WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (15.7.2019 16:42:40)

Zato što brinemo o bezbednosti Vaše dece i Vaših kućnih ljubimaca prepoznati smo kao najkorisniji proizvod iz oblasti uređenja životnog prostora u 2018 godini.

Deca poseduju prirodnu radoznalost, i kroz igru, istražuju, uče i nalaze smisao u stvarima koje ih okružuju. Mozak deteta razvija se veoma brzo i odrasli treba da reaguju na detetova interesovanja, da podržavaju i neguju dečiju radoznalost, ali isto tako i da vode računa o bezbednosti dece. Mališanima su prozori zanimljivi i ne shvataju opasnost koju oni nose.



[img]https://i.postimg.cc/NfRVVKMt/2e456b0c0eb551b3972809185dbbb709.png[/img]

Šta je zapravo WinBlock?

- WinBlock je potpuno novi proizvod na tržištu. U pitanju je mrežni sistem, odnosno zaštitna mreža, koja štiti decu od pada sa prozora.
Prijatan je za oko i za razliku od ostalih sistema koja imaju ovu namenu, naš mrežni sistem ne stvara efekat rešetaka, odnosno ne odaje utisak "kaveza".
Dovoljno da ga roditelji postave na jedan prozor ... znači na prozor za koji planiraju da bude stalno otvoren i biće bezbrižni što se bezbednosti deteta tiče, a istovremeno će provetravati prostor u kome dete boravi.

[img]https://i.postimg.cc/HLr4t1yK/image.png[/img]

PROČITAJTE VIŠE

Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik vredne nagrade?


- Prvi korak, lajkujte Facebook stranicu WinBlock
- Drugi korak, budite što aktivniji na forumu (najpre treba da budete član Ringeraje), što znači da u periodu takmičenja napišete što veći broj postova na forumu, svaki post donosi jedan bod.
- Treći korak, nije obavezan, već opcion - ukoliko želite da osvojite dodatne bodove (sabiraju se sa brojem bodova/postova) u okviru ove teme napišite priču o nestašlucima svojih mališana i poukama koje su vaši mališani, a i vi kao roditelji, izvukli iz njih. Za napisanu priču dobićete dodatnih 200 poena.

Nagradni konkurs traje od 17.07. do 18.08.2019.


Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma. Brojanje postova je pod stalnim nadzorom Ringerajinih programera.

Nakon završetka takmičenja, nagrada će biti poslata na adresu dobitnika u Srbiji (poštarina o trošku sponzora).




MimaKos -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (15.7.2019 16:48:03)

Jako korisna stvar, za nas sa malim nestasnim istrazivacima ;)




doramar11 -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (15.7.2019 17:12:30)

Ova mreza bas dobro izgleda, nego sto te vuce da se penjes :) Bravo za Winblock i rr!




Ivanka 75 -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (15.7.2019 17:23:04)

Nisam znala da ovqko nesto postoji, odlicna stvar! 




Dora89 -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (15.7.2019 17:45:57)

To mi nikad nije palo na pamet, baš korisno!





Olga75 -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (15.7.2019 17:50:23)

Ovo je fantanstična stvar!!!
i atestirano i nije ružno na prozoru i super je stvar [sm=bravo.gif]




MimaKos -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (15.7.2019 18:02:20)

Stvarno vredi, pokusacemo :)





dunja RR -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (15.7.2019 18:42:16)

Korisna nego šta! I lako se montira i lako održava!
Vredi!




MimaKos -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (15.7.2019 18:56:28)

Mi se taman razmisljali da uzmemo nesto slicno, ovaj malecni postaje opasan




Duškić -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (16.7.2019 6:06:15)

Interesantno.




