RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


IvanaSK RR -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 11:57:20)

Meni se mnogoo svidjaju specijalne [sm=smiley36.gif]




Anci.Ja. -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (10.12.2018 12:11:44)

Igramo se 😀




Jekica86 -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 6:18:24)

Kako nas aktivirate sa sjajnim nagradama, ali ima ovde iskusnih.[sm=smiley36.gif] lovaca




pari -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 11:57:00)

Neki pišu na temama samo da bi imali po neku rečenicu na forumu,očigledno zbog nagradne igre. 




Rosita -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 12:08:21)

Da, da, ali to je vec standarno. Otvraju teme, ne koriste pretrazivac. Mislim da ovo i moderatorima stvara probleme. Nastane pometnja na forumu. A opet, sponzoru nije do toga da za igru cuju samo pera, mika i laza sto pisu redovno. Jasno. Medjutim, sve bi bilo ok da to onda odjekne i da poprimi razmere i raznovrsnost. ali bojim se da isti ljudi uzimaju nagrade...




pari -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 12:11:16)

Verovatno je stalno tako nego nisam do sad nikad igrala nagradne igre pa valjda sad primećujem. Trebalo bi tu dodati neko pravilo...samo ne znam kakvo da bi se sprečila prevara...teško




Rosita -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 12:13:29)

Nisam ni ja, pari, ovo sam pokusala prvi dan, tj. nocu dok sam dojila N, reko ajde da probam. Medjutim, da bih 10ti deo poena vodeceplasiranih osvojila, trebalo bi da zanemarim da imam sitnu decu u kuci [sm=smiley36.gif] a ladno bih dobila i neki strasan deformitet sake.




Rosita -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 12:16:38)

Sto se samog portala tice, on misli i na redovne clanove, bilo je par situacija kad sam zapazila da su neke nagrade dodeljene na osnovu pisanja i suvislosti komentara i bile su, mahom, iznenadjenje za dobitnike, sto je i logicno. I sama sam dobila jednu takvu, hvala RR.




Olga75 -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 12:16:59)

Ej, pa lepe su nagrade ( sad Ču ono ) [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
al evo Von je rođus, mogla dobiti ihahaj čestitanja pa poeni na to [sm=smiley36.gif]
volim ja ove igre, svašta se tu vidi i desi [sm=smiley36.gif]




pari -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 12:17:00)

To sam i ja shvatila 😁 ne znam kako uspevaju da imaju toliko poena, ima neka fora sigurno...

Ja odustajem svakako...volim forum ali ne mogu toliko da klikćem 😁




Olga75 -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 12:19:17)

Pari, otvori X prozora i samo šaltaj i eto jedan po jedan, još ako nešto napišeš ([sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]) ili: daaa, i mi tako
da vidiš kako ide [sm=smiley36.gif]
nek samo dečica uživaju u poklonu tj da taj poklon završi u pravim ručicama a de se ne proda i sve ima smisla




Alexisss -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 13:56:29)

Na koju foru se skupi toliki broj poena???? 😲😮🤯




Rosita -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 14:03:01)

Uloguješ familiju u svoj profil i tabanate😂




Alexisss -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 14:10:20)

Xaxacaxa axa axaxa   ne zezaj da ljudi to rade????




Ceca66 -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 14:15:17)

Baš brzo sakupljaju poene.




Alexisss -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 14:17:29)

Daaaaa...Nego,žene drage,ima li ovde neka sa Zvezdare da je konkurisala u opštini za auto sedište????




veselicaa -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 14:19:20)


IZVORNA PORUKA: Alexisss

Daaaaa...Nego,žene drage,ima li ovde neka sa Zvezdare da je konkurisala u opštini za auto sedište????

Postujte pravila foruma i pisite u odgovarajucoj temi!




veselicaa -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 14:20:36)

Rosi ja sam mislila da ces uspeti,navijala sam za tebe.Sada ima i komentarisanje pa se tako vise poena sakupi.




Rosita -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 14:20:44)

Pa alexix, nem pojma, nisam never, ali koristim mozak 😁. Za autosedište ajd u temu, a lično ne znam ništa o tome.




Rosita -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 14:22:22)

Vesi, ja lično mislim da tim igra za vodeće. Nemoguće je drugačije.




BubaBubica -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 14:23:44)

Pa nema šanse da uspeju sami ovoliko poena, to je nerealno... Sigurno su više njih ulogovani na profil i klikću istovremeno. Mada ni ja preko telefona a ćerka preko kompa svejedno ne uspevamo da skupimo ni trećinu onoga što oni. Pa makar ostala bez nagrade, svejedno nema šanse da osvojimo bilo šta kad sam ovo napisala. Da ima načina da se proverava sa koliko kompijutera se klikće pa da se takvi banuju ili izbace iz igre. Ovako je već odavno poznato da normalni članovi nikad neće osvojiti nagradu...




veselicaa -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 14:24:49)

Rosi znas da ce se sve proveravati.Ja uvek navijam za dRRugarice,da se decica obraduju igrackama [sm=bravo.gif]




Alexisss -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 14:41:16)

Izvinite,neće se pinoviti....Zanela sam se,nisam obratila pažnju. 😍 Pozz 💐




miljasolaja -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 15:52:50)

šta se to dešava kako je moguće tako brzo osvajati ikonice ..voćkicasmokvica ubija danas,croella ide po 50 ukliku..da li se jos nekom čini da je ovo neregularno ili samo meni..




Rosita -> RE: »WOW PRAZNIČNA AVANTURA« - Osvojite sjajne WOW igračke (11.12.2018 15:55:38)

Vesi, jesu dobile juce nagrade? Znaci, ne proverava se. Regularno biti ne moze. 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>