NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


marketing RR -> NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (18.8.2022 13:26:48)


Drage naše dame, dok još uvek uživate u sunčanim danima, vaša Ringeraja.rs je zajedno sa divnim sponzorom - prestižnim francuskim brendom NUXE, odlučila da vas još jednom razveseli sjajnom prirodnom kozmetikom!


Takmičenje traje od 18.8.2022. do 5.9.2022. (zaključno sa 5.9.2022.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!


Biće nagrađena 2 najaktivnija člana, koja budu dala najveći doprinos forumu!



NUXE za 2 dame na portalu Ringeraja poklanja po jednu NUXE nagradu:

1. prvoplasirana dobitnica osvaja Nuxe Huile Prodigieuse� Florale 100 ml višenamensko ulje

[img]https://i.postimg.cc/vmrZjXQY/0001476-huile-prodigieuse-florale-100-ml.jpg[/img]


*Za lice, telo i kosu / Za sve tipove kože
*Dašak slatke i romantične ženstvenosti pretočen je u čaroliju novog Florale suvog ulja, koje svojim svežim i blistavim mirisom nosi dah proleća i rascvetanog cveća.
*Sa 7 dragocenih biljnih ulja, ovo višenamensko suvo ulje hrani, neguje i ulepšava lice, telo i kosu.


2. drugoplasirana dobitnica osvaja Nuxe penu za čišćenje lica Very Rose

[img]https://i.postimg.cc/NfqPG4Yq/0001471-very-rose-mousse-aerienne-nettoyante.jpg[/img]


Topiva pena za čišćenje sa slatkim mirisom ruža, nežno čisti i umiruje, poštujući prirodnu ravnotežu kožu. Formula sa cvetnom vodicom ruže, učinkovito uklanja nečistoće bez isušivanja kože. Pod delovanjem ove kremaste prozračne pene, koža ostaje sveža i pročišćena.



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada na portalu?



Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim treba da budete ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu trajanja konkursa napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća sponzor).


Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju
Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.


TAKMIČI SE I OSVOJI!
SREĆNO SVIMA!





NUXE novitet u okviru kolekcije Huile Prodigieuse višenamenskih suvih ulja ❤️

Doživite osećaj smirenosti i spokoja uz višenamensko organsko suvo ulje*, Huile Prodigieuse® Neroli neguje lice, telo i kosu u jednom koraku.

Kako saznajemo iz laboratoije NUXE, odražavajući jedinstvenu analizu prirodna ulja u srcu Huile Prodigieuse® su odabrana zbog njihovog afiniteta sa kožom. Huile Prodigieuse® Neroli je sertifikovana organska delikatna alhemija 2 organska biljna ulja (organsko ulje Ente šljive i organsko ulje susama.

[img]https://i.postimg.cc/ZKvKG7M6/Neroli.png[/img]

Potpuno jedinstvena tekstura Huile Prodigieuse® ima neverovatnu sposobnost da neguje i ulepšava bez masnog završetka, zahvaljujući svojoj neponovljivoj teksturi suvog ulja koja ostavlja neodoljiv satenski finiš i omogućava vam da se obučete odmah nakon nanošenja. Nežno poput milovanja, to je podsticaj i za kožu i za um.



PROČITAJ VIŠE...




Sanjica26 RR -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (18.8.2022 13:45:40)

O nasa voljena nuxe. ❤️




dunja RR -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (18.8.2022 14:06:03)

Predivni Nuxe [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=love.gif]




flamingos -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (18.8.2022 14:25:53)

Sjajni Nuxe!❤




Duškić -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (19.8.2022 23:21:20)

Predivno 💗




IvanaSK RR -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (20.8.2022 9:06:40)

Ja obožavam Nuxe 😁




dddaca -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (20.8.2022 14:39:27)

Meni ovo zeleno deluje super [sm=smiley27.gif]




Duškić -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (20.8.2022 20:44:17)

Savrseni Nuxe proizvodi.




