RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Coconut -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (12.10.2018 13:04:42)

Ok je sve to,nadam se da ce svi dobiti zasluzene nagrade a ne na prevaru [sm=smiley13.gif]




veselicaa -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (12.10.2018 13:35:11)

Na rr je sve fer i posteno,igrajte i uzivajte [sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (12.10.2018 15:26:15)

Ja predlazem da sl.put prvih 10 dobije nagradu, bez ovih specijalnih.Sad gledam sve isti ce dobiti specijalnu i glavnu.Ja standardno pocela pa odustala...




MimaKos -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (12.10.2018 18:09:48)

Meni su se kodovi pojavljivali posle svakih 200, 300 kliknutih slicica, mozda i cesce, i svaki put kada se ulogujem, i sto neko rece, ako promasis slovo odmah ti na sledecm kliku izadje opet.. 




Dora89 -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (13.10.2018 3:20:06)

Slažem se sa Duškić. Mislim, jeste dobra fora uloviti specijalnu nagradu, ali stvarno se nagrade svedu na sve iste ljude. Sad je i takav nagradni fond da su glavna, specijalna i dnevna nagrada manje-više iste, pa će jedan takmičar na taj način dobiti dve iste mede, dve iste slagalice, tri iste kutije... Može se postići i da glavne i dnevne nagrade dobijaju različiti ljudi, ali je i ukidanje specijalne stvarno dovoljno.




Coconut -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (13.10.2018 8:57:00)

Slazem se sa Duskic i Dora 89,ulovila sam specijalnu i odmah odustala od glavne taj dan,a kad sam videla da se drugi koji su isto uzeli specijalnu i dalje bore za glavnu krenula sam i ja mada je glupo da neko dobije sve a neko nista a igra.I opet sam na kraju odustala jer je neko nerealno brzo skupljao ikonice,verovatno na neki nedozvoljen nacin.




Dadadespotbukvic -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (13.10.2018 10:23:03)

nije bilo neregularnosti,samo smo jednostavno kliktale...ne bih da bude prozivanja,jednostavno trenutno sam imala mogucnosti da ja i muz ,klikcemo ..i nije moguce varati..kao pre sto su radili..znaci svaki klik je ispravan ,borile smo se..a sto se tice nagrada ako sam osvojila dve ..podelim na cetvoro dece..tako da nema potrebe sumnjati u clanice..[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Dadadespotbukvic -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (13.10.2018 10:26:09)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]tako je




Dadadespotbukvic -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (13.10.2018 10:29:25)

regularno je,samo treba vremena i volje kliktati..non stop




Sanjica26 RR -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (13.10.2018 10:34:10)

Dadadespotbukvic, molim vas da ne pisete nekoliko postova za redom. Procitajte pravila foruma




Coconut -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (13.10.2018 11:58:27)

Pa za ono sto sam navela u prethodnim postovima nije bas regularno i realno,drugo je kad je neko dan i noc i od pocetka kliktao kao ti i jos neki ali za jednu osobu sam gotovo sigurna da nesto nije bilo u redu jer je prosto nemoguce kako god da okrenes.




mama Jo -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (13.10.2018 12:19:03)

I ja sam za to da se nekako drugacije raspodele nagrade pa da bude vise razlicitih dobitnika. Ali uglavnom su takva pravila, cesto se i u drugim nagradnim igrama potrefi isti dobitnici za dve ili vise nagrada. Ali, to zavisi i od toga koliko imas vremena na prvom mestu, ali i srece sigurno. Ako i bude neregularnosti, to se sve vidi kad se proglase pobednici, ovde su zaista svi koji vode racuna o postovanju pravila detaljni i temeljni.




jonchy -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (13.10.2018 12:23:09)

ja sam se vala iscimala i kliktala ko blesava,pogotovo onaj dan kad sam se borila za dnevnu tad sam slucajno i nasla specijalnu a posle mi bilo zao da se ne borim i za glavnu kad sam bila pri vrhu.hvala Bogu pa se zavrsilo,umorih se. [sm=smiley36.gif] gde saljemo podatke za nagrade i kad ce objava pobednika? [sm=bravo.gif]




Filadendronka -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (13.10.2018 22:59:12)

Jonchy i Coconut, u istom danu smo jurile dnevnu. :) Oci su mi ispale i nisam imala nameru da jurim glavnu kad sam i sama primetila nepravilnosti. Radila sam printscreen rezultata svakih sat vremena i skapirala da na jednom nalogu radi vise ljudi/uredjaja. Prosto je nemoguce da za sekund ili dva uzmes 5 ikonica. Sve u svemu steta je sto vise ljudi nece biti nagradjeno makar nekim utesnim nagradama, a trudili su se i proveli sate u igri. 




MimaKos -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (14.10.2018 1:45:03)

Ne znam cemu ovakvi komentari ako pobednici jos nisu proglaseni.. ako je bilo nepravilnosti videce se u krajnjem skoru, vidim da je vec bilo sankcionisanja za ovakve nagradne igre na rr u drugim igrama pa nema brige.. da ste se potrudili i kliktali vise, kao ja koja sam sama kliktala bez muza i dece :) i to sa telefona a ne kompa i uspela da udjem u top 3, mogli ste i vi, odustali ste od takmicenja ( pratila sam ko se takmicio za glavnu) pa sad udri po najbrzima..... specijalna se dobija na srecu, ali je isto tako ocekivano da ako neko je neko proveo sate na sajtu kuckajuci i jureci glavnu, ima vece sanse da naleti i na specijanu, a vidite i sami da je nalog koji je prvi po broju ikonica bez specijalne, tako da nema pravila.




