Razgovori mama 04/19 [chat] (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Sanjica26 RR -> Razgovori mama 04/19 [chat] (31.3.2019 18:39:36)

Drage mame, nastavljamo razgovor i druženje i u Aprilu.
Posto chat teme koristimo isključivo za časkanje, molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći, roditeljstvu postavljate u za to predviđenim temama.

Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zatvarati. U skladu sa tim preporučujemo da pročitate Pravila korišćenja foruma




pari -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (31.3.2019 18:42:04)

Gde ste mame? 

Mi bile u centru,T odspavala turu,ja pojela jednu kuglu sladoleda i šetala šetala. Sad bile do radnje po par stvari i pravila večeru sebi jer nisam ručala...piletinu sa povrćem...sad pečem hleb u rerni jer mi je ostao stari hleb pa da ne propadne... 
Ljišo,kako ste? 





Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (31.3.2019 18:43:45)

Nama odose gosti. Devojcice gledaju crtani. A mi odmaramo.




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (31.3.2019 18:53:38)

Pa da se zapljuneml a sutra cemo prvoaprilske sale da zbijamo.


Pari nema niko temp. Al P i dalje ima proliv i sad mu se vec i guza crveni.
Dadoh i colikind i bulardi danas al nema znacajnog poboljsanja. Slabo je spavao. Evo gotov je. A sve mi rano da ga stavljam u krevet..mislila sam da ce danas dogurati do 8 al izgleda nema sanse Okupala sam ga. I eno sad se igra




vocicana -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (31.3.2019 20:22:34)

Dobro vece, jedan chek in u temu.




Maraj -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (31.3.2019 21:02:30)

Vece mame
Ja uspavljujem S
L se tusira....planiram ga sutra u vrtic. Nije išao tacno mesec dana. Ceo mart nije isao...
Jao vec april...
Ljiso jel pio P antibiotik pa zato ima retku stolicu?




mama Jo -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (31.3.2019 21:24:16)

Da se upisem i u ovu temu.
Jedva cekam da polezu [sm=hudicek1.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (31.3.2019 21:38:51)

Dobro vece ja radim pa malo cunjam po rr.

Maraj nije pio ab. Kaze dr da je ovo enterovirus tj virus od kog se crveni grlo i dobija dijareja. Jadnicak moj mali. D npr nema nikakvih tegoba.
Ja jedva gledam na oci. Da nisam ovako umorna mogla bih nekad sa lap topom raditi u krevetu al dzaba ja kako pipnem krevet hrcem. Samo bih jos razbila komp




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (31.3.2019 21:48:07)

I ja radim, a malo virkam ovde[sm=smiley36.gif]

Moje spavaju još od osam. S me je placuci molila da ne ide sutra u vrtic. Obecala sam joj da u sredu ne ide, jer je tada oluja. Najavili su. I ona se posle hvali mm kako u sredu nece ici zbog oluje. [sm=smiley36.gif] Inace ne izbegavam oluju, nego sam se u trenutku toga setila. I ispunicu joj. Gadan mi je sutra dan, a Boga mi i utorak.

Mi smo imali goste, a one dva sata nisu izlazile iz sobe. Nisu se cule. [sm=smiley1.gif]




mama Jo -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (31.3.2019 23:05:28)

Divne devojcice Sanjice 😊
Moje danas nisu bile toliko divne [sm=smiley36.gif] tj.mladja je sad u onoj fazi kad je prilepak za mene najstrasnije, ne mogu nista pd nje da uradim.
Proci ce.
Lepo spavajte zene 😘😘😘




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (31.3.2019 23:08:35)

Mama jo mi smo iznenađeni[sm=smiley36.gif]

Lepo spavajte[sm=smiley31.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 6:49:01)

Dobro jutro. P je kakio i nocas. Kupala ga svaki put al dzaba crven je haos. Razmisljam se iskreno da ga stavljam.na nosu svakih pola.sata. ne znam sta da radim. Vec iz njega izlazi krvava sluz. Zvacu dr sad u 7 odmah. Nemam.pojma ni kad radi nasa dr




mama Jo -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 7:49:21)

Ljisho, kako to? Proliv?




