Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> O portalu



Poruka


marketing RR -> Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (31.8.2018 16:43:18)

Dragi Ringerajci,

U susret novom školskom početku, od 1.9.2018. naša Ringeraja.rs startuje u novom ruhu preko mobilnih uređaja!

Ringeraja je konačno postala mobile friendly sajt: privedena kraju, mobilna verzija sajta će ubuduće korisnicima pružiti maksimalnu lakoću i korišćenje naših sadržaja. Isprobajte na svojim telefonima našu novu verziju sajta, koja će vam omogućiti lakše praćenje sadržaja koje ste i do sada pratili, bilo da prekraćujete vreme dok nunate bebu, tražite neke korisne informacije, ili jednostavno uživate ćaskajući u temama našeg foruma.


Pročitajte više >>>

[img]https://i.imgur.com/fefmlRr.jpg[/img]


Kako bismo što pre dobili povratni odgovor o tome kako vam se dopada, da li ispunjava vaša očekivanja, molimo vas da nam sva svoja zapažanja i sugestije preneset_e i pišete u ovoj temi!


Nadamo se da ste i da ćete biti zadovoljni ovim što smo za vas pripremili. Dugo nam je trebalo, priznajemo, da smislimo šta je najbolje za poset_ioce, a kao rezultat toga sada imamo, verujemo, dobru mobilnu verziju sajta koji će nam omogućiti još lepše druženje!


Vaš Ringeraja tim!




lesica -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (31.8.2018 16:47:13)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Od sutra!




IvanaSK RR -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (31.8.2018 16:56:21)

E hvala Bogu [sm=smiley36.gif]
Jel mogu da pisem i ako mi se nesto ne bude svidelo? [sm=smiley36.gif]




lesica -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (31.8.2018 17:01:20)

Pohvale, kritike, sugestije...

Ma dopašće se svima [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (31.8.2018 17:10:41)

Ono sto smo dugo cekali[sm=bravo.gif]




Maraj -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (31.8.2018 17:14:20)

Oooo super[sm=bravo.gif]
Od kada, sam cekala na ovo... mislim da sam i kukala tamo u temi [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (31.8.2018 17:22:38)

Mislim da smo svi kukali [sm=smiley36.gif]
Jel kao aplikacija ili samo mobilna verzija?




Sanjica26 RR -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (31.8.2018 17:25:03)

Mobilna verzija.




IvanaSK RR -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (31.8.2018 17:26:31)

Znaci bas kao sto pise [sm=smiley36.gif]




gagana83 -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (31.8.2018 17:55:29)

Ooo bravo!




mama Jo -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (31.8.2018 18:04:03)

Svaka vam cast stvarno [sm=bravo.gif]




vonavoj -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (31.8.2018 22:33:58)

Jeeej!




kalinammm -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (31.8.2018 23:59:57)

odlicno




bojana92 -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 0:03:18)

Sjajno :) Bravo RR :)




Sanjica26 RR -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 0:16:05)

Samo da isprobam kako je sa novom verzijom.  :)




lesli -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 7:10:44)

Ne znam da li nema ili ja samo ne vidim opciju za editovanje posta?




mama Jo -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 7:13:32)

Ja se nesto bas pogubila od jutros.... nadam se da cu se brzo navici. 




Misha i Ljisha -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 7:18:13)

Izgleda fino. Ne vidim opciju aktivne teme. 
Boja je drugacija. Verovatno namerno al upalo mi u oci nije ista nijansa crvene.I gde su smajlici? :)




mama Jo -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 7:25:16)

Hehehehe 😊Meni je, takodje, izgled jako lep.Za smajlice sam takodje htela da pitam?Lesli spomenu eeit post - ni to ne vidim gde je?
Prvi utisak - iskreno cini mi se da je deo za forume bio pregledniji i laksi za snalazenje u prosloj verziji... Poslednjih 50 aktivnih tema, novootvorene teme. To mi je bilo bolje.




mama Jo -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 7:27:23)

Ne znam ni gde je deo Moja ringeraja.... kako da posaljem nekome poruku?




Misha i Ljisha -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 7:40:43)

Ja sad bas to pokusavam mama jo. Klikam na tebe al ne ide heheh... Gore u levom uglu vidim svoj nik i samo opciju odjava




Misha i Ljisha -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 7:43:37)

Mama jo poslala sam ti pp. Ali sa stare verzije :) vidi da li ti je negde nesto iskocilo




mama Jo -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 7:55:47)

Evo na novoj verziji mi nista nije iskocilo, ne vidim nigde obavestenje da imam pp.
Najiskrenije, cini mi se da je stara verzija bila mnogo detaljnije odradjena. 
Ne mogu da vidim ni ticker od ostalih korisnika. Sad kad sam citala razgovore mama, bas bih da vidim koliko ima godina Sanjicina mala sto ima terapiju, i nigde ne mogu da vidim ticker. Na staroj opciji je to bilo za cas.
Takodje, na storoj opciji cim udjes u RR na prvoj strani je sve bilo pregledno - tekstovi, sa strane  aktivne i nove debate, gore pretrazivac...Sad moram da skrolujem da bih dosla do tema za forume.I nema opcije nove teme, sad hocu da pisem u forum Septembarski bar - moram da kucam taj forum u pretrazivac, ili da idem svi forumi pa da ga nadjem...Takodje, sad u novoj verziji nigde ne vidim opciju C kuhinja?




Misha i Ljisha -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 8:02:30)

Rr lite :) kao fb lite. Polako doradjivace oni ovu verziji. Verujem da ovu verziju nije pravila rr mama heheh..




mama Jo -> RE: Nova mobilna verzija sajta Ringeraja.rs (1.9.2018 8:08:26)

Ma da, naravno, ali receno nam je gore da stavljamo svoje utiske pa ja odma'' oplela sta sve primecujem... hehehe, uvek sam bila streber, odmah odgovaram na zadatke 😂😂Rano jutro je, javljace se ovih dana i ostali pa cemo videti i sta drugi kazu.




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>