RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Kampanje, promocije ...



Poruka


Didy -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (27.8.2022 18:09:58)

Ma, kakvi, nemam vremena ni da počnem. Počeo mi je upis u školu, sad će Sofijin rođendan, pa moj... Kad krene škola, čujemo se eventualno na zimskom raspustu. 😀 

Srećno svima koji igraju!




flamingos -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (27.8.2022 18:28:31)

Hvala Didy.Družimo se svakako.Znači,biće slavlja.Ako,neka se samo lepe stvari dešavaju.A sjajni Nuxe neko osvaja...




Mirko Svirko -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (31.8.2022 11:02:19)

Ja ovo imam, ovde ssm osvojila, i bas sam se odusevila.Igrajte se, bas bas bas je kul. 




flamingos -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (31.8.2022 11:14:16)

Ja nisam osvojila.Igramo se Mirko.❤




dddaca -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (31.8.2022 11:46:46)

Nisi? Mislila sam da jesi. Ok, onda odustajem. Planirala sam ako osvojim ulje da poklonim jednoj mami koja nije u mogucnosti da kupi, ali ako nisi osvojila do sad, onda odustajem




flamingos -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (31.8.2022 11:53:32)

Nisam osvajala nikad ovo predivno Nuxe ulje.Jesam druge njihove proizvode.Za 19 dana mi je rođendan,pa bih sebe da obradujem.❤




Mirko Svirko -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (31.8.2022 13:00:48)

Jao Flam, nadam se da ces osvojiti, idealan poklon za rodjendan ❤️Savrseno je. 




flamingos -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (31.8.2022 13:10:17)

Hvala Mirko.I ja se nadam.Sve ovo što sam do sada koristila je sjajno.Bravo za našu Nuxe!❤Naravno,sve to ne bi bilo da nije naše RR,bravo!❤




Didy -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (31.8.2022 14:46:15)



IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Jao Flam, nadam se da ces osvojiti, idealan poklon za rodjendan ❤️Savrseno je. 



Da sam znala na vreme, meni je 8. septembra rođendan. Je l se i to gleda? 😉




dddaca -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (31.8.2022 15:43:43)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] hahaha naravno da se ne gleda, inace bi bio poduzi spisak dobitnica koliko vidim




flamingos -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (31.8.2022 17:35:31)



IZVORNA PORUKA: Didy



IZVORNA PORUKA: Mirko Svirko

Jao Flam, nadam se da ces osvojiti, idealan poklon za rodjendan ❤️Savrseno je. 



Da sam znala na vreme, meni je 8. septembra rođendan. Je l se i to gleda? 😉
Ne gleda se.Mora da se kucka.Nego-čisto napomenuh.🙄





Didy -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (31.8.2022 18:30:05)

Ma, znam da se ne gleda. Zezam se jer je i meni sad rođendan. 😀 





flamingos -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (31.8.2022 18:56:08)

Znam Didy da se šališ.Družimo se svakako.❤




Mirko Svirko -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (31.8.2022 23:07:50)

Taman dva rodjendana - dva clana.Aj da osvojite obe ❤️




dddaca -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (1.9.2022 8:25:03)

Ja sam odustala od trke za prvu nagradu, samo da se zna. Ali druga mi je zapala za oko [sm=smiley36.gif] I to da se zna [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (1.9.2022 9:39:18)

Sve znamo Daco.Obe su nagrade predivne.❤




Didy -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (1.9.2022 9:54:37)



IZVORNA PORUKA: dddaca

Ja sam odustala od trke za prvu nagradu, samo da se zna. Ali druga mi je zapala za oko [sm=smiley36.gif] I to da se zna [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]



Srećno, Daco! Ja ne učestvujem u nagradnim igrama. Mrzi me. Nedavno sam dobila knjigu na rr, a pojma nisam imala, uopšte nisam ni ulazila u temu, nisam ni računala, ni očekivala, jurili me na drugim temama da mi saopšte. Hahaha.




dddaca -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (1.9.2022 9:57:14)

Ali moras priznati da je bilo prijatno iznenadjenje




Didy -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (1.9.2022 10:23:51)



IZVORNA PORUKA: dddaca

Ali moras priznati da je bilo prijatno iznenadjenje



Da, jeste, zaista. 😀




marketing RR -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (6.9.2022 1:15:08)

Drage dame,

Došlo je vreme da objavimo dobitnice, kojima ovom prilikom i čestitamo [sm=bravo.gif]

1. prvoplasirana dobitnica flamingos sa 660 objava tokom perioda takmičenja, osvaja Nuxe Huile Prodigieuse� Florale 100 ml višenamensko ulje

2. drugoplasirana dobitnica dddaca sa 466 objava tokom perioda takmičenja, osvaja Nuxe penu za čišćenje lica Very Rose


Bravo dame, i čekamo vaše podatke na pp, kako bi vam sponzor poslao nagrade [sm=smiley27.gif]



IZVORNA PORUKA: marketing RR


Drage naše dame, dok još uvek uživate u sunčanim danima, vaša Ringeraja.rs je zajedno sa divnim sponzorom - prestižnim francuskim brendom NUXE, odlučila da vas još jednom razveseli sjajnom prirodnom kozmetikom!


