RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


pari -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 7:22:23)

Joj von...meni T bila budna oko 4 ali nije plakala...naravno budila se puno puta kao i uvek i evo je vec cici,vristi,smeje se... a ja hoooocuuuu da spavam




Milena18 -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 7:34:54)

Dobro jutro!Šaljem zagrljaj mamama nespavača.
Ljišo, ja nikako ne mogu da shvatim kako ti uspevaš da funkcionišeš sa tako malo sna a da pritom i radiš. Ja kada spavam pet sati, ujedam, plače mi se, brljam na poslu, i tako dalje...
M je noćas počela da kašlje, tako da ostaje danas kod kuće. 





mama Jo -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 8:16:42)

Dobro jutro.
Slicno i kod nas, morali smo da se nunamo nocas... ns znam sta je ovoj mojoj maleckoj taman je pocela lepo da spava celu noc i evo sad jedno 2 nedelje haos nocu... doduse izbile su joj sve cetvorke, i juce kad smo bili kod zubara kaze evo stizu i trojke, bas su gore nabubrile... verovatno to.
Meni, takodje, nedostatak sna deluje na raspolozenje, nikako se niaam na to navikla, na to nespavanje.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 8:19:12)

Jutro. Dodjoh u selo. Zaspala bi stojeci. Do kasno sam radila. Tako bi se slatko vratila u krevet. 





jess021 -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 9:05:07)

Dobro jutro! Ni ja se nisam naspavala, ali sam kasno legla, a i hladno nam je bilo nesto nocas.
Sto se tice hrane u vrticu, ne volim taj stav kad bude gladno jesce. E pa moje dete nije od tih i nece jeste i ja prosto ne mogu da dopustim da do 15:30 deca od 2 i 3 godine nista ne jedu. Tako da neka doruckuju kod kuce dok god budu htele.
Smesko, masina za sudje je zakon. Veruj mi. Ni ne znas dok ne pocnes da je koristis. I ja sam govorila da mi ne treba a sad mi pre muza prodala nego nj





Maraj -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 9:14:22)

Smesko [sm=smiley36.gif] vi ste hit
Ljiso moj L je kao tvoja D sto se hrane u vrticu tice. Ne jede! Evo prosli mesec je smrsao 2kg. Jezivo kako je izgledao. Onda se razboleo. Dovukao neki virus kuci. I jutros mu dadoh poparu, pa u vrtic. Tezak je on na jelu i kuci. Moramo non stop da ga "guramo" da jede. A u vrticu ga niko "ne moli" da jede. I on ne jede. Nista . Ceo dan tamo.
Danas imaju Vaskrsnju predstavu u vrticu. Otisao je bas srecan.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 9:25:30)

Evo gac da se javnem. Odrzala cas. Odveli seki u vrtic. Bili u univeru. I evo zaspao P. Kad se probudi idemo u set_nju po cvarke i slaninu. I onda da cujem ima li kakvih ispravki za rad. Da poispravljam i onda uvece sef.


Milena mogu ja dosta dobro sa malo sna da funkcionisem. Ali to tako budr 5 do 7 dana i onda se jednu il nekad dve veceri zaredom srucim u krevet sa P u 7 uvece 😁. Taman te dve veceri mm me odmeni za kuhinju i masine i on stavi D u krevet i onda ja opet mogu ispocetka Da ne kazem da sam odmornija kad manje spavam. Moram da radim. Nema mi druge. Verovale ili ne od petka do juce sam primila 3 uplate. Prilicno visoke. A para sta mi ostalo...nisya




mama Jo -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 9:27:56)

Super Ljisho, bar znas zasto radis, a pare k'o pare, za cas odose...




smeško -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 9:32:26)

Dobri jutro! Sada sam se probudila. J se igra pored mene. Nocas je vristao, bio ljut zbog presvlacenja. A propustila mu pelena i jedino sam mogla da ga presvucem. M u vrticu. Grlo me jos jace boli. Doduse, juce sam oprala kosu pola sata pre izlaska iz kuce. Isli da cekamo M sa izleta.Ja imam vise posudja, ali sam rob navike. Npr. stalno kuvam kafu u istoj posudi.Ne znam zasto dete ne bi smelo da doruckuje pre vrtica. M nekada to radi, kada se pridruzi bati koji doruckuje pre skole. Mada on posle ruca i u vrticu.🤣 




jess021 -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 9:34:22)

Smesko, pitacu te za koji dan kad krenes da je koristis.