Maraj -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 7:54:37)

Jutro
Ooo ljiso, bas mu je taj virus "odrao" creva.[sm=smiley13.gif]

Moji muski odose. L posle mesec dana opet u vrtic. Mm ga oblaci u hodniku i samo cujem "Mama mi idemo"
Ja se pojavljujem na vratima a oni u fulu obuceni , otvaraju vrata a L bos!!! Mm zaboravio da mu obuje patike[sm=zz_timebomb.gif] jao muski...bar smo se ismejali na vratima
Odjednom zvoni mi mobilni. Naravno ja u frci, sta se sad desava u vrticu (mm me zove) . Kad, mm ima da mi saopsti da L patofni nema u vrticu. Jao...covek da poludi. Rekla sam mu da izotvara sve ormarice. Na kraju me zove, bile su ispod ormarica, gurnute sve do zida. Eto...nase dogodovstine od jutros. Dal treba da kazem i "muškarci "![sm=zz_spin.gif][sm=zz_cold.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 8:02:47)

Dr radi popodne. Pametan savet nemaju.lsim dajte ptobiotik.kojo dobija.jos.od subote. Evo poslednja pelena

 Vise i na.sta da kako samo krvava.sluz. 😔
Jao Maraj oni su hit. Seka je evo spremna zA prvi april. Vec je zvala dedu da kaze da ce dobiti seku😂
Saljivdzija.moj




bebilule -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 8:18:46)

Jutro mame!
Ja pijuckam kafu na poslu. Nešto sam sva smušena, valja se prešaltati na posao. Vikend klasika akcija. U subotu cijeli dan sa društvom na roštilju. Juče radno u dvorištu. M pomagao oko čiščenja granja od voća i krečenja stabala. Bio je kao prase. Posle ja spremila njemu i njegovom društvu iz ulice rostilj, ja njegove sreće...

Maraj, srećno vam bilo i da ne kači više viruse.
Ljisho, daješ li mu ORS?




vonavoj -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 8:22:12)

Jutro! Sinoc ispisala post i nisam kopirala..i nestao.Ljisho,daj ampulu prolife,zaustavice proliv..i gastrokind.Maraj,muskarci,i da im nacrtas,zaboravili bi!




medamisko -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 8:41:27)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jutro! Sinoc ispisala post i nisam kopirala..i nestao.Ljisho,daj ampulu prolife,zaustavice proliv..i gastrokind.Maraj,muskarci,i da im nacrtas,zaboravili bi!





Maraj -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 8:42:47)

E on bi izveo dete u carapama...al akd bas se slatko ismejasmo jutros

Ljiso daj prolife ampulu sto kaze von. Oko 250 din je 1 ampula. Super su
Ljiso [sm=smiley36.gif] pa kud se D toga set__ila[sm=bravo.gif] carica




emicaa -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 8:43:14)

Jutroooo,da se i ja upisem u april.
Inace me uzasno nerviraju prvoaprilske sale 😂
Ljiso pa on se bas muci,jadnicko mali
Nas dvoje odveli Doru,malo da virnem ovde pa sredjivanje stana




Misha i Ljisha -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 9:07:14)

Provozala sam ga po letnjem putu da zaspi. I vau uspela sam inace jako tesko zaspi u kolima. Racunala sam struckanje ce ga uspavati. Mm ce me zadaviti 😂 kola smo oprali pre par dana ja se spremala za svadbu. Sve cakum pakum a sad se bele od prasine heheh...bas me briga nek se meni deran odmori. Prolajf znaci.


On ne povraca i ne dajem mu orosal. Jer pije i jede. On ima samo taj uporan proliv. Jadnicak. Juce smo imali pola paketa pelena. Evo jos par komada uzeh drugi paket veliki. 
Parkirala se u prirodu ispod drveca j ja uzivam u pogledu dok micko moj spava




bebilule -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 9:20:38)

Pa ORS je dobar i za proliv. Probaj ga danas malo na dijetu da to brže prođe.




mama Jo -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 9:28:16)

Ljisho, otkud krvava sluz, mene to malo uplasilo?




Ana RR -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 9:45:53)

Ljišo, orosal se daje i kod proliva. Ja Marku dajem smectu za proliv.




jance -> RE: Razgovori mama 04/19 [chat] (1.4.2019 10:16:40)

Jutro

Bebuska spavala od pola 11 do pola 8. Ali zato ja nisam mogla da zaspim do pola 1. A jutros Ogi i Kika jadni polupani, ne znaju gde udaraju. Pita me Ogi da li ide u boravak ili na nastavu. Reko sine ti uvek ides prvo u boravak, cak i kad si pre podne, zbog dorucka.

Sad sam tretirala muza da si napravi se bi potvrdu o zaposlenju da mogu da predam za upis. Hocu to da resim koliko sutra, da ne moram da brinem. Vrtic jos nije pokrenuo konkurs...




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>