RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


AnaTamara -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (2.11.2018 12:10:48)

I ja bih pisala ali ne stizem! [sm=smiley13.gif]




Sanjica26 RR -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (2.11.2018 23:24:23)

Moram da pohvalim njihova izdanja. Uzele smo Sofi i ja knjigu koja se zove "Vuk koji je ispao iz knjige" Prvo smo jednom same čitale i smejale smo se. Posle smo zvale T da sluša i ona. Bas nam se svidela. [sm=smiley1.gif] Onda je S otisla kod mm-a (on nije ljubitelj knjiga) i tražila od njega da on pročita knjigu[sm=smiley36.gif]

Verujem da su sva njihova izdanja odlicna. [sm=bravo.gif]

Pišite devojke. Imate jos nekoliko dana.[sm=smiley1.gif]




Mily83 -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (3.11.2018 0:00:32)

ProPolis ima sjajne knjige! mi u kući imamo od njihovih izdanja veoma gladna gusenica i vuk koji je ispao iz knjige i bezbroj puta sam iste morala iznova da čitam starijem detetu koje još ne zna da čita, nemam vremena da se igram, ne da mi moje drugo dete koje je pre mesec dana stiglo na svet, ali samo želim od srca da svima preporučim njihove knjige.




Dora89 -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (3.11.2018 21:07:48)

Ja sam dobila "Vuk koji je ispao iz knjige" u jednoj nagradnoj igri na RR.
Inače, imam vremena da pišem, imam bebu, duga je noć! 😂😂😂




smeško -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (3.11.2018 21:24:10)

Vidite, ja prvi put čujem za tog vuka. gde se kupuju njihova izdanja? N voli da čita. Čita i sebi i M.




Dora89 -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (3.11.2018 21:27:14)

KLIK





veselicaa -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (3.11.2018 21:33:52)

Dora uredila sam ti link,pogledaj kako da pravilno stavis link.




Sanjica26 RR -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (3.11.2018 21:46:44)

Smesko, mi smo Vuka uzeli iz biblioteke. Inace imamo knjigu "Ostrvski meda sve gleda"




smeško -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (4.11.2018 3:48:36)

Zvuci bas sjajno! Potrazicu kod nas.




Mily83 -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (5.11.2018 16:56:09)



IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

Smesko, mi smo Vuka uzeli iz biblioteke. Inace imamo knjigu "Ostrvski meda sve gleda"



Sanjica26 blago vama, mi apsolutno nista nemamo u lokalnoj biblioteci, al dobro sta je tu je, uvek moze da se poruci online.




Duškić -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (5.11.2018 17:12:49)


Stalno dele ovde knjige super su.




lesica -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (6.11.2018 16:12:50)

Propolis Books ima divne knjige, i pored svih ovih koje su promovisane na RR.

Moja šćer je prosto zaljubljena u Svilu, nevaljalu vilu. A i cela edicija Eli Vajld joj je draga. Sada je zauzeta Dolinom zmajeva - Odškrinuta vrata je pročitala, trenutno čita Lavirint.

Nego, ono što sam ja htela da vam kažem - Pratite redovno stranicu Propolis Books, i sajt. Oni znaju periodično tako lepo da iznenade sa cenama i akcijama, kada sjajne knjige mogu da se kupe po ceni koja je gotovo jednaka jednoj čokoladi 😉 Pa eto lepih poklončića deci sa i bez povoda.




Dora89 -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (6.11.2018 16:16:38)

Hvala puno, Lesice! Zapratiću. 




