Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (25.12.2018 22:06:38)

Koliko su prijateljstvo i ljubav važni i jaki, saznajte u trećem delu nezaboravne, divne priče o Beli i Sebastijanu, koja stiže u bioskope od 27. decembra!

[img]https://i.imgur.com/zrzo5oz.jpg[/img]

U novom ostvarenju „Bela i Sebastijan 3: Najbolji prijatelji“, koji će se u bioskopima prikazivati od 27. decembra, režiser Klovis Kornilak donosi nam novu priču o ljubavi i hrabrosti koja će bez sumnje osvojiti kako dečija srca, tako i srca odraslih.

Sebastijan odlučuje da ostane da živi u planinama sa Cezarom, umesto da se sa ocem preseli u Kanadu. U kućici u Francuskim Alpima ima i svoju pseću najbolju prijateljicu Belu, koja ima tri mala šteneta. Kada se pojavi stranac sa pričom da je Bela nekada bila njegov pas, Sebastijan se nalazi u situaciji u kojoj mora da zaštiti svoju najbolju drugaricu i njene štence.

Zabavno, nenametljivo režirano i zanimljivo ostvarenje „Bela i Sebastijan 3: Najbolji prijatelji“ prvenstveno je namenjeno mlađim gledaocima, ali u njemu će i odrasli pronaći nešto za sebe.

Da li će Sebastijan uspeti da zaštiti svoju prijateljicu Belu i štence saznaćemo 27. decembra.





Kreativni konkurs “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja”



Dragi Ringerajci, pozivamo vaše mališane da sa svojim kreativnim radovima učestvuju u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” a mi ćemo najbolje radove nagraditi kartama za film "Bela i Sebastijan 3: Najbolji prijatelji" u bioskopima u Beogradu i Nišu!

Radovi na zadatu temu se postavljaju u ovoj temi i mogu biti u formi crteža, kolaža, pesmice, priče kao i fotografije deteta i ljubimca, dobitnike će izabrati uredništvo Ringeraje!


U prvom delu konkursa dobitnike ćemo proglasiti 3.1.2019. i nagraditi sa:

3x2 karte za Cine Grand u Beogradu,
3x2 karte za Kombank Dvoranu u Beogradu
i 3x2 karte za Vilin Grad u Nišu

Dobitnici mogu da izaberu datum i vreme projekcije u periodu od 4.1. do i zaključno sa 6.1.2019.




Nakon nedelju dana, nove dobitnike ćemo proglasiti 10.1.2019. sa:

3x2 za Cine Grand u Beogradu,
3x2 karte za Kombank Dvoranu u Beogradu
i 3x2 karte za Vilin Grad u Nišu

Dobitnici mogu da izaberu datum i vreme projekcije u periodu od 11.1. do i zaključno sa 13.1.2019.



Dobitnici treba da nam svoje podatke (ime i prezime, broj lične karte, bioskop, datum i vreme projekcije) dostave istog dana kada ih proglasimo u privatnoj poruci na nalog marketing RR.


PROČITAJTE VIŠE >>>




IvanaSK RR -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (25.12.2018 22:08:19)

Jaooo divno! Pitacu sina sutra hoce li da ucestvuje[sm=smiley1.gif]




Dragce86 -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (25.12.2018 22:42:54)

Bas lepa ideja, bravo za Marketing tim RR! [sm=bravo.gif]




mama Jo -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (25.12.2018 23:22:00)

Bravo, drugacija i super ideja, svaka cast [sm=bravo.gif]




Mily83 -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (26.12.2018 12:19:56)

Predivno, svaka čast za RR 😀




Duškić -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (26.12.2018 12:20:16)

Predivno.




IvanaSK RR -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (26.12.2018 15:08:52)

Evo i nas ❤️❤️
[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1957391-6888.jpg[/img]

Beograd, Kombank dvorana.




