Razgovori mama 07/19 (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


IvanaSK RR -> Razgovori mama 07/19 (30.6.2019 15:24:56)





Drage mame, nastavljamo razgovor i druženje i u Julu
Posto chat teme koristimo isključivo za ćaskanje, molimo vas da konkretna pitanja o trudnoći, roditeljstvu postavljate u za to predviđenim temama.

Ako ta pravila budu kršena chat teme ćemo zatvarati. U skladu sa tim preporučujemo da pročitate Pravila korišćenja foruma








vocicana -> RE: Razgovori mama 07/19 (30.6.2019 17:07:31)

Mamae dobar dan, ja spremna, puna energije dosla sa odmora, sutra zajedno sa posetom ministra nastavljam sa radnim pobedama.
Kako ste? vRUCE JE, JA SLUSAM GRCKU MUZIKU...gIORGOS dALARAS, S. agapo...joj boze sto je dobar live...




Maraj -> RE: Razgovori mama 07/19 (30.6.2019 17:44:52)

Voci gde si bila? Na Zlatiboru?
Mene glava i dalje boli...




vocicana -> RE: Razgovori mama 07/19 (30.6.2019 17:58:08)

Maraj bila samo nedelju dana, muz bio i nedelju pre i ostao sa malim sada, ja sam danas dosla, divan vazduh, divan provod i setnje do besvesti!




Maraj -> RE: Razgovori mama 07/19 (30.6.2019 19:23:41)

Divno voci
Mene glava rastura. Ne mogu da se sagnem. Kao da mozak hoce da mi idpadne kad se savijem.
Izmerila pritisak 97 sa 47. Ja imam nizak...al mislim da mi je ovo najnizi do sada... T mi je 37.5
Dal sam i ja fasovala virus. Tj ja sam ga i imala sa S i L. Imala sam bele naslage na krajnicima. Ispila antibiotik...al evo glsva ubija i T ne spada ispod 37.2




pari -> RE: Razgovori mama 07/19 (30.6.2019 21:02:40)

Ja se preselila,sve je ok,osim sto je u stanu bomba...
M je prosli vikend recimo plakao da nece kod tate...videcemo kakav ce biti sutra kad dodje...definitivno je u toj fazi sad...
T mi zaspala pre pola sata i evo vec se probudila...valjda ce odspavati i malo duze...
Maraj,bas se mucis...




vonavoj -> RE: Razgovori mama 07/19 (30.6.2019 21:19:05)

Maraj a da nemas i ti upalu pluca? I ti kasljes?Pari,polako,rasklonices.




Maraj -> RE: Razgovori mama 07/19 (30.6.2019 22:09:11)

Pojima nemam von. Valjda nemam. Citam simptime....spominju i bol u grudima. Ja bol nemam. Glava me boli . Osetim pritisak u glavi kad se sagnem. Popih opet brufen pa mi je malo lakse




vonavoj -> RE: Razgovori mama 07/19 (30.6.2019 22:14:44)

Nemoj da se igras,idi da te neko pregleda..poslusa..




smeško -> RE: Razgovori mama 07/19 (30.6.2019 22:56:35)

Maro, ni ja nisam imla bol u grudima kda sam zaglavila sa injekcijama za upalu pluća. Bolje idi.
N mi došao iz kampa, M otišao. Zaboravila pidžamicu da mu spakujem pa se nrviram već ceo sat. Gledala košarku i uspavljivala J, ne zna se šta je bilo stresnije.[sm=smiley36.gif]




Milena18 -> RE: Razgovori mama 07/19 (30.6.2019 23:11:36)

Dobro veče!

Pari, super što je selidba prošla ok. 

Smeško, ne nerviraj se, dešava se. Spavaće u majici, neće mu ništa faliti. Koliko ostaje u kampu?

Jess, hvala na pitanju, M je dobro osim što kašlje malo, uglavnom u snu. A brat onako... nije se mnogo pomerio sa početka. Dolazi kod nas stalno, danas je on čuvao M dok smo mi išli u nabavku. Ali jako je zatvoren, ne želi da priča o svom problemu, a ne vidim ni da ga rešava. Kako ste vi?

Čekam da izvadim punjene paprike iz rerne pa da se spremam za spavanje. Laku noć, mame!






jess021 -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.7.2019 6:57:56)

Dobro jutro!


Ja se evo spremila,  pijem kafu. Njih dve spavaju, M je imala nocas opet temp, ali se nadam da vise nece imati.Ja opet brzo posla; bas mi treba godisnji! 




vonavoj -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.7.2019 8:00:03)

Jutro!M spavao u krevetu,svom,sklonili smo krevetac,u kom nije ni spavao...spavao je tako slatko,samo se prebacivao. I napokon mm i ja inamo mesta,spojili smo njegov sa bracnim..ulazim naglavacke..Milena,dobro je da makar dolazi kod vas. Jess,dokle ta temp..




