RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Maraj -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 14:25:49)

Von mogu misliti kako si se iznervirala.
I S je meni jednom toliko bila uznemirena da nije dobila vakcinu. U tom uzrastu S se jako plasila kada druga deca placu. Dusu dalo taj dan sve bebe su plakale nakon vakcine. Ona je vristala da nisam mogla da je smirim
Dr nije htela da joj da vakcinu. Pa smo odlozili. A i posle smo odlagali jer joj je L donosio viruse i boginje kuci....
Sta ste sad odlozili? Dokle ste stigli s vakcinom?




Rosita -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 14:35:14)

Dobar dan. Ovo nije dan, ovo je komad dana :). N i ja ustali u pola 11. On bi ladno još spavao jutros, ne znam šta bi, izmoren valjda. Mene uhvatila panika jer ne znam gde ću pre. Muž me tešio, šta ima veze što si spavala 😁. Majko mila, definitivno je od nespavanja mnogo gore dugo spavanje i kasno ustajanje. Dočekale me poruke i pozivi na telefonu, koncentracija nula.


Ana, čepići za uši. Oropax, čini mi se. Žuta mala kutijica, okolo vata koja se skune, voštani. Meni su oni bili spas. Od Studenjaka na ovamo.
Bilo dosta nervoze ovih dana i odmah se to odražava na mog starijeg sina. Ne mogu pred njim da pravdam time njegove ispade, ali duboko u sebi znam da je tako. I po ko zna koji put me prenerazi činjenica da od mog raspoloženja i stabilnosti svi oni zavise toliko. Ta odgovornost mi nekad baš stvara pritisak. Jer i ja sam živi stvor :).
Pozdrav mame ❤




mama Jo -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 14:40:33)

U pravu si skroz, ja sam danas evo vrlo napeeta i tacno vidim kako to prenosim...




vonavoj -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 14:52:33)

Jos sinflorex i hepatit.Dzabe,koliko god da se trudim da budem smirena,nekad ne ide..Mene ubi ovo nespavanje u kombinaciji sa glavoboljom,prosto ne mogu da budem raspolozena.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 14:56:55)

Sad sam uzela najlepse zelje,da se oraspolozim!😂😂😂




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 15:00:53)

Ајде главу горе Вон.[sm=smiley31.gif]
ја сам страшно уморна. Још су ми променили распоред часова и нећу бити ниједан дан слободна и ако имам пуно право јер немам 100 посто. Чути и трпи. Али не дам се изнервирати. Сетим се мог тате коме је теже него мени. [sm=smiley13.gif] И онда ови моји проблеми падну одмах у воду.

Узела сам одмах да куцкам за школу, док С чита у другој соби. После покрет њу на плес. Т да узмем из школе да је одведем у музичку, па да се вратим по С. И после нас две по Т. [sm=smiley36.gif] Само да смо здрави. Ових дана ме боли нога. Тешко ходам.
Мм није данас код куће. Сигурно долази после 10.




jance -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 15:17:46)

Jao von ja bih posizela! Znam tacno kako ti je. Bokserska vreca bi mi trebala

Bila sam po klince, posle podne me ceka parada gostiju, te ocaj dodje da donese ovo te onaj da odnese ono, a ja planirala danas dan velikog kupanja kad vec nikakve aktivnosti nemamo uvece. B

Bebuska bila neurozna, ja nisam kontala da joj se spava. Takodje nisam skontal ni da je vec bilo pola 2 i moram po decu. Navrat nanos je spakovala, ona vristala pa u kola. Zaspala u kolima i naravno pogodih u skolu bas na sam pocetak velikog odmora. I naravno da se probudila! Tamo proci sa kolicima, dobro nas oborili nisu kako jurcaju po hodnicima. Pa onda zaspala pa se probudila kad smo isli po Kiku u vrtic. Na kraju sam joj pustila zvuk ves masine na telefonu, evo je spava uz taj zvuk jos uvek. Neka se malo naspava, ceo dan mi kenjkava i nikakva




Rosita -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 15:18:38)

Sanjice, ja se evo iznerviram zbog tog tvog rasporeda jednom i pojednom. Zašto ćuti i trpi? Hajde ako je sad neizvodljivo, ali ozbiljno popričaj sa direktorkom da se zna red u tvom slučaju! Unapred, kod pravljenja rasporeda za narednu godinu. 





Rosita -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 15:19:44)

Von, da znaš samo moju sreću kad sam u pola 1 sin videla da ja smem kraš bajaderu- posna je 😁. Puno te grlimo!





