RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


flamingos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 20:39:48)

Hvala i fil,divne ste.Veliki pozdrav i poljubac





flamingos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 20:42:10)



IZVORNA PORUKA: marketing RR

Prvo prebacite na desktop verziju. 😉
U tome i jeste problem,nemam desktop verziju.Pokušavala sam,pokušavala-ne vredi





MimaKos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 20:46:07)

Imas na telefonu gore tri crtice, tu kad itvoris pise desktop i onda kliknes, tek tada ti se menja verzija sajta





marketing RR -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 20:48:06)

flamingos, kako onda salješ poruku Ivanki i Filadendronki? Tako isto nama saljes😉





MimaKos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 20:49:45)

Da, isti sistem samo nadjes marketing u prepiskama..





flamingos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 20:51:30)



IZVORNA PORUKA: marketing RR

flamingos, kako onda salješ poruku Ivanki i Filadendronki? Tako isto nama saljes😉


Isto i vama tako šaljem.Hajd opet da probam,znam da vam je adresa dostavljena,ali ovako nešto da napišem,čisto da opet pokušam





flamingos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 20:56:59)



IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: marketing RR

flamingos, kako onda salješ poruku Ivanki i Filadendronki? Tako isto nama saljes😉


Isto i vama tako šaljem.Hajd opet da probam,znam da vam je adresa dostavljena,ali ovako nešto da napišem,čisto da opet pokušam


Dve poruke vam poslah,javite jesam li uspela?





marketing RR -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 21:00:04)

Uspeli ste. Konacno[sm=bravo.gif]




marketing RR -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 21:01:12)

Sad ne morate više da saljete vaše podatke na mail. Uspeli ste. [sm=smiley1.gif]




flamingos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 21:05:14)



IZVORNA PORUKA: marketing RR

Uspeli ste. Konacno[sm=bravo.gif]
Pa ja sam genije,ha,ha,konačno.Hvala vam,divni ste.Pozdrav svima





MimaKos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 21:16:55)



IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: marketing RR

Uspeli ste. Konacno[sm=bravo.gif]
Pa ja sam genije,ha,ha,konačno.Hvala vam,divni ste.Pozdrav svima


   hahhahha, cestitam :)) 





flamingos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (17.7.2019 22:46:30)



IZVORNA PORUKA: MimaKos



IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: marketing RR

Uspeli ste. Konacno[sm=bravo.gif]
Pa ja sam genije,ha,ha,konačno.Hvala vam,divni ste.Pozdrav svima


   hahhahha, cestitam :)) 


Hvala,hvala,smešno jeste,nego,deder kaži koliko imaš godina?Mlada si,verovatno,eee,kad dođeš u moje godine...Šalim se ja malo.Ne znam da li da se smejem ili plačem,ha,ha.





Duškić -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (18.7.2019 6:12:00)

Cestitke!




Filadendronka -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (18.7.2019 9:02:45)

Mislim da ima neki problem kod Flamingosa oko prijema/slanja poruka. Juce sam u nekoliko navrata pokusala da joj odgovorim na poruku, ali prosto samo njoj nece da ode poruka. Tek sam uspela iz ne znam kog puta. 
IZVORNA PORUKA: marketing RR

flamingos, kako onda salješ poruku Ivanki i Filadendronki? Tako isto nama saljes😉








flamingos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (18.7.2019 10:21:41)



IZVORNA PORUKA: Filadendronka

Mislim da ima neki problem kod Flamingosa oko prijema/slanja poruka. Juce sam u nekoliko navrata pokusala da joj odgovorim na poruku, ali prosto samo njoj nece da ode poruka. Tek sam uspela iz ne znam kog puta. 
IZVORNA PORUKA: marketing RR

flamingos, kako onda salješ poruku Ivanki i Filadendronki? Tako isto nama saljes😉





Draga fil,hvala ti.Pa to,verovatno je do mene.Sad je i to rešeno.Ljubim te.Ako me nema znajte da mislim na vas,ali da loš signal.Namučim se dok ode pist





MimaKos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (18.7.2019 10:52:19)

Flamingos, nine do godina, i meni nekad cela poruka otkucana sama od sebe nestane zbog odjave...




Olga75 -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (20.7.2019 14:28:56)

i ja da pitam marketing da li je stigla moja adresa [sm=jezicek.gif]




marketing RR -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (21.7.2019 8:35:09)

Devojke, podaci se sutra šalju. [sm=smiley1.gif]




MimaKos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (21.7.2019 9:25:10)

Devojke, slikajte nagrade kad stignu 🤗





flamingos -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (21.7.2019 9:45:47)



IZVORNA PORUKA: marketing RR

Devojke, podaci se sutra šalju. [sm=smiley1.gif]
Hvalaa,svaka čast na radu.Slikam kad stigne nagrada.Pozdrav svima





Axi87 -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (1.8.2019 15:02:54)

Kada li ce nam biti poslate nagrade? Prodjose leto i komarci........




Duškić -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (1.8.2019 16:26:03)

Ima komaraca do snega [sm=smiley36.gif]




Axi87 -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (4.8.2019 13:05:47)

A kremu za suncanje sam morala da kupim. Valjace za narednu godinu, ako bude u roku. 





Maria.lev -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (4.8.2019 13:38:10)

Trebalo bi da hoce, ja sam prosle godine kupila neko dzinovsko pakovanje i pise da je rok do sledeće godine. Doduse 12m nakon otvaranja, ali od leta do leta, to je to. 





Duškić -> RE: >>>CHICCO LETNJA AVANTURA>>>Osvoji sjajne Chicco nagrade (5.8.2019 6:52:51)

Pa bice u roku, samo ne otvarati do iduce sezone kad je ta vec otvorena nova.

Bravo za chicco.





Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>