RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


pari -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 10:51:06)

Ajoj Ana...ako mozes,odmori se malo u toku dana...nemas bebu kao mi 😋
I ja sam bas mrtva ali sa navikla...




vocicana -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 10:55:30)

Anci, predlazem da sutra isprobas novu garniture tako sto ces da se zakucas tako dobro I da overis gradivo. Joj stvarno je strasno kada je covek nenaspavan.




Ana RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 11:05:24)

Jao bože, moja svekrva je poludela načisto... tera inat mrtvom čoveku. Ludilo mozga.

Joj jedva čekam da se zakucam u krevet večeras. U 9 ima da legnem.




vocicana -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 11:07:00)

Anci kako tera inat mrtvom coveku?




Ana RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 11:15:28)

Ma ne pitaj... pre dve godine on joj ceo dan nije čestitao rođendan i evo ona danas, na njegov rođendan, neće da ode na groblje.




Maraj -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 12:31:22)

Dan mame
Sad sedoh da pojedem keksic (sto bi L rekao "keskić) i da vam se javim
S muce gornje jedinice. Oteklw joj desni. Budi se bas cesto u jauce.
L sam jutros ja idvela u vrtic. Da bi jeo kuci. Kaze vaspitacica da on nista ne jede famo. Juce je umao proju za uzinu. Ni to nije jeo. A inace jede kuci. Jutros sam ga ostavila da pojede palentu pa sam ga ja po onom vetru vodila. Morala mama moja da dodje da cuva S dok ja njega odvedem...

Mama jo pitala si me za posao...da u skoli sam. Treba za 3 meseca da krenem. Al kad krenem to je vec kraj sk.god pa pretpostavljam da cu raditi nedelju-dve pa onda imamo kolektovni godisnji do sredine avgusta. Sta znam...i ide mu se i ne. Kad se iznerviram koliko obaveza imam po kuci, kako je sve na meni...onda mi se ide, da sto kazu, odmorkm od kuce. Al onda mi bude zao S.mala je. Al cuvace je moja mama...

Ljiso, kako si polomila prst?!?! U taj pad...h tri lepe...ja ne idem u prodavnice u kojima ne mogu lepo da udjem sa kolicima. Jbg...vidim zene ostave kolica ispred radnje pa udju u prodavnicu. Ja nikad ne bi ostavila dete u kolicima ispred...




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 12:37:03)

Dobar dan. Mi bili bas dugo napolji. A ja budala nisam.izvadila iz zamrzivaca meso. Kreten. Sad cu na frku ribu da odledim 😂 D voli ribu. Paki nam je na dijeti. Mm je svejedno. 


Maraj ma drmnula se o namestaj naravno 🤣 takk slomih prst. A ugruvana sam sva i u modricama od tog pada. Kaze mi danas ta prodavacica. Kaze ala imas majcinski instinkt kaze videlo se samo da si se trudila kolica da dobro spustis a tebi kako bude. A tako i bilo ja spustila kolica i onda sam ljosnula 😂 
Idem ovi francuzi zezaju. Kasno salju potrebne info. A frka. Ajd bar nije.moja krivica a i platili su hihi




Maraj -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 12:40:51)

Ma ljiso i ti iz prodavnice su bezobrazni. Kupujes stalno kod njih...da nema neko da ti pomogne u ta 3-4 -5 stepenika sa kolicima.
Joj i mm cesto zvizne prst. Ja nosim klompe po kuci pa se to ne oseti , kad zviznem nogom[sm=smiley1.gif]
Ana [sm=bravo.gif] za garnituru
Jedva cekam slike[sm=smiley1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 12:51:05)

Joj Maraj ne mogu dusu da gresim bas uvek me pitaju za pomoc. Ja uvek kazem da mi nije problem. Evo danas ta zena kaze Ljiljo vise te ne pustam da sama silazis niz stepenice sa Pavlom [sm=smiley36.gif] Meni je bitno da mi je prijatna usluga kod nekih nadrndanih nikad ne bih ni kupovala




Maraj -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 13:10:39)

Eee ljiso...i ti si znaci u fazonu "mogu sve sama"... jbg, ko nam je kriv...
Al nemoj odbijati sledeci put, zbog deteta, mogli ste oboje da nadrljate




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 13:13:13)

Pa da ko mi kriv. A meni bezveze da zatrudjujem ikog i ond eto tako. 





Rosita -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 13:28:43)

I ja uvek sama teglim kolica. Znam da ga spustim sa 4. sprata kad ne radi lift. Ima sigurno 12 kila. I baš to,,sve vičem nema potrebe, navikla sam :/. Za bus prihvatam i tražim pomoć.


