RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Dadadespotbukvic -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (8.10.2018 10:16:07)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Filadendronka -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (8.10.2018 10:22:42)

Teudnice i mame, nova sam ovde. Da li je i ova nagradna igra "nametaljka" kao i vecina nagradnih igara? 😈 Gledam rezultate i neki su skoro 2000, pa za ime sveta bas mi deluje nerealno. Ja celo jutro od ranih sati citam forum i tekstove i bas sporo ide skupljanje ikonica.... 




mozza -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (8.10.2018 10:38:01)


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Teudnice i mame, nova sam ovde. Da li je i ova nagradna igra "nametaljka" kao i vecina nagradnih igara? 😈 Gledam rezultate i neki su skoro 2000, pa za ime sveta bas mi deluje nerealno. Ja celo jutro od ranih sati citam forum i tekstove i bas sporo ide skupljanje ikonica.... 



Ja sam takodje nova i ne znam kako ovo ide, sta treba da radim,
Kuckam na poslu pa ako nesto nisam procitala to je zbog posla [sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (8.10.2018 10:55:04)

Namjestaljka nije sigurno,na rr nema toga.
Neke zene za vrijeme nagradnih samo klikcu na ikonice.Ne pisu i ne citaju. Samo ganjanje ikonica




IvanaSK RR -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (8.10.2018 11:36:35)

Da li je namestaljka nek kazu clanovi koji samo igraju nagradne igre i ne koriste forum za pisanje [sm=smiley1.gif]
U toku ovakve nagrade nema mnogo citanja i pisanja, samo se klikcu ikonice, ne spava se, ne jede se... [sm=smiley36.gif]
Ljiso, nisi kliknula na specijalnu, jos uvek je niko nije pronasao.




Filadendronka -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (8.10.2018 12:08:50)

Aha, pa lepo onda da stvarno neko nesto i osvoji. Malo je bzv onda samo "kliktanje" bez svrhe, osim te nagrade. Ali dobro, neko ne voli da cita, a ja ne mogu da se odvojim od tekstova. 😁




mama ivane -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (8.10.2018 13:11:41)

Nasa omiljena hrana LINO[sm=bravo.gif]




IvanaSK RR -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (8.10.2018 14:26:38)


IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Aha, pa lepo onda da stvarno neko nesto i osvoji. Malo je bzv onda samo "kliktanje" bez svrhe, osim te nagrade. Ali dobro, neko ne voli da cita, a ja ne mogu da se odvojim od tekstova. 😁

Razumem te, to mi se cesto dešavalo kad sam igrala ovakve nagradne igre [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (8.10.2018 14:29:38)

Bas je lepa igrica,nagrade prelepe [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Igrajte zene [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (8.10.2018 14:59:29)

Ja sam samo jednom osvojila dnevnu kad su ikonice bile i to sam bukvalno skupljala od 00:24h, mama mi je u krevet donosila casu vode nisam se odvojila od racunara, oslepela sam i dehidrirala taj dan [sm=smiley36.gif]
Sledeci put sam probala isto ali koliko je konkurencija uspevala za minut da skupi to je stvarno bilo nerealno.
Ja stvarno verujem da nema namestaljke, prosli put su i bili sankcionisani pojedinci... e, sad kako koji dan te ,,potrefi", ko igra i koliko brz komp imas.




vonavoj -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (8.10.2018 15:47:48)



IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

[sm=smiley36.gif] hmmm mozda sam i kliknula na njega a ne znam[sm=jezicek.gif]


Sigurno!I devojke nema namestaljki, samo mora da se klikce..meni je nemogice,ali nije nerealno.




Coconut -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (8.10.2018 21:20:44)

U kojim slucajevima se sankcionisu pojedinci?Jedno vreme dok sam igrala sam pratila koliko napreduju ostali paralelno samnom i totalno je nerealno da neko skupi toliko bodova u tom periodu ma kako brz internet imao.Jedino na prevaru ili vise njih igra pod istim nickom na vise uredjaja.