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 15:26:24)


IZVORNA PORUKA: Rosita

Sanjice, ja se evo iznerviram zbog tog tvog rasporeda jednom i pojednom. Zašto ćuti i trpi? Hajde ako je sad neizvodljivo, ali ozbiljno popričaj sa direktorkom da se zna red u tvom slučaju! Unapred, kod pravljenja rasporeda za narednu godinu. 




jao moja Rosi, pricala sam. Jednom prilikom je rekla da ne može drugacije, jer moj cas mora da ide poslednji. Drugi put je htela da mi saspe papir u lice koliko se iznervirala sto joj tražim u nezgodno vreme. Tako da nista ne postizem osim sto cu da se iznerviram cim izadjem iz kancelarije. Što kaže mm izdrži još dva meseca tako. I u pravu je. Liniju sam doterala. Da ne bude da sam se džaba setala.[sm=smiley36.gif]




smeško -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 15:34:50)

Sanjice, naravno da ce sa vama biti lepse!❤ 

Za raspored ne znam sta da ti kazem, stvarno je maltretiranje. Jos nismo poceli planiranje rodjendana, ali mi cemo to ranije jer hocemo i da krstimo J. A kumovi nam zive u Austriji, pa moramo sa njima da vidimo kada i kako mogu.Von, mi smo prosle nedelje trebali da primimo jos za hep, ali je J tamo dobio 38.3. Poludela sam. Vratili se kuci, naravno. Opet zakazivanje...




pari -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 15:35:26)

Da se nadovezem na Rosi...Deca sve osecaju...pogotovo oni koji su oset_ljivi,emotivni...ne reaguju svi isto ali moj M bas oset_i sve...ja kad sam neraspolozena ili nervozna...Jeste to velika odgovornost nas mama.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 15:39:58)


IZVORNA PORUKA: Rosita

Von, da znaš samo moju sreću kad sam u pola 1 sin videla da ja smem kraš bajaderu- posna je 😁. Puno te grlimo!



ово видим за крашову бајадеру. То ми реци. [sm=smiley1.gif]




Rosita -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 15:42:01)

Da, pari. Sakrio je nešto od mene. Sitnice, ali par njih. Zato što je video da sam napeta i da ću, po njegovoj proceni, jako da se ljutim. I još par stvari. Ulepšavanja  istine, krivinarenja. Planiram da ga izvedem negde da razgovaramo.





pari -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 15:44:50)

Ja isto volim da razgovaram, trudim se da objasnim, izvinim se ako nisam bila u pravu, trazim da se zagrlimo... Hocu da ima poverenja u mene i da zna da mozemo da pricamo o svemu...Nije lako biti mama i obicno ljudsko bice u isto vreme :)




smeško -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 16:09:42)

Sanjice, kod nas u prodavnici prodaju domace kolace. Posne. Vanilice, cupavce, kokos stanglice, medenjake, oblande. Jedino im rok trajanja nije dug jer su bez konzervansa. Sve posno, prate desavanja i to je super.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 16:12:18)

Таман да ти дођем у госте да не мораш да спремаш[sm=smiley36.gif]
Долазим у суботу, али идем да обиђем тату и имамо још неке активности.




smeško -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 16:14:58)

Mozeeeeeee!!!!!!❤





mama Jo -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 17:01:45)

Sanjice, kako su tvoji? Pre neki dan si pisala da neplanirano idete tamo...




vonavoj -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 17:36:19)

Znaci,smesko i vi temp pred vakcinu..ali vrh je sto je nema..cim smo dosli kuci ohladio se.Mi smo zakazali rodjendan jos u januaru,za 1.jun.Sanjice,znam da su nase muke smesne u odnosu na bolest,ali nekad mi je puna kapa.




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 18:14:24)



IZVORNA PORUKA: mama Jo

Sanjice, kako su tvoji? Pre neki dan si pisala da neplanirano idete tamo...


Mama jo, trebalo je da idemo ali mama me je odgovorila. Bili smo slinavi, a to tati ne treba bas sad. Ne znam sta da ti kažem. Bore se. Velika je to borba. 




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 18:43:27)

Saljem svima grlisu.


Verovale ili ne P spava. Toliko se valjda umorio.napolju. prljav kao prase. Kopa po sljunku. Pa zemlju. Sve pipa dira. Grebe. Umorio se hodao po grbavom terenu 😂 al mu super ide da ne kazem.mozda jos i bolje nego po ravnom hhhaha...i dizao frku okupala ga i evo spava.jos ga drzim. Ni mleko nije do kraja popio. Koma. 
Von bre nemoj se nerviras😁 mi kasnimo fest sa vakcinama. Ma sa svim kasnimo. 
Idem. Imam cas sad u 7. I treba posle raditi. Imam neki nalet energije trenutno 😁




mama Jo -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 19:02:03)

Bravo Ljisho, iskoristi tu energiju sad pa onda lepo odmoris ali bar znas da si svasta uradila. Samo napred.
Sanjice... zao mi je, zelim vam da bude sve u redu.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 19:42:42)

Mi sredili dnevnu, ovaj mm je šou, dva puta je usisavao i brisao [sm=smiley36.gif] da utvrdi gradivo [sm=smiley36.gif]

Taman sam mislila da se uvalim i pustim tv kad slovenac šalje nešto da prevedem. Kuku meni. Ne umem da odbijem i evo sad sam opet za laptopom.




Rosita -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (4.4.2019 19:55:59)

Dobri večer.


Ja čekam sina sa plivanja. Išli smo na piće kao veliki. Malo razgovarali. Grickam lešnike i čeprkam po telefonu.  Mm je sa N. To dete toliko slabo jede. Ne može od slina. Gadi se, i ono malo je danas povratio. Napolje ga nisam vodila.
Ljišo, to je toliko dobro za batketa. Dvorište, polje.
Ana, garnitura spremna za memories ☺
Sanjice ❤. Bože, samo da smo zdravi.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>