Trzanje u snu (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


Sanjalicaaa -> Trzanje u snu (18.7.2020 22:00:15)

Primetila sam u zadnje vreme da G kada zaspi i dok tone u san trza rukama i nogama. Malo malo pa se tezne.
Imate li vi iskustva sa tim. Malo me brine to.




flamingos -> RE: Trzanje u snu (18.7.2020 22:09:20)

Ne brini,verovatno sanja nešto.Prati,ako se ne dešava često nije problem.Dešavalo se i Anđeli,ali ne tako često,jednom u par meseci.♥️





mama Jo -> RE: Trzanje u snu (18.7.2020 22:26:04)

A koliko G ima? Ne znam tacno kolika su tvoja deca.
I mojoj mladjoj se desi, ona ima 2,5 god...
Nekako kad zaspi, taj momenat kad mislim da je ucvrstila, trgne se tako. Ne desava se svako vece, ponekad, ne bas cesto.
Ja nekako povezem da se premori preko dana, pa zato. Mislim da sam mozda to negde i procitala.




Sanjalicaaa -> RE: Trzanje u snu (18.7.2020 22:30:14)

6 godina.

I ja sam isto citala. On je ovih dana bas aktivan, ne spava preko dana. Njemu se desava svako vece. Zato me brine. 




flamingos -> RE: Trzanje u snu (18.7.2020 22:35:57)

Šta znam da ti kažem.A mišljenje doktora?Ili da sačekaš još malo,pa ako se i dalje nastavlja svako veče trzanje,da se posavetuješ.Ne brini.A da,koliko to svakonočno trzanje traje?Mislim vremenski?Mesec,dva?




Sanjalicaaa -> RE: Trzanje u snu (18.7.2020 22:36:49)

10ak dana. 





mama Jo -> RE: Trzanje u snu (18.7.2020 22:47:26)

Razumem naravno da si zabrinuta, kako ne...
Ja sam 100% sigurna da je kod moje male taj premor.




flamingos -> RE: Trzanje u snu (18.7.2020 22:59:37)

Sanjalice,be brini.Deset_ak dana nije mnogo.Prati,možda sanja,dosta toga se izdešava u toku dana,umori se i možda otuda i trzanje.Hajd da prestane i da budeš mirna.Laku noć.♥️





physio70 -> RE: Trzanje u snu (18.7.2020 23:48:06)

Ne zvuci strasno, verovatno ponovo prozivljava sve sto je radio u toku dana. Nadam se da nece potrajati.




Mirko Svirko -> RE: Trzanje u snu (19.7.2020 0:43:55)

Sanjalice,  moj sin ima 5,5 god. 

Ima i on tu neku fazu trzanja. Taman kad pomislim da je zaspao on se trzne. I on meni nekad i prica. Tipa baci loptu ili skoci ili tako nesto. Pa sam skontala da je to zbog toga. Premor preko dana ili sanja sta je sve radio u toku dana..Inace neposredno pr enego zaspi, on je jos iz perioda dok sam ga dojila drzao moj palac i sada je to ostalo.. i kada ja pokusam da izvucem palac pre nego sto on lepo zaspi, tada se trzne.




lesli -> RE: Trzanje u snu (19.7.2020 1:44:42)

Sanjalice, nemam iskustva sa decijim trzanjem, ali znam po sebi... Kada sam jaaaaako umorna, a opirem se snu da bih recimo odgledala neki film do kraja to mi se redovno desava. I to celim telom. Bukvalno odakocim od kreveta. Par puta me mm pitao zabrinuto sta bi.Ne bih pridavala neki znacaj tome, ali ako brines uvek mozes da potrazis savet vaseg pedijatra.





flamingos -> RE: Trzanje u snu (19.7.2020 18:45:47)

Sanjalice,kako je prošla noć?Da li je bilo trzanja?Mislim na vas.❤






mama Jo -> RE: Trzanje u snu (19.7.2020 19:20:24)

Jeste, i meni se desavalo ovo kao sto lesli pise. Ponekad cak taj neki deo sna kad mislim da sam zaspala a tako se trgnem da budem svesna tog trzaja... Ne znam kako drugacije da opisem. Isto je povezano sa tim osecajem da mi je telo umorno.
Verujem da je to.
Znas ono i male bebe, dok su jos male, pa kad ih spustis u krevetac one se cesto tako trgnu...




jess021 -> RE: Trzanje u snu (19.7.2020 19:21:05)

Sanjalice, ja mislim da nemas razloga za brigu, to se opustaju misici i zato dolazi do toga. 




Sanjica26 RR -> RE: Trzanje u snu (3.8.2020 10:42:30)

I meni se velikoj to desava. Inace stalno imam utisak da padam sa necega. I samo skocim.




mama Jo -> RE: Trzanje u snu (4.8.2020 15:17:02)

Jeste Sanjice, i meni kad se desi imam utisak kao da padam sa necega. Ja sam ubedjena da je to premor - fizicki ili psihicki, ili kombinacija.

Sanjaliceee, je l' se desava i dalje?




guigui -> RE: Trzanje u snu (14.8.2020 10:01:20)


  i nsider there is a person who brings sunshine into your life. that individual may have sufficient to spread around. however in case you clearly have to watch for a person to bring you the sun and give you a great feeling, then you can have to wait a long time.
https://www.vipgrouponline.com




Stranica: [1]