RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


elenaelza -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 9:51:57)

samo da pitam jos jednom,ako smo osvojili proslu nagradnu igricu nagrade ,dali sada mozemo isto da ucestvujemo,nova sam na forumu papitam,relativno nova




elenaelza -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 9:52:51)

da izadjem na vreme posto sam većkliktala....ako ne mozemo da ucestvujemo,molim Vas za odgovor




pari -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 9:55:20)

Wau,neko ima već 3000




Rosita -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 9:56:15)

Da, a to su sve nepoznati nickovi.




Sanjica26 RR -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 9:59:23)


IZVORNA PORUKA: marketing RR


Korisnici koji su u nekom od prethodna 4 takmičenja sa sakupljanjem ikonica osvojili nagrade, nemaju mogućnost osvajanja nagrada u aktuelnom takmičenju sa ikonicama.







Maraj -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 10:02:35)

Ja nesto ni ne pokusavam. Mislim da ni necu.
Opet su aktuelni ti koji samo dodju kad je nagradna igra u pitanju. A verujem da su to isti koji su vec osvajali, samo sa drugim nick-om

Ja zato hocu da napisem RR da jednom organizuje igru i za nas "stalne" na rr, zbog kojih rr i postoji...
Da organizuje ovakvu nagradnu igru sa pisanjem, a ne sa kliktanjem. Pa eto ti koji dodju samo da klikcu, da vidimo, sta imaju da kazu, da ih bolje upoznamo




Ana RR -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 10:06:10)


IZVORNA PORUKA: elenaelza

da izadjem na vreme posto sam većkliktala....ako ne mozemo da ucestvujemo,molim Vas za odgovor


Ako ste osvojili prethodnu nagradu onda naravno, nemate pravo da učestvujete.




pari -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 10:09:29)

Maraj,slažem se




BubaBubica -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 10:11:46)

Ja klikćem od jutra usput kuckam i naravno tek sam stigla malo iznad 50 a neko već preko 3000...
Slažem se sa Maraj, verujem da RR ima vajde i od kliktanja nepoznatih članova, ali mi stalni članovi ostajemo u pozadini ovih koji dođu samo kad je nagradna igra.




Sanjica26 RR -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 10:15:06)


IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja nesto ni ne pokusavam. Mislim da ni necu.
Opet su aktuelni ti koji samo dodju kad je nagradna igra u pitanju. A verujem da su to isti koji su vec osvajali, samo sa drugim nick-om

Ja zato hocu da napisem RR da jednom organizuje igru i za nas "stalne" na rr, zbog kojih rr i postoji...
Da organizuje ovakvu nagradnu igru sa pisanjem, a ne sa kliktanjem. Pa eto ti koji dodju samo da klikcu, da vidimo, sta imaju da kazu, da ih bolje upoznamo



Zene, procitajte pravilnik

Nije samo kliktanje ikonica. [sm=smiley1.gif]





Maraj -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 10:18:48)

O znaci ipak ste promenili pravila
Izvinjavam se onda. Nisam citala pravila
[sm=bravo.gif] za rr[sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 10:29:14)

Bodovanja su ista kao i u prehodnoj Wow nagradnoj igri.




BubaBubica -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 10:30:48)

Nisam znala da se boduje i pisanje po forumu [sm=bravo.gif]
p.s. Ako se to odnosi na postovanje u temama




Rosita -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 10:37:44)

Ja nisam nikad do sad kliktala. Ali to je najbrzi nacin koliko vidim. Za jednu recenicu pisanja kliknuces mozda i 10 puta :)




IvanaSK RR -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 11:13:19)


IZVORNA PORUKA: Rosita

Ja nisam nikad do sad kliktala. Ali to je najbrzi nacin koliko vidim. Za jednu recenicu pisanja kliknuces mozda i 10 puta :)

Daa, dok napises post iskliktas koliko hoces[sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 11:16:20)

Ajde zene kuckajte,pisite komentare,navijamo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Na tabeli sve nepoznati.
Rosi [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Rosita -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 11:30:14)

Vesi, pogledaj tabelu pa reci je li realno da ja učestvujem, haha. Možda muž kad odmara da klikće :) ili da kliknem kad sam tu u nadi da bi pi pripala specijalna... Ovako....




AnaTamara -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 11:38:51)

FB like donosi 10 bodova, tako da mislim da ti je to najlaksi nacin. Ja nisam planirala da ucestvujem, ali cu pokusati sa FB lajkovima




Rosita -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 11:47:32)

A specijana nagrada, je l se odmah vidi ko je kliknuo kad se pojavi ili to objavljuje organizator?




IvanaSK RR -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 11:50:45)


IZVORNA PORUKA: Rosita

A specijana nagrada, je l se odmah vidi ko je kliknuo kad se pojavi ili to objavljuje organizator?

Vidis i ti sama, plave je boje :)




AnaTamara -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 11:51:54)

Specijalna ikonica je plave boje, ako je osvojis , odmah izadje na spisku osvojenih specijalnih




Rosita -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 11:53:33)

Vidim da je već osvojena. Pa pa od mene ☺. Kliktaću po malo onim ritmom kojim inače idem na rr, kad sam u nekoj pauzi.




IvanaSK RR -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 11:55:13)

Pih, ko je osvojio?




Rosita -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 11:56:14)

Inače, kapiram da nema šanse da se iskontroliše da nagradu nagradu dobije neko ko već jeste. Naprotiv. Postoje uvek igrači. Drugi nick, drugu adresu daju za dospeće... Sve ja razumem, zato i ne igram...al kao ajde da pokušam. 




Rosita -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 11:57:01)

Recimo ljikicanesto.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>