RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> O portalu



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 11:38:21)

Stize,  ako, kliknes na ovu opciju
[img]https://s22.postimg.cc/wtjjgavep/Screenshot_2018-09-01-11-34-59.png[/img]






IvanaSK RR -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 11:43:40)

Kako god. Ni ne interesuje me mnogo, iskreno.Razocarana sam do krajnjih granica tako da mi ni to mnogo ne znaci. Bice uvek ljudi kojima je ok i pisace, naravno. 




IvanaSK RR -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 11:48:17)

[img]https://s22.postimg.cc/xznjeojkt/Screenshot_20180901-114550.jpg[/img]Ovo se cesto pokazuje kad se klikne na opciju Forum




Sanjica26 RR -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 12:03:21)

Meni nije do sada nijednom.




Misha i Ljisha -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 12:06:44)

Ja sam cesto na kompu. Ali iskreno sa P u rrukama cesce ulazim sa telefona na brzaka sto se kaze i razumem ivanu. Mislim da ova "beta verzija" mora podhitno na popravku. Aktivne debate da budu vidljive bas iz razloga koje je navela Maslacak. I opcija za pp. Ostali su finese avatari i smajliji i td




Tiziana -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 12:09:04)

Ovo ocajno izgleda. Nepregledno je. 




Misha i Ljisha -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 12:25:15)

Evo ja sam namestila na tel staru verziju[sm=bravo.gif] imam smajlice juhuu (znam da je to najmanje bitno ali mene bas obradovalo)[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 12:28:47)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Evo ja sam namestila na tel staru verziju[sm=bravo.gif] imam smajlice juhuu (znam da je to najmanje bitno ali mene bas obradovalo)[sm=smiley36.gif]

E hvala dragom Bogu i Ljisi, vratila mi se moja RR[sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 12:35:42)

[sm=smiley31.gif]




buba m -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 12:52:20)

Kako ja da namestim? Ovo je katastrofa. Sve nepregledno i ne snalazim se uopšte.




Maslacak15 -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 12:59:52)

Neznam Koji Browser koristite. Na chromu kad kliknete Gore desno da aktivirate dropdown meni (tri vertikalne tackice) ima opcija Desktop verzija. Pa kliknete na to i resen Problem.[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




Rosita -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 13:00:07)



IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Evo ja sam namestila na tel staru verziju[sm=bravo.gif] imam smajlice juhuu (znam da je to najmanje bitno ali mene bas obradovalo)[sm=smiley36.gif]


Kako?Meni je sve po starom, spisak tema ok. Kako i ostalo da bude po starom?




Rosita -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 13:02:07)

E uradih ovo sto je maslacak rekla, nemam chrome vec brave. Super.




IvanaSK RR -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 13:02:23)

Evo Maslacak objasni [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 13:05:07)

Ima pretrazivac u novon mobilnoj verziji. Mislim da je neko pitao. Nasla sam. 




Rosita -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 13:11:37)

Kad bude naših avatara, preglednosti, uredjivanja poruka i td. rado ću opet aktivirati mobilnu verziju.




IvanaSK RR -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 13:13:31)


IZVORNA PORUKA: Rosita

Kad bude naših avatara, preglednosti, uredjivanja poruka i td. rado ću opet aktivirati mobilnu verziju.

Potpisujem!




Maslacak15 -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 13:14:55)

Jedino Sto morate da obratite paznju Sto kad to aktivirate U Browser u on to pamti za sve sajtove Sto onda moze da Vam smeta kad surfujete. Neke mobilne verzije Su ipak zvodnije. Ili kad udjete na rr set_ite se da svaki Put kliknete Gore desno i kad zabrsite promenite. Kao logout




IvanaSK RR -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 13:19:07)

Maslacak, iz nekog razloga meni ne pamti. Moram opet stiklirati kad ulazim na rr. Verovatno mi je tako u podešavanjima.




Maraj -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 16:41:33)

Pa ja nemam tu opciju da vrqtim na staro 😆Sta ce nam i ova mobilna verzija ako svi vracamo na staro.Evo ja sam ostala u ovoj temi i sta sad kad hocu u neku drugu temu Nema mi sa strane aktivnih tema A to mi bas znaci.Sto kaze maslacak kako da vidim sta je "aktuelno" , gde su mame pisale. Ne mogu da idem od teme do teme i preturam je li ko sta tu pisao...




Misha i Ljisha -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 16:53:13)

Maraj moras imati tu opciju. Koji pretrazivac koristis? Ja sam podesila i na iphone-u i na lg-u




Maraj -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 17:43:18)

Podesila [sm=sloncek.gif]
Opet kazem, cemu ova nova verzija za mob kad se svi vracamo na staro.
Verujem da ce da unaprede ove nedostatke pa da mozemo da predjemo na mob verziju. Ja rr koristim iskljucivo sa mob. Komp i ne palim




lesli -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 18:14:30)

Ja se vratih na desktop verziju. Mobilna je skroooooz neupotrebljiva.
Inace, mrzim promene UI-a, a narocito kad su na gore...




Misha i Ljisha -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 19:55:38)

Ja u principu volim optimizaciju. Tj kad mi na tel lepo iskoci verzija za tel. A ne da moram ekran levo desno da pomeram da bih sve videla.vec samo da skrolujem dole gore. U principu ima jos posla. Tako je to uvek. Sef i ja smo se mucili oko iste stvari. Njemu je naravno jos bitnije jer je biznis u pitanju i sve je moralo da funkcionise. Realno reklame su stavljene na vidno mesto bez da smetaju npr kao ranije. Zo je eto pohvala. Aktivne debate i avatari bar da se vide. Nije dovoljno pregledno ko je napisao prethodni komentar. Bice to ok nakon par popravki




Anck Su Nmaun -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 22:09:59)

Sta uradiste od RR  ( 😣) No me gusta ovo!  Ne udjem svaki put sa namerom da kuckam al kad vidim aktivne teme nesto me zainteresuje pa se prikljucim ovako....




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>