RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


MimaKos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (16.7.2019 7:09:51)

Bas cam zavidim ;)) divni pokloni





Gagablagojevic -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (16.7.2019 8:19:33)

Hvala najlepse cestitam ostalim dobitnicima❤🤗





mama ivane -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (16.7.2019 9:10:51)

Hvala[sm=bravo.gif], Cestitam ostalim dobitnicama[sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (16.7.2019 9:22:59)

Ostale mame pošaljite svoje podatke u pp marketing. Ne saljite vaše podatke mailom. [sm=smiley1.gif] Hvala na razumevanju! [sm=smiley1.gif]




flamingos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (16.7.2019 10:01:23)

Hvalaaaa





Olga75 -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (16.7.2019 14:27:20)

Super su nagrade [sm=bravo.gif]
sad će komarci da beže kad imamo maramice [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (16.7.2019 14:41:00)



IZVORNA PORUKA: marketing RR

Ostale mame pošaljite svoje podatke u pp marketing. Ne saljite vaše podatke mailom. [sm=smiley1.gif] Hvala na razumevanju! [sm=smiley1.gif]
Poslala sam podatke,nadam se da su stigli.





Ivanka 75 -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (16.7.2019 15:25:29)

Poslala podatke 👍




marketing RR -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (16.7.2019 17:16:07)


IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: marketing RR

Ostale mame pošaljite svoje podatke u pp marketing. Ne saljite vaše podatke mailom. [sm=smiley1.gif] Hvala na razumevanju! [sm=smiley1.gif]
Poslala sam podatke,nadam se da su stigli.




Nista nije stiglo.




Maria.lev -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (16.7.2019 18:05:41)

I ja sam poslala, ali nisam dobila povratan odgovor, nadam se da je stiglo. 





MimaKos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (16.7.2019 19:48:45)

Saljite slike kad dobijete nagrade





marketing RR -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (16.7.2019 20:03:17)


IZVORNA PORUKA: Maria.lev

I ja sam poslala, ali nisam dobila povratan odgovor, nadam se da je stiglo. 




Stigli su vaši podaci.




marketing RR -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 14:09:17)

Zbog kršenja pravila nagradne igre »Chicco letnja avantura » korisnica GagaBlagojević je diskvalifikovana. Njene nagrade se ustupaju sledećim na spisku.

Glavnu nagradu dobija mama ivane

Dnevna nagradu dobija Sofijina mami

Molimo dobitnike da pošalju svoje podatke.




flamingos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 16:36:28)



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Poslala podatke 👍
Ivanka,ponagaj,daj da tebi pošaljem podatke a ti prosledi redakciji,molim te.Ne znam kako im nisu stigli,a poruke šaljem fil i ona meni i stignu.Može?





mama ivane -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 16:49:41)



IZVORNA PORUKA: marketing RR

Zbog kršenja pravila nagradne igre »Chicco letnja avantura » korisnica GagaBlagojević je diskvalifikovana. Njene nagrade se ustupaju sledećim na spisku.

Glavnu nagradu dobija mama ivane

Dnevna nagradu dobija Sofijina mami

Molimo dobitnike da pošalju svoje podatke.



Hvala jos jednom, poslala sam juče podatke da li su stigli?




Ivanka 75 -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 16:50:40)



IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Poslala podatke 👍
Ivanka,ponagaj,daj da tebi pošaljem podatke a ti prosledi redakciji,molim te.Ne znam kako im nisu stigli,a poruke šaljem fil i ona meni i stignu.Može?





Moze, posalji mi. 




flamingos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 16:53:05)

Srce si Ivanka.Poslala sam i fil,odgovorila je da će im proslediti,ali evo sad ću odmah i tebi.





Filadendronka -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 17:06:46)


Prosledjeni, javljam kad odgovore. 🤗
IZVORNA PORUKA: flamingos

Srce si Ivanka.Poslala sam i fil,odgovorila je da će im proslediti,ali evo sad ću odmah i tebi.








flamingos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 17:11:23)

Hvala fil,srce si.Jeste li dobro?Kako baka?





Filadendronka -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 17:59:18)


U nekoj guzvi danima, a inace smo ok. Baka gura, dobro je za svoje godine. Hvala ti.💕
IZVORNA PORUKA: flamingos

Hvala fil,srce si.Jeste li dobro?Kako baka?








Ivanka 75 -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 18:59:39)

Flamingos, poslala sam marktingu tvoje podatke, misija uspesna 👍😊




marketing RR -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 20:28:49)

Flamingos, proverite da li šaljete pravilno. Nemoguce da samo od vas ne stižu podaci. Probajte ovako. Ispod naseg posta, videcete da stoji pp. Na njega kliknite i otvorice vam se prozor za poruku. Probajte tako, a mi vam javljamo da li je stigla poruka. [sm=smiley1.gif]




flamingos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 20:29:05)



IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Flamingos, poslala sam marktingu tvoje podatke, misija uspesna 👍😊
Hvala od srca.





marketing RR -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 20:30:19)

Prvo prebacite na desktop verziju. 😉




MimaKos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 20:31:08)



IZVORNA PORUKA: marketing RR

Flamingos, proverite da li šaljete pravilno. Nemoguce da samo od vas ne stižu podaci. Probajte ovako. Ispod naseg posta, videcete da stoji pp. Na njega kliknite i otvorice vam se prozor za poruku. Probajte tako, a mi vam javljamo da li je stigla poruka. [sm=smiley1.gif]
   ja moram da kazem da sam i ja taj problem imala jer se pp ne vidi kad nije desktop verzija sajta, kao ni uredi itd





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>