IvanaSK RR -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (21.8.2022 10:31:37)



IZVORNA PORUKA: dddaca

Meni ovo zeleno deluje super [sm=smiley27.gif]


Ja sam odavno osvojila zlatno. U suštini, meni se svidja taj karakteristican miris koji ima Nuxe. 




dddaca -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (21.8.2022 10:41:41)

I ja sam i kupovala i osvojila zlatno i miris je fantastican. Ali bas me interesuje kako ovo zeleno mirise




flamingos -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (21.8.2022 11:12:56)

Mora da je i ovaj zeleni odličan,jer-jedan je Nuxe.




Sanjica26 RR -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (21.8.2022 15:21:31)



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja obožavam Nuxe 😁



И ја исто. 😁




dddaca -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (22.8.2022 7:40:26)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja obožavam Nuxe 😁



И ја исто. 😁


Hajde tastature u ruke, pisite onda [sm=smiley31.gif]




Duškić -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (22.8.2022 14:58:59)

Meni je ovo sto se dodeljuje prelepo!




flamingos -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (22.8.2022 15:38:37)



IZVORNA PORUKA: Duškić

Meni je ovo sto se dodeljuje prelepo!
I meni.❤





Sanjica26 RR -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (22.8.2022 16:01:12)



IZVORNA PORUKA: dddaca


IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR



IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Ja obožavam Nuxe 😁



И ја исто. 😁


Hajde tastature u ruke, pisite onda [sm=smiley31.gif]



Nemamo mi vremena, nažalost. 




Duškić -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (22.8.2022 16:38:58)


IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: Duškić

Meni je ovo sto se dodeljuje prelepo!
I meni.❤






Flam, na tebe je red i da osvojis. Tebi da poklone za prisutnost na forumu.




IvanaSK RR -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (22.8.2022 16:46:07)

Nažalost, nažalost Sanjice 🤣




Ana RR -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (22.8.2022 17:18:30)

Mislim da samo ja nikad nisam osvojila nuxe [sm=smiley36.gif]




dddaca -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (22.8.2022 18:54:05)

Vreme se uvek nekako nadje, pisite nikad se ne zna
Ana, pa red je da osvojis [sm=smiley31.gif]




Duškić -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (22.8.2022 19:11:53)

Pisite, pisite...hihi. vi aamo nadgledate 😆😆




flamingos -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (22.8.2022 21:12:06)



IZVORNA PORUKA: Duškić


IZVORNA PORUKA: flamingos



IZVORNA PORUKA: Duškić

Meni je ovo sto se dodeljuje prelepo!
I meni.❤






Flam, na tebe je red i da osvojis. Tebi da poklone za prisutnost na forumu.
Hvala Duškić.Svi mi imamo svojih obaveza.Organizujem se i sve postignem.Ne držim samo telefon u rukama,već štošta i uradim.Igrajmo se,pa neko će da osvoji.❤





Didy -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (25.8.2022 23:09:33)



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mislim da samo ja nikad nisam osvojila nuxe [sm=smiley36.gif]



Nisam ni ja. 😀 
Takođe mi je sad jasno zašto je ovako živo na forumu poslednjih dana. #naivna 😉




dddaca -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (25.8.2022 23:47:55)

Ajde Didy onda pisi i ti. Imas sanse da osvojis, tek je pocela igra. Ja sam osvojila, ne secam se tacno kad, ali dopada mi se i ova pena, tako da cu da pisem. A svakako necemo svi moci da pisemo istim intenzitetom svih 15-ak dana koliko traje igra. Nekad vise, nekad manje, u zavisnosti od obaveza, tako da mislim da imas sanse i sad ako se ukljucis. U svakom slucaju je interesantnije ako nas ima vise




flamingos -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (26.8.2022 21:10:45)

Pridruži nam se Didy.❤




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>