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.7.2019 8:14:37)

Dobro jutro.Milence,dobro je da brat makar dolazi kod vas...Ja imam slobodne dane,ali cu raditi verovatno ono čišćenje. Treba skupiti pare za pripreme u Kini 🙄Danas i sutra treba da okrecimo dnevnu i kuhinju..




bebilule -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.7.2019 8:30:22)

Jutro!
Ivana, kakva Kina? Pretpostavljam sin i fudbal?
Milena, kako ti izgleda, snalazi li se u svakodnevnici?
Ja na poslu, a više mi preko glave. Na godišnji ću tek za mjesec. [sm=smiley13.gif]




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.7.2019 8:55:46)

Jeste,bebi,fudbal 😃  430e put do Kine,deset_ dana i tamo obroci i smestaj. Al treba i pasos da napravimo.isticu mu u septembru. Ima on i ovde pripreme (230e),ali mi zao da ga ne pustim u Kinu. Pozvano  je samo njih 11-oro. Sumnjam da će se ikad ukazati ovakva prilika,a i on je dovoljno velik da zapamti.




bebilule -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.7.2019 9:06:04)

Joj krasno. Skupite kako znate i umijete ako želi da ide. Baš dobra prilika.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.7.2019 9:18:04)

Zato radim tri posla😂  u septembru ce mi trebati banja neka 😂  pitao da idemo negde,rekoh,cuti sine,devet godina nismo bili na moru a ti ces u Kinu😂
On bi isao svuda,toliko voli da luta da ne pita gde.




vonavoj -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.7.2019 9:20:32)

Bravo Ivana! Izdrzaces,a njemu ce ostati za ceo zivot!Bebi,svi su zreli za odmor..jos malo,izdrzi.




bebilule -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.7.2019 9:34:44)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Zato radim tri posla😂  u septembru ce mi trebati banja neka 😂  pitao da idemo negde,rekoh,cuti sine,devet godina nismo bili na moru a ti ces u Kinu😂
On bi isao svuda,toliko voli da luta da ne pita gde.


E kako su surovi ovi prostori, radiš ko konj i ne možeš na more otići. Vala Ivana, ako možete negdje otići, ti bi sa svojim poslom frizera tamo mogla normalno zaraditi.




vocicana -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.7.2019 10:24:25)

Dobar dan, IvanaSK, ja ti nudim Ylatibor, makar vikend jedan.
Kako ste mamiceeeee?




Sanjica26 RR -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.7.2019 10:43:33)

Dobro jutro. Od jutros sam ubacila u petu brzinu. Kupovina namirnica, pravljenje deci palacinki, ukljucila masinu za ves. Vala ves leti na terasu. Prevruce je sad da ukljucujem masinu za susenje. Sad cu usisavac u ruke i spremanje rucka. I eto odmor. [sm=smiley36.gif] Kazem deci i eto sta zena radi. Juce smo i mm i ja pali. Ne pitajte kako. On se malo vise povredio od mene da bi me zadrzao da ne padnem. Ali svakako sam se cela ispruzila.
Ove nedelje radi jos neke analize i posle ide na VMA. Ceka ga intervencija.




IvanaSK RR -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.7.2019 10:46:32)

Bebilule,imamo mogućnost Nemacke... Ali realno dok maca malo ne poraste ne mogu da se usudim nigde... Opet bi živeli samo od plate mm-a. Ako nista,on ovde ima siguran posao i ima benificirani radni staz.. Kad ode u penziju mogu gde hocu 😂
Voci❤️❤️
Von,izdrzacemo,izdržati 😘




pari -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.7.2019 11:23:57)

Ivana,svaka ti cas_t! Divno za Kinu, to ce mi bas biti lepo! A i nije vas lose to za Nemacku...
Maraj,kako si?
Mi smo bas lose spavale...valjda novi prostor nije se navikla...a i mora da bude u krevetcu jer nemam mesta na lezaju za nju (u prethodnom stanu sam mogla da je stavim i pored sebe pa je tako spavala pola noci)...Videcemo jos danas kad dodje M kako cemo se iskpmbinovati,trebace nam vremena da se naviknemo...Ja jutros obrisala podove, oprala kupatilo i malo rasklonila...a ostalo cu malo po malo...
Napolju danas bas toplo, izasla sam po voce i da je malo proset_am...
Nema nam Ljishe...
Puno pozdrava za sve!




Filadendronka -> RE: Razgovori mama 07/19 (1.7.2019 11:38:38)

Ivana, divno za Kinu, to ce mu ostati kao divno secanje. Skupljajte novac kako znate i umete! :) Maraj, ipak vidi da te neko poslusa od lekara za svaki slucaj. Mi smo krstili Jaksu, boginje se jos nisu pojavile, uzivali smo na selu par dana...





Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>