RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 0:13:06)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ljiso, ova jeste stroga, ali im je i namenski ona.. Nije mnogo mlada i strozija je, al kazu da je ovako super... Nama treba takva ;)
A za tu decu, bacaj petarde cim izadju napolje ili ih plasi necim šŸ˜‚

Hahah cuti mm ih naplasio sa Sendi pa sam jos pored P njakatora morala da izlazim napolje da vezujem Sendi ili da ga svaki put ispratim napolje i unutra [sm=zz_banghead.gif]
Ma... nemam reci vise za njih
Gagana vratice se u kolosek do oktobra [sm=smiley36.gif] iz mog iskustva kao nastavnika tek tamo negde sredinom oktobra shvate da su u sosu hahaha deca ko deca. Sad se smejem a kad moja krene cupacu kosu s glave




Milena18 -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 6:27:23)

Dobro jutro!
Srećan polazak u Å”kolu/vrtić svima koji danas kreću.
I mm danas počinje nova Å”kolska godina. Ima jedan čas, naradiće se [sm=smiley36.gif]
Spremih se za posao, sad čekam joŔ par minuta pa da budim M.




mama Jo -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 7:20:20)

Dobro jutro šŸ˜ŠMame, jeste spremne za veliki dan - vrtic, skola, obaveze šŸ˜ŠKrece... neka je srecno svima!!




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 7:25:16)

Dobro jutro.  Ovde kisa.  Propade priredba na otvorenom.  T smo probudili.  Sad da doruckuje,  pa da je vodi mm. Ova mala lezi u nasem krevetu. 




bikicaV -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 7:32:32)

Dobro jutro. Srecan polazak u vrtic, skolu svoj deci.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 7:42:50)

dobro jutro
Kod nas dan poceo neocekivano. Mm se uspavao za posao i onda je on sad evo odvezao D u vrtic. Ona sva srecna sto je predskolac kaze :NEMA VISE SPAVANJA!!!
Jako mi je slatka, i super mi je sto za prvi dan nije obukla haljinu [sm=smiley36.gif] posto se kladim da su sve ostale devojcice obukle. Ona je u kosulji i farkama i jedino je stavila neku ogrlicu. Kaze mm da nam je dete bas u pank fazonu [sm=jezicek.gif]
P se evo zanima preko puta mene dok ja pijem kafu. Dokle ce to potrajati nemam pojma. Icicemo on i ja posle do prodavnice. Ce ga strpam u maramu jer je gladno. Necu ni da se bakcem sa kolicima.

srecno svima danas[sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 8:00:51)

Jutro mame
Ala je "zivo" napolju [sm=smiley1.gif]
Dece koliko hoces [sm=smiley1.gif] gledam kroz prozor...bas subse umigoljili i roditelji i deca

Srecno prvacima [sm=bravo.gif]
Joj i moje dete za koji dan prvi put krece u vrtic [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 8:03:50)

Ljiso, sta fali haljinicama? Moje vole da oblace haljinice. I ja ih stalno oblacim. Nismo bas cesti u vrticu sa haljinicima, jer tamo treba da im bude zgodno da sednu. Ali ako je neka posebna prilika vole da obuku.
Ogrlice ne stavljaju. To ne vole. Ponekad Sofi stavi narukvicu ali to samo ako je super raspolozena.
Ovi dvoje odose. Sofi se inhalira, pa cu da je vratim u krevet. Mozda se i ja vratim u krevet.[sm=smiley36.gif]
Barem jos malo, pa posle da se sredjujem za skolu. Mislim da cu sad da obucem pantalone zbog kise[sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 8:11:17)

Deca razvezena,M spava..J u haljini,kao i uvek,i zimi i leti.a T nije htela,kaze pada kisa,pametnica.Sestra mi odvela T u skolu,i ona ima prvi cas. Koja privilegija kad ti tetka radi u istoj skoli.šŸ˜‚Srecno svima danas! Steta sto pada kisa..




mama Jo -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 8:13:01)

I kod nas nesto oblacno, ali jos ne pada... nego ja nikako da poverujem da je stigao septembar, juuuu, malo me plasi ta brzina kojom vreme prolazi...
Odo da jedem, pocela sam kafu da pijem na gladan stomak sad me evo zrludac boli




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 8:15:34)

Dobro jutro.
Sanjice pusti Ljisu, vidis da je pomeŔala batketa i D [sm=jezicek.gif]
Ljiso i Stefan se uspavao[sm=smiley36.gif] ne znam da li nije dobro namestio alarm ili ga nije cuo. Nije zakasnio u skolu, al nije ni doruckovao kuci.
Srecan polazak u skolu i vrtice. Skolarci da nam ne zadaju brige sa ucenjem, a ovi vrticki da ne sekiraju mame i lepo prihvate vrtic.