Coconut -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (14.10.2018 8:13:59)

Filadendronka da :) dobro da nisam jedina da sam primetila tako nesto.
MimaKos,samo sam iznela svoje zapazanje bez obzira ko ce dobiti nagradu,videcemo ko je a to utice i na misljenje o ovakvim igrama,da znam da li se vredi pomuciti ubuduce ili ne ;) bar sto se tih glavnih nagrada tice.Kao sto napisah nije neko najbrzi ako se sluzi prevarama a naravno da ce neko odustati ako to i vidi jer cemu onda provodjenje toliko vremena klikcuci.Pored toga odustala sam prvenstveno jer sam naletela na specijalnu i time sam svejedno bila zadovoljna ali sam krenula i za glavnu posle jer videla da i drugi to rade pa sto da ne :) meni je samo da se ovo rascisti i da se da objasnjenje za pitanje koje sam postavila u nekom od prethodnih postova.




MimaKos -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (14.10.2018 8:35:05)

Opet kazem, ovakvim komentarima daje se utisak da svako ko je od vas brzi i ko je proveo sate jureci ikonice automatski vara.. kako uopste neko moze da smatra sebe i svoju brzinu skipljanja parametrom, pa automatski svi koji su brzi varaju?! Opet kazem, sa telefona sam kuckala, sama, i opet zavrsila treca, tako da ko je hteo nagradu mogao je posteno da se potrudi, nevezano za ostale, a da li ima nepravilnosti videcemo na kraju, naravno. Na Ringeraji sam vec neko vreme i potpisujem da nema prevara!




jonchy -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (14.10.2018 9:28:56)

Ne znam ljudi ali ja sam kliktala po nekad i u 3 nocu. Onda ujutru dok pijem kafu. Pa usput kad se vracam iz skole kad odvedem dete. Pa dok mi spava beba. Pa dok cekam cerku na baletu. Sve u svemu na vama je bilo dal cete da se iscimate jedan dan za specijalnu il svaki dan za glavnu. Sad me ceka pet dana sredjivanje kuce kao posledica svega 😂




MimaKos -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (14.10.2018 9:35:08)

Isto! Meni je bebac nocu budan pa sam koristila priliku tada, kao i dok se vere po meni na podu i prohodava.. nisi morao da kucas tekst, vec samo da juris slicice koje nisu male pa da moras ne znam kako da se skoncentrises da bi kliknuo.. ali mi smeta ovo gde odmah cim je neko bolji, vara! 




Coconut -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (14.10.2018 9:55:17)

Izgleda da i dalje ne shvatate o cemu se radi.Nije poenta u tome ko je koliko proveo skupljajuci ikonice,normalno da onaj ko ima vise vremena i ko je stalno bio tu da ce vise i da skupi i biti bolji,vec je poenta u tome da za na primer sat vremena neko skupi duplo vise od mene na primer a skupljam ih jednu za drugom bez cekanja,pa da li je to realno?Ne znam sto se pronalazite u svemu ovome kad nema veze sa vama,nije mi problem ni da kazem ko je u pitanju ali sacekacu objavu dobitnika.




IvanaSK RR -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (14.10.2018 10:20:36)

Ne brinite se devojke. Programeri sve provere i vide ukoliko se koristio neki program ili tako nesto. Naravno, ukoliko ima takvih bice sankcionisani.




jonchy -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (14.10.2018 10:39:32)

Coconut ne pisem uopste vezano za to sto pricas nego mi smesno sad kad se set_im koliko sam se iscimala, oci mi se sklapale ja klikcem ko da mi je poslednje 😂




Ivana Djordjevic -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (14.10.2018 10:58:07)

„Nisam djavo da mi malo“😂Zadovoljna sam dnevnom nagradom,pogotovo sto sam imala peh i drugog dana takmicenja na skupljenih preko 8000 poena slucajno stisla „odustani“,e to me bas demoralisalo i odustala sam od trke za glavnu nagradu.




JelenaM. -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (14.10.2018 11:21:38)

Potpuno si upravu,ne znam sto se uvek polemise da li je regularno,neko je brze kucao neko sporije.Osvojila sam sve tri nagrade i to sto kazes kucala sam preko telefona non stop.Gad sam osvojila specijalnu usporila sam,ali opet te vuce da igras jer pet dana kucas,prsti mi otpadose.




Filadendronka -> RE: »Nađi gde je Lino, osvoji nešto fino!« (14.10.2018 21:40:40)

Devojke, Coconut i ja smo primetile istu stvar na osnovu interne statisticke provere. Neke stvari su nemoguce i nema potrebe da se pronalazite u necemu u slucaju da ste regularno ucestvovale. Ja sam osvojila dnevnu jedva, a prosto nisam imala vremena da jurim glavnu. Uz to, za specijalnu nagradu sam se takmicila tako sto sam samo par puta u toku dana kliktala ( pa ako ubodem to je to). Ivana Djordevic, mislila sam da su te diskvalifikovali. Ali posle te vidim opet, tako da sam pretpostavila sta se desilo. 😥Sve u svemu, RR hvala vam na nagradnoj igri. Ujedno ste stekli redovnog poset_ioca sajta posto su i tekstovi odlicni. Tako da pohvala za marketing! 😉




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>