Sanidej -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (26.12.2018 15:18:28)

Aviončić, robote i sve igračke druge
ja bih odmah menjao za naše šetnje duge
Kad sam se razboleo i tužan sam bio
sve je brzo prošlo uz njegov pogled mio
Morate ga voleti celim svojim bićem
kad onako nestašno zavrti repićem
Kad na ručak idemo kod bake i deke
s nama uvek tu su te šapice meke
Kad je mama nervozna il'' se tati fitilj skrati
tu je naša kuca da nam osmeh vrati
I da sada napravim oko sveta krug
društvo bi mi pravio moj šapasti drug..[sm=jezicek.gif]




veselicaa -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (26.12.2018 15:30:30)

Prelep konkurs,bravo za rr [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (26.12.2018 16:11:11)

Ovo je divno 😊




mati -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (26.12.2018 20:16:40)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1957414-9444.jpg[/img]Nas Kica, gubi se u vidu magle...




IvanaSK RR -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (26.12.2018 20:32:22)

Mati ❤️




dunja RR -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (27.12.2018 0:04:10)

Ivana, Mati, diiiivni suuu [sm=smiley27.gif]

Sanidej, divna pesmica [sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (27.12.2018 0:06:49)

Sanidej, za koji grad se prijavljuješ?




Sanidej -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (27.12.2018 0:33:37)

Dunja, hvala ☺ Prijavljujem se za Beograd..




Dida984 -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (1.1.2019 21:10:26)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1957224-8855.jpg[/img]




Dida984 -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (1.1.2019 21:17:18)

Prijavljujemo se za Kombank dvoranu




gugutka -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (1.1.2019 21:33:09)

Mi imamo slatke mace dve,
i odvešće nas one u bioskop zar ne?
Neće se ljutiti što ne idu sa nama
mi idemo da gledamo Belu i Sebastijana.
a mace će da se u toplom greju,
dok napolje pahulje veju.
Radujemo se filmu seka i ja,
I zato vam kažemo hvala, hvala, hvala.

Prijava za Niš :)




Tajčica -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (1.1.2019 21:40:15)

U Vilin grad bi smo drugarica i ja,
da gledamo divnu kucu i dečaka,
Belu i Sebastijana!
Od ljubimaca mi imamo svašta,
tu su naša kuca, i ribice jašta.
Kuca je jedna velika maza,
a ribice su gupike divne, nije fraza.
Bićemo vam zahvalni na karte dve,
da u filmu uživaju drugarice 2.

Isto za Niš :)




Jekica86 -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (1.1.2019 21:56:37)

Ovo je odlicna i kreativna ideja i lep poklon.




Sanidej -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (2.1.2019 0:20:39)

Sad vidim da nisam navela bioskop, dakle Cine Grand u Beogradu ☺




mama Jo -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (2.1.2019 10:14:22)

Ziri ce imati ozbiljan zadatak [sm=bravo.gif]




brbljivko -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (2.1.2019 21:15:34)

Divan konkurs [sm=bravo.gif]

Ovo su Leo i Mia, najbolji drugari [sm=smiley27.gif]


[img]https://i.imgur.com/Xj3Q0Cl.jpg[/img]

Prijavljujemo se za Beograd, Kombank dvoranu.




veselicaa -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (2.1.2019 23:31:42)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Prijavljujte se,prelep je konkurs [sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: Učestvuj u konkursu “Najbolji prijatelji–moj ljubimac i ja” i osvoji karte za bioskop (3.1.2019 11:43:58)

Dragi Ringerajci,

Spisak dobitnika karti za film Bela i Sebastijan 3 : Najbolji prijatelji, za prvi deo konkursa je sledeći:


Kombank dvorana, Beograd:

1. Dida984, 2 karte
2. brbljivko, 2 karte



Cine Grand, Beograd:

1. Sanidej, 2 karte



Vilin Grad, Niš:

1. Mati, 2 karte
2. gugutka, 2 karte
3. Tajčica, 2 karte


Molimo dobitnike da nam što pre dostave svoje podatke (ime i prezime na ime kojih će se karte za odgovarajući bioskop preuzeti pola sata pre početka projekcije na blagajni, kao i datum i vreme projekcije – datumi na raspolaganju su 4.1, 5.1. i 6.1.

Preostale su nam još 2x2 karte za Cine Grand u Beogradu, pa ukoliko imate drugare kojibi pogledali ovaj sjajan film, pozovite ih da nam dostave svoje kreativne radove danas do 15h.


Konkurs se i dalje nastavlja! Sledeće nedelje, 10.1. ćemo objaviti novi spisak dobitnika karte i povesti vas u bioskop!!!




Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>