Pari, tebi je definitivno najteže. Em ne spavaš, em sve sama.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 13:41:22)

Devojke,kako ste?Mene glava bas zeza. Muz na poslu,zove,nema my dokumenata,licna,saobracajna,vozacka,kartice... A i nije siguran ni da ima goriva da dodje do kuce. Tražila sam dokumente ali nista. Iskreno se nadam da cemo naci jer sve to košta..




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 13:50:05)

Ivana nadam se da mu je sve u kolima ispod sedista i da nadjete.

Bas je aktivan forum. JA odustadoh od nivee ali necu da odustanem od igraonice [sm=smiley36.gif] Ima mm tamo da vodi D hihih...
Jedva skinuh ovaj gel lak covece. A kao nije izlivano kao obican lak tralala ja ga bogme jedva skinuh. Nije to za mene.

Ne kuvam jer deran se stalno budi a ne smem ribu da ostavljam na sporetu.




vocicana -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 14:05:43)

Eh Ivana, pa kako bre?
Stigla iz grada, zamesila kiflice, sada da ih razmesim, posle za malog, sto je toplo i vetrovito u isto vreme napolju. Mene glava isto boli, rastura me. Treba mi masaza




Ana RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 14:12:41)

O Ivana :( nadam se da su dokumenta tu negde, samo zaturena.




mama Jo -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 14:17:19)

Joj Ivana, samo da nadjete, em je trosak em je cimanje... Maraj jel joj dajes nesto za zubice?
Mi do malopre bili napolju, sad su legle, popodne ih vodimo kod zubara.




pari -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 14:17:25)

Eee Ivana,i ja se nadam da cete ih naci...
Nas dve bile do dm-a i sad smo napolju,ona zaspala,a ja se sklonila malo od vetra na neku klupu...
Opet sam pravila pitice od gotovih kora u tiganju,to rucala sa svezom paprikom. I spremala stan,stvari sklanjala..ludnica nam je u stanu stalno




mama Jo -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 14:20:15)

Joj mene taj svakodnevni haos tako nervira, a pored dva mala deteta prosto ne moze sve da bude na svom mestu...




vocicana -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 14:24:22)

Meni se desilo pre par godine, drzala sam dozvolu licnu kartu i knjizicu, ma sve u jednom Moninom kao nekom mini novcaniku, ali posto mi je torba preteska i prepuna svega i svacega, kada sam otisla u grad, trebala mi je licna, nema je, pa istresi sve iz torbe, i nemam i nema, sve sam zivo prevrnula, ali sam u momentu sklonila stolicu gde mi je obicno stajala ta torba baksuzna, sklonim stolicu kada ono sve na podu u toj futroli, nisam znala da li da placem ili da se smejem. Msm nije ni mali trosak, da popiz...dok sve povadis i poplacas.




Rosita -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 14:40:12)

Ivana, da nađete! Držim fige. Kako si ti?


Moje dete spavalo 20 min 😈. Evo "čita". Tvrdoglav je, neće da radi ništa na zahtev. A radi kad hoće sam. Juče došli kod dr, on maše sestri, smeje joj se, " priča". Da mahne ovako ili bilo šta drugo, kakvi. Imam utisak da je pun "znanja" al ne da 😂




pari -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 14:45:23)

Rosi 😊 sladak je, ne da znanje 😀
Mislim da meni nije teze nego bilo kome od vas...jos plus mnoge od vas rade,a onda jos i deca,kuca...Koliko god muskarci pomagali,mislim da je na nama najveci deo obaveza,briga...




vocicana -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 14:48:07)

Pari, najlakse je nama sa decom, meni bar, najlakse se organizujem kada sam sama sa bebcem.




Maraj -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 14:49:22)

Ivana...nadje li? Jel pogledao i ispod sedista sto kaze ljisa..
Mama jo namazala joj kamistad. Al nista...neverovatno koliki joj je otok u desnima. Bas se ocrtavaju obe gornje jedinice. Cini mj se da nije ovoliko bila nervozna kad su joj izbijale donje jedinice
Ja cu jos malo po L u vrtic.
Nerviram se jako oko njegovog ne jela u vrticu. Dal je moguce da nista ne lizne tamo.... onda mu se ulenje creva...prosli mesec je smrsao 2kg i onda se razboleo. Ne znam kako da ga nateram da jede u vrticu. Bar jedan obrok a ne ovako ceo dan nista da ne lizne.




pari -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (3.4.2019 14:51:41)

Od moje drugarice sin isto nista ne jede u vrticu vec mesecima...ona mu ujutru da dodrucak i onda oko 4 ruca kod kuce i do spavanja mu stavi jos i uzinu i veceru...kao da nadoknadi ...ali jeste zeznuto...Probaj da pricas sa njim...ne znam da posavetujem bas




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>