Pari, ima li vesti za vizu?
Ja evo gledam smestaj za letovanje. Mm je u guzvi i nema kad, samo ce da se iznenadi sa cifrom😊




Ana RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 9:39:37)

Dobro jutro [sm=smiley1.gif] noćas je opet nešto lupalo kod komšije na terasi, znači ima da kupim one najjače petarde da im bacim da vidim da li će se trgnuti uopšte grrrrr.

Mene neki kašalj uhvatio, uveče se jedva smirim. Jutros počela da pijem beli slez.

Jutros rano nam došao kum, doručkovali, pili kafu, on i mm doduše još uvek meze. Pa posle da iznesu staru garnituru.




jance -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 9:42:25)

Dobar dan zelim. Ja bila da odnesem papirologiju za upis u prvi razred jutros. Prvo sam se vrtela po kraju trazeci kopirnicu koja radi pre 8. E pa nema. Onda sam sela da doruckujem. Onda u 8 do kopirnice, pa u skolu. U skoli manja guzva, pa me jos sastavila pedagogica kod koje sam bila zbog Ogija, nisam izasla iz skole do 9. Dosla kuci, kaze mm njih dvoje se stiti naspavali, beba spavala do pola 9. Bitno da se budi u pola 8 kad se ja vracam iz grada tad. A ja naravno ustala u pola 7.





smeško -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 9:48:36)

Jess, pocela sam. Ali, treba malo vremena da udjes u stos. Sta redjas, kako i sl. Verujem da ce posle biti tako kako kazes.





IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 9:48:51)

Dobro jutro.
Ana,zašto im ne kazes da ti smeta to na njihovoj terasi?
Ja odvela macu u vrtic pa sa komsinicom isle u set_nju par kilometara. Spremamo se malo da trckaramo😀 Sad kafa i doručak pa u skolu na otvorena vrata. To cu kolima,nisam vozila tri dana a psihicki se spremam za voznju do VMA za koji dan 🙄




smeško -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 9:52:50)

Ico, set_nja je zdravija, razumem te.❤





Maraj -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 9:52:54)

Ana pa zasto im ne bi rekla za to lupanje. Jeste u ok odnosima?
Jess, pisi u temj sta si nasla. Ja nikako da sednem i odlucim sta cemo. Jun/jul su vec tu a ni mi nismo nista nasli




mama Jo -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 9:53:53)

Ivana, super i ja sam pocela da trcim, jako mi prija, evo za ovu nedelju jos nisam ispunila plan ali imam jos kada 😊
Hoce ti to biti prva duza relacija na koju ides?




smeško -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 9:56:47)

I mi nikako da se odlucimo, ponasamo se kao da ima jos dosta.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 10:02:22)

Smesko,ovo po "lokalu" uvek idem pesaka,ali zbog voznje sad gledam da idem i kolima. 😘
Inace,cesto vidim tvoje postove po fb i pitam se odakle ti snaga za budale😀
Mama Jo,bravo za trcanje! Samo napred! 
A ovo ce mi biti prva tako duza relacija i to jos po gradu. A imam zeznute delove i kruzne tokove 😃 u suštini,veca mi frka sto idem ujutru kad je bas velika gužva 




Ana RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 10:09:15)

Rekla im sveki juče, videla je njihovog unuka. I sinoć nije lupalo ali je počelo jutros u pola 5. Ja imam lak san, mene probudi svaki šum a kamoli lupanje u metalni gelender.





Ana RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 10:17:43)

Ode stara garnitura... nekako mi žao, lepe uspomene me vežu za nju hihihi




smeško -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 10:23:22)

Ico, tu istresem negativnu energiju. Ukucani ostanu u komadu.😂





jess021 -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 10:28:17)

Maraj, pisacu veceras kad napravim selekciju. Imam utisak da su pojedini rezervisali letovanje jos prosle godine kad su se vratili sa istog. 

Smesko, pisi mi pp sa te zapratim na Fb, da vidim ko te nervira 😊Ana, mani se tugovanja za garnituru, jedna, druga, treca...kao da je vazno. 
Ivana, samo po gasu😂




pari -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 10:28:35)

Ana,sad cete praviti nove uspomene 🙂 
Ja smišljam šta cu da kuvam...da li cufte ili špagete pošto imam mleveno meso...i naravno neki keks...
Zakazala sam za danas šišanje sve sa T u krilu,videcemo kako ce proci...popodne...




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 10:31:04)

Jess,ja vec odvojila vreme za voznju do tamo koliko bi mi trebalo busom  plus pola sata😂Anci,divno za garnituru 😀Pari javi kako si prosla




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>