Olga75 -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (6.11.2018 16:19:13)

Oooo, pa ja bih knjigu da dobijem [sm=bravo.gif]
ništa, moram da pročitam pravila [sm=smiley36.gif]




lesica -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (6.11.2018 16:20:37)

Inače, ko je iz bgd-a, pa vas put nanese u yubc, svratite u knjižaru, jako je slatka, i svi su vedri i veseli, a dobićete i lepe preporuke.





smeško -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (6.11.2018 17:16:25)

Hvala, Lesice, otici cu!
Dora, nije na tvoj racun, nema veze sa tobom. Ali, sto me nervira ovaj ,,novosklepani" glagol zapratiti. 😂 Izvinjavam se na digresiji.




marketing RR -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (6.11.2018 18:30:06)


IZVORNA PORUKA: marketing RR

Naši dragi prijatelji iz izdavačke kuće ProPolis Books obradovaće naše korisnike u susret sajmu knjiga sa nekoliko knjiga. [sm=smiley1.gif]

[img]https://i.postimg.cc/Sxh1xvvN/Farma-blatnjava-barica.jpg[/img]


[img]https://i.postimg.cc/xCKMtMHf/d6414f6b9b056bb35492e63827e60e4d.jpg[/img]


[img]https://i.postimg.cc/y6GwsnKk/Moj-brat-je-Superheroj-1.jpg[/img]



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali jedan od dobitnika sjajne nagrade?


Najpre trebate da budete član Ringeraje, zatim trebate biti ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do predivnih knjiga.
Nagradni konkurs traje od 22.10. do 5.11.2018. (zaključno sa 5.11.2018.) a najvrednijeg korisnika u okviru nagradnog konkursa ProPolis Books će nagraditi:


1. Knjiga "Farma - Blatnjava barica"

2. Knjiga za najvrednijeg korisnika, ProPolis Books će nagraditi knjigom "Konrad i Kornelija". Pročitajte intervju sa Slavicom Milosavljević koja je prevela ovu knjigu.

3. Treći najvredniji korisnik od ProPolis Books-a će dobiti knjigu "Ostrvski meda sve gleda" Takođe možete da pročitate intervju sa Slavicom Milosavljević koja je prevela i ovu divnu knjigu.

4. I četvrta knjiga koju daruje naš divni sponzor ProPolis Books jeste "Moj brat je super heroj". Više o knjizi pročitajte ovde.

Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.
Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.
Dobitnici se ne mogu ponavljati u poslednjih 6 meseci!
Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarinu o trošku sponzora).


Uživajte u pisanju postova. [sm=bravo.gif]



1. Knjiga "Farma - Blatnjava barica" osvaja Dora89 sa 270 postova [sm=bravo.gif]

2. Knjiga za najvrednijeg korisnika, ProPolis Books će nagraditi knjigom "Konrad i Kornelija" osvaja IvanaSK RR sa 131 postova[sm=bravo.gif]

3. Treći najvredniji korisnik od ProPolis Books-a će dobiti knjigu "Ostrvski meda sve gleda" osvaja EmicaRR sa 119 postova[sm=bravo.gif]
4. I četvrta knjiga koju daruje naš divni sponzor ProPolis Books jeste "Moj brat je super heroj" osvaja Olga sa 115 postova[sm=bravo.gif]


Čestitamo dobitnicima[sm=bravo.gif] Uživajte u čitanju ovih divnih knjiga.[sm=smiley1.gif]




smeško -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (6.11.2018 18:39:05)

 Bravoooo! Cestitamo!Uživajte!
Ova nagradna igra je bila super, jer do sada nisam ni cula za ova izdanja!




lesica -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (6.11.2018 18:47:45)

[sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Al će se čitati! Sjajno!

Čestitke devojke!




veselicaa -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (6.11.2018 18:51:27)

Cestitam drage,knjige su prelepe [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Dora89 -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (6.11.2018 19:08:43)

U, al'' ste brzi! Hvala puno!!! 😍😍😍Smeško, ne ljutim se, ja samo pratim moderan govor. 😂




IvanaSK RR -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (6.11.2018 19:32:52)

Oo, pa divno, stvarno. Zahvaljujem!!




isidora88 -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (6.11.2018 20:08:03)

Cestitam, knjige su divne 😍 nisam znala za ovu nagradnu igru, bas mi krivo. Cekam sledecu🤩




marketing RR -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (6.11.2018 21:15:05)

Molim dobitnice da pošalju svoje podatke u pp marketingu. Hvala![sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: ProPolis Books vam daruje 4 knjige :) (6.11.2018 21:23:22)

Bravo [sm=bravo.gif] cestitke




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>