Takmičenje traje od 18.8.2022. do 5.9.2022. (zaključno sa 5.9.2022.), a pravo učešća imaju svi registrovani Ringerajini članovi!


Biće nagrađena 2 najaktivnija člana, koja budu dala najveći doprinos forumu!



NUXE za 2 dame na portalu Ringeraja poklanja po jednu NUXE nagradu:

1. prvoplasirana dobitnica osvaja Nuxe Huile Prodigieuse� Florale 100 ml višenamensko ulje

[img]https://i.postimg.cc/vmrZjXQY/0001476-huile-prodigieuse-florale-100-ml.jpg[/img]


*Za lice, telo i kosu / Za sve tipove kože
*Dašak slatke i romantične ženstvenosti pretočen je u čaroliju novog Florale suvog ulja, koje svojim svežim i blistavim mirisom nosi dah proleća i rascvetanog cveća.
*Sa 7 dragocenih biljnih ulja, ovo višenamensko suvo ulje hrani, neguje i ulepšava lice, telo i kosu.


2. drugoplasirana dobitnica osvaja Nuxe penu za čišćenje lica Very Rose

[img]https://i.postimg.cc/NfqPG4Yq/0001471-very-rose-mousse-aerienne-nettoyante.jpg[/img]


Topiva pena za čišćenje sa slatkim mirisom ruža, nežno čisti i umiruje, poštujući prirodnu ravnotežu kožu. Formula sa cvetnom vodicom ruže, učinkovito uklanja nečistoće bez isušivanja kože. Pod delovanjem ove kremaste prozračne pene, koža ostaje sveža i pročišćena.



Šta je potrebno da uradite da bi ste postali dobitnik jedne od sjajnih nagrada na portalu?



Najpre treba da budete član Ringeraje, zatim treba da budete ulogovani i što aktivniji na forumu, što znači da u periodu trajanja konkursa napišete što veći broj postova na forumu, jer će vas upravo oni odvesti do sjajnih nagrada! Nakon završetka takmičenja, nagrade u vidu poklon paketa biće poslate na adrese dobitnika u Srbiji (poštarinu plaća sponzor).


Bitno je da postovi budu sadržajni i da odgovaraju temi! Svi postovi koji budu napisani samo sa ciljem prikupljanja bodova, biće obrisani i neće se smatrati validnim za takmičenje. Time se podrazumeva da se poštuju
Opšti uslovi i pravila korišćenja foruma.


TAKMIČI SE I OSVOJI!
SREĆNO SVIMA!





NUXE novitet u okviru kolekcije Huile Prodigieuse višenamenskih suvih ulja ❤️

Doživite osećaj smirenosti i spokoja uz višenamensko organsko suvo ulje*, Huile Prodigieuse® Neroli neguje lice, telo i kosu u jednom koraku.

Kako saznajemo iz laboratoije NUXE, odražavajući jedinstvenu analizu prirodna ulja u srcu Huile Prodigieuse® su odabrana zbog njihovog afiniteta sa kožom. Huile Prodigieuse® Neroli je sertifikovana organska delikatna alhemija 2 organska biljna ulja (organsko ulje Ente šljive i organsko ulje susama.

[img]https://i.postimg.cc/ZKvKG7M6/Neroli.png[/img]

Potpuno jedinstvena tekstura Huile Prodigieuse® ima neverovatnu sposobnost da neguje i ulepšava bez masnog završetka, zahvaljujući svojoj neponovljivoj teksturi suvog ulja koja ostavlja neodoljiv satenski finiš i omogućava vam da se obučete odmah nakon nanošenja. Nežno poput milovanja, to je podsticaj i za kožu i za um.



PROČITAJ VIŠE...




dddaca -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (6.9.2022 7:38:30)

Hvala nasoj divnoj RR i sponzoru [sm=smiley27.gif]




Didy -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (6.9.2022 8:29:01)

Bravo, devojke! Čestitam! Zasluženo.





flamingos -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (6.9.2022 8:51:16)

Hvala predivnom sponzoru,našoj sjajnoj RR i hvala Didy na čestitkama.Daco,čestitam i tebi.I tvoja nagrada je odlična.❤




dddaca -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (6.9.2022 9:13:19)

Hvala Didy, hvala Flam. Ja sam zadovoljna nagradom. Mislim da sam negde na pocetku pisala da mi se dopada. Mada moram da priznam da mi se i prva svidela i da sam je osvojila poklonila bih je jednoj mami koja ne stoji finansijski bas najbolje, ali posto si rekla da nisi osvajala ovo ulje do sad resila sam da odustanem [sm=smiley27.gif]




Mirko Svirko -> RE: NUXE daruje 2 Ringerajine dame čarobnim NUXE nagradama! (6.9.2022 9:27:54)

Bravo bravo ooo devojke 😊😊😊Cestitam! 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>