mama Jo -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 8:19:35)

Hehehe, tako je  Ivana, neka bude tako svima šŸ˜Š




pari -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 8:24:09)

Srecno svima! Da bude ovo lep septembar!
Meni mm dosao pa mi sad lakse :)




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 8:29:45)

Roditelji sijaju od srece [sm=smiley36.gif] sto je prvi dan skole

Sanjice ma ne fali nista i moja rado nosi, nego me iznenadila otkud to da nije trazila za prvi dan da bude smizla u haljinici[sm=jezicek.gif]. Inace ja volim da je vidim i u suknji i u haljinici, ali isto ne pustam preterano jer treba da joj je udobno i da moze svuda da sedne. A mm mrzi haljinice i suknjice njega to izludjuje. Tako da nam je tata jos "ponosniji" sto je ona u farkama ahhaha

Batketa sam strpala u maramu i otisli do prodavnice i eno spustila ga na krevet spava. Valjda ce malo duze spavati




vonavoj -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 8:31:12)



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Dobro jutro.
Sanjice pusti Ljisu, vidis da je pomeÅ”ala batketa i D [sm=jezicek.gif] 


Idi bre Ivana!šŸ˜‚Ja pijem kafu,super je krenula ova skolska godina,mali spavka,samo neka nam budr takva organizacija uvek.




Maraj -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 8:57:54)

E vi ste sou
Jos se i nasmejah
Moja S kao ljisin P. Ok spava nocu al pred zoru ne moze da se isprducka pa stenje jauce.... evo sad sisa . Valjda ce zaspati. Nisam stigla ni da se obučem...
Nego S mi izgleda ima problematicniju kozu. Pored osipa po kozi. Koji se cas pojavi cas izgubi. Teme glave pocelo da joj se ljusti. A ima crnu kosicu pa kad razgrnem kosu bas vidim...pa skoro kao perut izgleda. Ne znam gde da pitam u kojoj temi, cime da joj tretiram teme...imam utisak, kako joj se koza "cistila" kad se rodila, pa su joj se stopala ljustila, tako sad koza glave
Pocela sam da je kupam tj perem kosu bez sapuna. Samo voda




Maraj -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 9:02:26)

[img]https://s8.postimg.cc/dqh3bfx0x/20180903_085919.jpg[/img]

Evo, jel vidite ispod kose ovo perutanje. ... sta da radim sa time? Da l da mazem nesto




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 9:08:32)

Ivana, uspavao se Stefan?  Nije ni cudo kad je bio raspust.  I ja sam malo zadremala.  I Sofi pored mene.  Moram je buditi cim se spremim.  Mora da ide sa mm na priredbu.  On se ganja po lekarima. Uopste mu nije bolje. Vec mesec dana kaslje.  Sad je hteo kod privatnika pulmologa.  I kod njega moze tek u sredu.  Ovo je stvarno ludnica.  Bas me brine. 




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 9:16:57)

Maraj, meni je to za temu o temenjaci
Klik
Sanjice, on se sinoc sa drugom dogovorio da sede zajedno i to u poslednjoj klupi [sm=hudicek1.gif] pa je rekao da ce ustati jutros u sest, verovatno da mu neko ne zauzme klupu šŸ˜‚




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 9:19:27)

Sigurno mu je neko vec zauzeo.  :D 




Ana RR -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 9:27:48)

LjiŔo, ja volim devojčice u takvom fazonu [sm=bravo.gif] lako je nositi hajinicu ali sjajno je kada dete od malena ima svoj stil [sm=bravo.gif]

Srećan polazak u Å”kolu svim đacima a i roditeljima [sm=bravo.gif] moje dete uskoro treba da se vrati, otiÅ”ao je mm po njega. Mogli smo i sesti negde na kafu i sačekati ga haha. Nisu ni rančeve nosili, samo pernice. A posle podne imamo roditeljski.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 9:31:10)

Moja se vratila odavno..samo jedan cas su imali..a sutra vec knjige nose.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 9:47:01)

Mi nemamo knjige, tek danas na roditeljskom će nam reći koje knjige će koristiti pa onda da poručimo.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 10:04:49)

Nama su okacili spisak na skoli,pa sam narucila..mada dosta je tek u petak preko skole porucilo...ali ko ima da ponese.Novi logos knjige su sve.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 09/18 [ chat] (3.9.2018 10:15:22)

Da, to zavisi od skole, pisale smo vec negde. Ni mi u prvom razredu nismo imali knjige, tek nam na roditeljskom dali spisak.
Posle su nam uvek u martu davali spisak i ko hoce preko skole da kupi. Stefan ce da dobije neke danas.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>