RE: Upala i operacija slepog creva (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca >> Zdravlje deteta



Poruka


Ivanka 75 -> RE: Upala i operacija slepog creva (22.2.2021 23:23:25)

Jel ne moze da se ispravi? 





Milena18 -> RE: Upala i operacija slepog creva (22.2.2021 23:28:33)

Mati, ja bih ga odvela da mu urade ultrazvuk. Možda i nije to, ali za svaki slučaj. Zaboli li ga na pritisak? Mada, mene nije bolelo to mesto na pritisak, a bilo mi je upaljeno. 




mati -> RE: Upala i operacija slepog creva (22.2.2021 23:32:03)

Ne boli ga kad se ispravi, ali boli kad savije desnu nogu. On mi je sav svilen ne da da ga pipnem. Najvise neće kod dr jer su "grubi". Jednom su mu tako pritiskali ceo stomak.
T je 36.0
A pokušala sam ono da pritisnem naglo levu stranu i pustim, nije ga zabolelo. Mada nisam bas ni ja pritisla jako, koliko on dozvoli.




Ivanka 75 -> RE: Upala i operacija slepog creva (22.2.2021 23:56:31)

Moda mu se ide u wc? Gasovi? 





anuska1313 -> RE: Upala i operacija slepog creva (23.2.2021 0:08:58)

Svakako ga odvetite na pregled, ultrazvuk





Milena18 -> RE: Upala i operacija slepog creva (23.2.2021 6:47:22)

Mati, kako ste ? Je l'' se smirilo? 





mati -> RE: Upala i operacija slepog creva (23.2.2021 7:24:15)

Uspavao se, nisu ga budili bolovi. Sad sam zvala, kaže boli ga ali baš malo, mada još leži, nije ustajao. Videću da izadjem sa posla da ga vodim kod dr.
Svakako nisam spavala cele noći.




mati -> RE: Upala i operacija slepog creva (23.2.2021 10:48:15)

Čekamo rezultat ks. Dr kaze da je jedno od najnezahvalnijh dijagnoza slepo crevo...




Milena18 -> RE: Upala i operacija slepog creva (23.2.2021 11:01:30)

Javi šta se dešava, Mati.
A jeste tako što se dijagnoze tiče. Ja sam bila 12 sati u Urgentnom centru pre nego što su utvrdili da je u pitanju slepo crevo. Doduše, imala sam vrlo nespecifične simptome, nije me uopšte bolelo tu gde njega boli.




mati -> RE: Upala i operacija slepog creva (23.2.2021 11:06:03)

Njega već sad slabije boli. Do sada smo šetali. Dečko jede kolač i pije coca colu. Ništa mu ne smeta. Na poslu me naplasili. Možda ga ne bi ni vodila kod dr. Videćemo.. Svilen mi je on...
Ne znam samo da li će tražiti i uz ako je ks dobra? Ili se kroz ks vidi sve što je njima potrebno?




Ana RR -> RE: Upala i operacija slepog creva (23.2.2021 11:15:43)

Mati, tek sada vidim... javljaj kako je.




Sanjica26 RR -> RE: Upala i operacija slepog creva (23.2.2021 11:47:43)



IZVORNA PORUKA: mati

Njega već sad slabije boli. Do sada smo šetali. Dečko jede kolač i pije coca colu. Ništa mu ne smeta. Na poslu me naplasili. Možda ga ne bi ni vodila kod dr. Videćemo.. Svilen mi je on...
Ne znam samo da li će tražiti i uz ako je ks dobra? Ili se kroz ks vidi sve što je njima potrebno?



Mati, a da promeni malo ishranu? Ne znam koliko cesto pije koka kolu, ali probaj da izbegavate jedno vreme. Secam se skoro kad je seka bila na Zlatiboru, cerku je užasno boleo stomak. Mislili su da je slepo crevo. Odvela je na institut i nista. Bilo je od suve hrane. Tamo nisu jeli corbasto, a njoj je tako reagovao organizam. 
Prati situaciju. 




Milena18 -> RE: Upala i operacija slepog creva (24.2.2021 9:21:58)

Mati, šta je bilo na kraju? 





mati -> RE: Upala i operacija slepog creva (24.2.2021 9:37:43)

Sanjiće, on baš sve jede... Ne pravi problem za hranu uopšte. Za Coca colu, ne znam. Stalno prepričavamo kako ga je dr "zapojila" coca- colom kad je bio beba. Imao je proliv, i rekla danm je samo kašičicu cole i odmah prolazi... Ja iznenađena, ali tako je bilo...
Milena ok mu je KS, malo je uvećan PLT, ali to nema veze sa onim što je njoj bilo bitno za slepo crevo. Samo kaze da to može da bude naznaka za početak nekog virusa pa da ne ide par dana u školu.
Svakako je rekla da pratimo, jer ona kaže da za slepo crevo nema poverenja u dijanostiku bilo koje vrste.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]