Misha i Ljisha -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (8.10.2018 21:26:35)

udjes u temu koja ima stoo strana i samo vrtis od pocetka do kraja, isto tako otvoris jedno desetak tabova i samo klikces. Verujem da je do brzine prstica i neta tj kompa. Ali meni je ovo totalna ludost. [sm=smiley36.gif] mislim ja ne znam ko jos ima toliko vremena. Ok ko ima stariju decu da im mozda telefona da klikcu sa tela i sl. Imam ja i 3 telefona i dva kompa ali nisam hobotnica[sm=smiley36.gif] plus iskreno ok super su nagrade ali def nije vredno tolike gnjavaze. Brate mili oticiu sutra do prodvnice da probam lino gold[sm=jezicek.gif]




Dora89 -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (9.10.2018 20:29:23)

Ne znam kako se utvrdi ko "vara", ali kad je prošli put bila organizovana nagradna igra sa ovakvim pravilima, sponzori su bili "Wow" igračke, pri proglašenju dobitnika nagrada jednostavno su zaobišli sve te naloge koji su u rekordnom roku stekli nenormalan broj bodova, bukvalno kao da ih nema na listama, tako da su nagrade svi zasluženo dobili. To mi je preporuka da se uključim i u ovu igru.




Maraj -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (9.10.2018 20:51:06)


IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Brate mili oticiu sutra do prodvnice da probam lino gold[sm=jezicek.gif]


[sm=smiley36.gif] ljiso ti si piš, majke mi [sm=smiley36.gif]
Ni ja nisam znala da postoji lino lada gold. Vec sam obavestila mm da mi kupi. On guglao, kaze da ima veci %lesnika




Filadendronka -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (9.10.2018 21:02:12)

Ja skoro ceo dan igram na smenu sa muzem. Nudi mi da kupi 4 dnevne nagrade samo da se ova agonija zavrsi. 😂😂😂




Dora89 -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (10.10.2018 18:33:50)

Realno, nagrade možemo i sami da kupimo, ali čarolija je u igranju! 😉




bojana92 -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (10.10.2018 18:36:02)

Tacno [sm=smiley1.gif]




MimaKos -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (11.10.2018 10:42:24)

Super je ovo :) sa sam vec neko vreme na RR ali mi je ovo prva ovakva na klik nagradna igra :) taman dok malecki prohodava i vere se po meni, ja na telefonu pored njega i  klikcem :) nije namesteno 100 %, nijedna nagradna igra na RR, provereno!




bojana92 -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (11.10.2018 16:06:54)

Obozavam ovakve igre.Dobijala sam nekoliko puta na ovakvim igrama.Nije prevara. :)




mama Jo -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (11.10.2018 16:34:26)

Samo napred 😊
Ovoga puta samo navijam [sm=bravo.gif]




Coconut -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (12.10.2018 8:19:47)

Mene i dalje interesuje kako neko moze duplo vise poena da skupi od mene (npr ja skupim 150 a taj neko 300) u istom vremenskom periodu,u isto vreme igranja a jos pri tome igram tako da klikcem jednu za drugom ikonice bez cekanja?Znam da igrice ovde nisu prevara i kad je neko non stop ovde onda je zasluzeno i da pobedi ali ovo o cemu sad pisem je nesto sasvim drugo.




Dora89 -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (12.10.2018 12:23:38)

Pojedini imaju programe za sakupljanje tih sličica i traže igrice ovog tipa po celom internetu, ali u onim momentima kad ti traže da popuniš kod prepoznaje se da li je učesnik prisutan ili nije, tako da oni koji nisu popunjavali kod biće diskvalifikovani. Znam da je to tako, zato što par puta sam pogrešila slovo u pisanju koda, i za sekund su mi ponuđena nova slova, što znači da se to popunjavanje pažljivo prati.




Coconut -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (12.10.2018 12:44:10)

Meni je to za popunjavanje koda stiglo 2-3 puta i to samo na pocetku.Da li je to u redu?Nisam ni znala za to ali svejedno sam odustala upravo zbog toga sto neko nerealno brzo skuplja.




lesica -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (12.10.2018 12:54:36)

Draga Coconut,
Uvek pre objave dobitnika proveravamo validnost učešća.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>