i predvide...




vonavoj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 14:47:14)

Pari,super. Ej,pa mogu da vide po zrelosti posteljice..po kolicini vode,po polozaju bebe..nece ni moj skoro..jos mi kopa po rebrima..sad se opet rotirao[sm=jezicek.gif]




Maraj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 14:52:35)

Von pa bas bezveze. Jbg zna da si sposobna pa te koristi. Al jest bezobrazno od njega...
Ja idem 14.na uz. Ne znam kolika je beba. Nije je merila na poslednjem (vandrednom) uz jer sam isla zbog bolova. Inace meni se gospodjica ne odvaja od grlica. Samo mi rovari dole ili me udara u tom delu
Pari [sm=bravo.gif] za uz




vonavoj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 15:30:39)

Maraj.ne znam sta je gore..da li grlic ili rebra..
Bas mi je porastao stomak..tj.izasao na napred, ispupcen.




milicicak -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 16:32:51)

Von, bas je bezobrazan, dokle on misli da ti njemu zavrsavas sve poslove, strasno!
Maraj, i moj gospodin skace po grlicu, imam utisak da ce ispasti cim mao duze stojim. Mini buba zaspala, ne znam sta joj bi.




lesli -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 16:46:12)

Milicicak, je li bolje stomak danas? A obavezno da se cas_tis sto si bila hrabra [sm=smiley36.gif]

Pari, super za uz [sm=bravo.gif]

Ja sam se sinoc istopila. U jednom momentu sam se namerno otkrila skroz, sto inace ne radim i nastavila tako da spavam. Sada mi je podnosljivo...

Inace, da li jos neka od vas ima posteljicu na prednjem zidu? Da li potreban veci oprez kada je napred nego pozadi da se ne povredi stomak?
Mene sinoc mm da zagrli dok smo lezali i gledali tv, pritisne mi slucajno malo jace stomak i to stranu na kojoj je posteljica. Htela sam ga ubiti [sm=smiley22.gif] Posle sam se smirila kad sam videla da se ne desava nista vanredno - nema krvarenja, nekih neuobicajnih bolova itd.

Vonavoj, za tvog sefa stvarno nemam komentar. Bar ne pristojan... [sm=smiley35.gif]

Smesko, kako si nam ti danas? Jesi li se malo smirila?




vonavoj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 17:02:21)

Lesli.posteljica nema veze gde je...mislim,ne moze te povrediti kako god da je. Samo ima veze valjda sa osecajem bebe..kako je osetis.
Nema reci za mog gazdu..kreten.sta on sebi dozvoli..mm mi rekao trebala si samo da izadjes..ali se nisam snasla,jer sam previse neiskvarena..da kazem glupa.




lesli -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 17:44:53)

Mislila sam da moze lakse doci do odlubljivanja posteljice ili tako neceg ako je na prednjem zidu, jer je ipak blize spolja. Kada je kod ledja ipak je kicma stiti...
Ali da primetila sam da uglavnom ne oset_im kad udara u tu stranu stomaka gde je posteljica. Ili i ako oset_im, cesto se zapitam da li je to ona ili su gasovi [sm=smiley36.gif]

A za ovo za sefa, trebalal si. Ali razumem i da te je zatekao u tom trenutku i da se nisi snasla.
Meni se to ponekad desva kad su ljudi tako drski, da se ne snadjem u tom trenutku da ih "oduvam" pa se kajem posle




milicicak -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 18:49:56)

Lesli, nije bitno da li je posteljica na prednjem ili zadnjem zidu (a moze i da set_a) bitno je da nije blizu grlica i da ga ne prekriva. Meni je danas stomak super, rade inekcije, hvala sto pitas. Juce je bilo hmmm, zabavno. Potrefilo mi se super sa terminom primanja inekcija, taman sam maksimalno pokrivena dok je mm na putu.
Pari, super za uz [sm=bravo.gif]
Mini buba na engleskom pa cu da je cas_t cokoladnim sendvicima za veceru, taman da popije i svoju dozu mleka danas




lesli -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 19:13:37)


IZVORNA PORUKA: milicicak

Lesli, nije bitno da li je posteljica na prednjem ili zadnjem zidu (a moze i da set_a) bitno je da nije blizu grlica i da ga ne prekriva. Meni je danas stomak super, rade inekcije, hvala sto pitas. Juce je bilo hmmm, zabavno. Potrefilo mi se super sa terminom primanja inekcija, taman sam maksimalno pokrivena dok je mm na putu.
Pari, super za uz [sm=bravo.gif]
Mini buba na engleskom pa cu da je cas_t cokoladnim sendvicima za veceru, taman da popije i svoju dozu mleka danas


Ne, ne prekriva. Joj bas sam se strecnula jer je stisnuo tacno tu stranu, a jos je ona kao za inat poprilicno mirna juce i danas.

Super za stomak [sm=bravo.gif]
Ja sutra idem po svoju bocu. [sm=bravo.gif] Trebalo bi oko 4 izjutra [sm=smiley36.gif] ali mislim da moze to koji sat da se prolongira... [sm=smiley1.gif]

A sebe da castis za danasnju hrabrost? [sm=jezicek.gif]





milicicak -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 19:15:59)

Pojela sam dva sladoleda danas, dosta :D




lesli -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 20:15:42)

Na koliko dana primas? 5?
Cini mi se da cemo ti i ja da se navucemo na progesteron. Ima da kriziramo kad nas skinu sa njega [sm=smiley36.gif]

Zene imate preporuku za neki dobar film?




Maraj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 20:51:32)

Drage pomagajte sad i meni! Mili jel se ti razumes....
Vec par dana me boli dole. Na usni. Pipkam s vremena na vreme , ne osecam nista. Sve sam u tripu mozda je neka bubuljica/čir. I danas uzmem ogledalo da vidim, kad nesto cudno dole. Na velikoj usni mi izaslo u nivou koze je ali se vidi kao crevo tj kao okrugla pertla velicine oko 3-4 cm. Ne znam sta je. Bolucka me kad hodam. Valjda se trlja o drugu usnu. I kad sd brisem posle piskenja ga oset_im. Ovako ne. Istripovala sam se da nisu kondilomi. Gledam na netu slike. Oni su izolovani ; bas kao bradavice. Ovo meni je ucelo bas kao okrugla pertla velicine do 4cm. Nije bas ni malo. Bas se smorih sada. Valjda nije nista virusno. Ne znam sta bi moglo da bude. Nikad do sad nisam imala promene na usnama [sm=zmeden.gif]

Zaboravih da napisem
Namazala sam pavlovicevu. Da l bi smela sudokrem? Ili sta uopste smem da mazem? Kod gin idem tek 14.




vonavoj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 21:15:00)

Maraj.jesi se depilirala? Meni je flogocid lek za sve to! Zakon!




Maraj -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 21:16:16)

Nisam von. Ovo je bas na samom vrhu gornje usne
Ne znam kako da opisem. Bas ka sredini gde pocinju male usne.




Misha i Ljisha -> RE: Trudnice 1-42 nedelja 05/18 [chat] (4.5.2018 21:18:08)

urasla dlaka?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>