Tajčica -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (16.7.2019 14:52:45)

Baš dobra i korisna stvar [sm=bravo.gif]




Olga75 -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (16.7.2019 15:07:57)


IZVORNA PORUKA: Tajčica

Baš dobra i korisna stvar [sm=bravo.gif]

Odlična stvar! Zamisli treći sprat- mleko treba da skineš sa ringle, dete samo u sobi na par sekundi. Šta deci padne na pamet za sekund to ni Tesli ne padne. Sad skoro je neka curica, u Turskoj mislim, tako ispala samo čudo je spasilo, momak se našao u pravo vreme na pravom mestu i imao je hrabrosti da proba da je uhvati. Ovako ta mreža i mirna ti glava




doramar11 -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (16.7.2019 15:19:44)

Nama bi trebalo jedno 3,4 :)




MimaKos -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (16.7.2019 17:57:20)

Malo je to :)) ali zatvaramo vrata pa nemaju svuda pristup :)





mama ivane -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (17.7.2019 9:54:56)

Odlicna stvar[sm=bravo.gif]




MimaKos -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (17.7.2019 10:08:35)



IZVORNA PORUKA: mama ivane

Odlicna stvar[sm=bravo.gif]
  bas, samo cemo bas da se nakuckamo :))





mama ivane -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (17.7.2019 18:52:19)


IZVORNA PORUKA: MimaKos



IZVORNA PORUKA: mama ivane

Odlicna stvar[sm=bravo.gif]
  bas, samo cemo bas da se nakuckamo :))




Za ovakav poklon vredi kuckati[sm=smiley1.gif]




Olga75 -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (21.7.2019 12:02:17)

Mima, ti se baš naoštrila da dobiješ ovu zaštitnu mrežu [sm=smiley36.gif]
ako, ako [sm=bravo.gif]
nego daj sad i jedan nestašluk da ne budem ja prva koja piše a imam veliko dete [sm=smiley36.gif]




MimaKos -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (21.7.2019 12:33:17)

Nisam, ... ja za drugo igram i zavrsava se sutra, mada je i ovo super stvat za ovog mog nestaska





Maraj -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (29.7.2019 12:25:10)

Pa.divno
[sm=bravo.gif] za rr i sponzora




Maraj -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (31.7.2019 11:30:49)

Ja da napisem desavanje kod moje sestre
Zivi na 3.spratu. ima 2 decaka od 5 i od 2 god.
Decak od 5 god je pazljiviji , mada i on je mali....
Decak od 2 god nestasan. Istrazuje stan i dalje....
Izašao je na terasu. Popeo se na stolicu da "pogleda" kroz prozor. Brat, od 5 god je video i bukvalno ga svukao sa stolice. Sreca pa je on video,jer stariji ukucani nisu. Strasno sta je moglo da se desi...




Duškić -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (1.8.2019 12:59:42)

Maraj, uzas.
Moji na terasu vole da se pdntraju. Da sizndm, sta rade.




MimaKos -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (1.8.2019 13:02:51)



IZVORNA PORUKA: Maraj

Ja da napisem desavanje kod moje sestre
Zivi na 3.spratu. ima 2 decaka od 5 i od 2 god.
Decak od 5 god je pazljiviji , mada i on je mali....
Decak od 2 god nestasan. Istrazuje stan i dalje....
Izašao je na terasu. Popeo se na stolicu da "pogleda" kroz prozor. Brat, od 5 god je video i bukvalno ga svukao sa stolice. Sreca pa je on video,jer stariji ukucani nisu. Strasno sta je moglo da se desi...
  joj maraj, pa to je moja nocna mora! Ovaj moj naucio da otvara terasu isti sistem kao prozori, pa cu morati da blokiram sve prozore i terasu....  ima onih sistema sa zicom i mehanizmom..





Maraj -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (1.8.2019 13:08:53)

Pa i meni je nocna mora taj izlazak na terasu. Mada L i sada padne na pamet da se penje na stolicu, da gleda kroz prozor, kad cuje decu napolju. Al do sad sam uvek ja bila tu, pa me on pita da se popne na stolicu...
Ne znam.ni sama...
Jos mm olanira da na terasi stavi klizne prozore. Mene nesto strah tih kliznih prozora, bas zbog tog decijeg pentranja oko prozora. Nesto razmišljam...ovi klasicni prozori mogu da se otvore na makazice,aklizne kad otvoris , oni su otvoreni...nesto mi velika ta povrsina, kad se otvore [sm=zmeden.gif]




Duškić -> RE: WinBlock poklanja 1 zaštitnu mrežu za prozor koja štiti decu od pada sa prozora (2.8.2019 9:00:57)

Zastitna mreza je ekstra.
Bez bojazni za decu.




Stranica: [1] 2 3   Sledeća stranica >   >>